Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégsem megy a "csak szex"....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégsem megy a "csak szex". Megmondjam neki?

Figyelt kérdés

Kicsit több,mint fél éve tart ez a szexkapcsolat kettőnk között.Már kb.6 évvel ezelőtt is találkozgattunk,de ha bármelyikünknek lett valami komolyabb egyből abbahagytuk.

Most valami más, legalább is részemről.De talán részéről is.Máshogy közeledik hozzám. sokkal érzelmesebb,egyre többet beszélgetünk mindenféléről és ez így nekem azt hiszem nem jó.Ettől sokkal közelebb kerül és kezdek többet érezni iránta.

A napokban beszélgettünk erről de arra hogy mi lenne ha többet akarnék, csak annyi volt a válasza hogy "az a Te bajod"...

Azt hiszem mégiscsak meg kellene ezt valahogy beszélnünk, mert így a szex sem olyan, mindig ezen jár az eszem.Pedig az mindig fergeteges volt vele :P

Azt gondolom,hogy felvázolok neki 3 variációt:

1.) Vegyünk visszább az érzelmekből és próbáljuk meg újra a kikapcsoló csak szexet,

2.) Próbáljunk meg bármi közös programot,hogy közelebb kerüljünk egymáshoz,

3.)Hagyjuk az egészet.

Szerintetek van egyáltalán értelme előhozakodni ezekkel az ötletekkel?

Úgy érzem így nagyon nem jó és talán még most visszafelé is tudnék táncolni a csak szex felé vagy meg is tudnám ismerni,szeretni.

Ui.:Tudom hogy csak szexnek indult,de higgyétek el nem ez a teljes kétségbeesés volt a cél a végére,csak heti 2 szuper este...



2019. jan. 11. 09:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
Azt nem értem, mi a bajod tulajdon kép.
2019. jan. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Beszéld meg vele szerintem .
2019. jan. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Az a bajom,hogy úgy érzem félúton megálltunk a csak szex és a párkapcsolat között.

Amíg nem volt ennyi érzelem, összesbújás stb. működött minden,de ez engem így már összezavar.

2019. jan. 11. 09:23
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én őszintén nem értem, hogy hogy az istenbe van gusztusod egy ekkora nqgy gėcihez. Dehát a te bajod. Nem vagyok eleve egy szexkapcsolat párti, de ha valaki így magamra hagyna az érzéseimmel és ennyire látványosan szarna rá, nemhogy nem dugnék vele többet, hanem kivágnám, mint macskát szarni.


Amúgy az 1. nem fog menni, az érzelmek nem parancsszóra működnek.

A 2.-ban nem értem, minek remënykedsz.

A 3. meg ezek után egyértelmű.


Minden szexkapcsolatos sztorival egyre erősebb az az álláspontom, hogy ezt csak a pszichopaták tudják élvezni hosszú távon. Aki nem egy aberrált beteg selejt, annak lesznek érzelmei, ha kíván valakit és rendszeresen intim kapcsolatba kerülnek.

2019. jan. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Magyarul: van egy alfa, aki rendszeresen megdug, de többre nem kellesz neki. Utaltál neki arra, hogy többet szeretnél, ő tök bunkón közölte, hogy esélytelen. Erre te még mindig azon gondolkozol, hogy lehet-e esélyed? LOL.
2019. jan. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A másik :ideje lenne leszokni arról, hogy valakit elővesztek néha dugni és úgy viselkedtek vele, mintha szeretnétek, mert kapcsolatban lenni a szánalmas kis felelősségvállalásképtelen, szabadsághajhász önző szar pofátok miatt már nem menne. Gusztustalan, mikor mindenki le akarja aratni a kapcsolat gyümölcsét (szex, lelki szemetes néha és gyengédség néha), de energiát fektetni egy normális emberi kapcsolatba amúgy egy érzelmi nyomorék lusta féreg.


És csodálkozik, ha belezúgnak, mint a kérdező. Mert úgy viselkedik, mint egy nyomorék, aki nem tartja a keretet.


Meg sem lepődnék, ha ő lenne a kapcsolatban az a fiatal felnőtt, akinek farka van. Jellemzően ez a viselkedés a lényük része.

2019. jan. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszaitokat,mindenen el fogok gondolkozni.

Egyébként Én:26/N ; Ő: 34/F.

2019. jan. 11. 09:32
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

"Vegyünk visszább az érzelmekből"

Hat gratulalok, ha neked ez gombnyomasra megy... En meg nem lattam, hogy barki sikeresen vissza tudott volna venni az erzeseibol. A viselkedesedet szabalyozhatod, az erzeseidet nem.

2019. jan. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

7: így legyen lottóötösöm. :D

Szerintem hagyd a búsba ezt a szerencsétlent, majd pár év és kivénhed, hogy aztán minden család mellett ő legyen az alkesz szingli haver, akinek nem jött össze az élet.

Keress inkább egy édes, törődő pasit, van elég ilyen is a világban ahhoz, hogy összejöjjön a neked tetszővel valami normális. Amíg szexkapcsolatban vagy, nem tudsz teljesen ott lenni egyik ember mellett sem.

2019. jan. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"A napokban beszélgettünk erről de arra hogy mi lenne ha többet akarnék, csak annyi volt a válasza hogy "az a Te bajod"..."


A válaszának pont elégnek kellett volna lenni arra, hogy meglépd a befejezést.Ehelyett még gondolkozol.Min?

Ebből már sehogy sem fogsz tudni kikeveredni jól, ha még tovább húzod a semmit.

Dugsz egy 34 évesen elköteleződni képtelen farokkal.Nem, nem fogod tudni megváltoztatni.Előfordulhat, hogy tudna változni, de nem melletted az biztos.Lépj ki, mielőtt még késő.Nem értem minek ez az önkínzás a semmiért.....

2019. jan. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!