Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan erjem el, hogy legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan erjem el, hogy legyen balhe?

Figyelt kérdés
Volt egy pasi aki rammozdult a barati tarsasagunkban es nekem ez nem jozt be, most lesz egy buli ma este ahol ott lesz o is es a pasim is, akartam hogy rendezze le ott ot, de o azt mondza hogy neki nem er ez annyit meg nem is lenne ra indoka hiszen nem eroszakoskodott csak beprobalkozott nalam. De amugy tudta, hoy van baratom! Pasik nektek nem erne a baratnotok tenyleg annyit, hogy kicsit legalabb elbeszelgettek kettesben az illetovel?
2019. jan. 11. 17:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%
Nőjj fel! Idióta pcsa...
2019. jan. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
70%

Uristen, el se tudom kepzelni mekkora disznoolban elhetnek ilyen proli senkik, mint te.

Jezusom, Tirpakland..

2019. jan. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
90%
Imponál a kakas viadal.. :(
2019. jan. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Figy en nem jeleltem a pasinak meg semmi magatol jott oda nyomulni multkor, szwrintem ez tok tiszteletlenseg ha tudja hogy baratom van es nem hiszem el hogy a pasimar nem idegesiti ha nala probalkozna valami csaj mikozben tud rolam, minimum megpofoznam jol. Ilyet nem csinalunk!! A pasimnak nem vagy fontos vagy miert nem akar foglalkozni a dologgal?
2019. jan. 11. 17:16
 5/31 anonim ***** válasza:
94%
Miért jó neked, ha két ember balhézik? Igaza van a barátodnak, nem erőszakoskodott a másik, akkor minek balhézzon vele? Neked nem ilyen normális gondolkodású férfi való, hanem amolyan agresszív pukkancs, aki már csak azért neki menne valakinek, mert rád mert nézni. Ez a te színted!
2019. jan. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
97%

Inkább az írás megtanulását érnéd el...Nem, nem kell a szöveg, hogy a telefon.Nem a telefon, hanem te írod és sza.rsz rá, hogy átnézd, mit adsz ki a kezedből.Igénytelen nő.

Ne érd el sehogy.Maradj a se.ggeden nyugiban.Mivel békén hagy, nincs értelme feszíteni a húrt.Vagy ennyire feltűnési viszketegséged van?

2019. jan. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
90%
Annyi korrekt lenne, hogy ha mégegyszer próbálkozna a másik férfi vagy fiú, akkor a barátod normálisan elmagyarázza neki, hogy együtt vagytok, hagyjon téged békén, de semmi balhéra nincs szükség.
2019. jan. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
38%

A pasid helyében téged rendeznélek le. Akkor beszélgetnék el a hapsival, ha azután is nyomul, miután elküldted.

32/f

2019. jan. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
97%
Igazi kis idióta proli vagy kérdező.
2019. jan. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom úgy viselkedtél ott h oda mert menni a csávó,ribizlisen,most meg hiszti van h a pasid nem párbajozik érted aki kelleti magát és balhét akar mert az imponálna a egódnak. :(
2019. jan. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!