Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külön alvásból veszekedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külön alvásból veszekedés lenne mi legyen most?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon rosszul alszom és gyakran felébredek az éjszaka közepén utána meg vissza aludni sem tudok egy ideig, forgolódom, nézem a plafont és nem tudok aludni. Ami még ennél is súlyosabb problémàm, hogy a baràtom ràm mászik az este és ha felkelek akkor így ő is felkel és el akar altatni, visszahúz magához, de nem tudok aludni és kikell kelnem az àgyból. Ő meg jön utánam és kérdezi, hogy miért nem tudok aludni, mi a gond, menjek vissza az ágyba, ő màr hulla fàradt, de én is menjek.


Két nappal ezelött este ugyan ez történt, de a párom kicsit felemelte már a hangját. Szóltam neki, hogy menjen aludjon,de nem ment. Fel ajánlottam neki, hogy beköltözöm a mellettünk lévő kis szobàba és ott leszek, akkor nem fogom felébreszteni többet. Szegényen látszik mindig, hogy ő bizony tudna aludni és leragadnak a szemei, sajnálom őt és ezért jöttem a külön szobába költözéssel, de kiverte a balhét. Hatalmas ellenkezésbe kezdett, neki szüksége van rám, felháborodott és rendesen berágott rám emiatt. Nem akar nélkülem aludni menni, màr megszokta, hogy vele alszom és tényleg hülyén nézne ki ha ezentúl minden szex után át sétàlnék a màsik szobába, de mi mást tehetnék? Sikerült megbántanom, pedig nem akartam csak egyszerűen utálom már, hogy lohol utánam, aggódik és ha felkelek ő is felébred. Mindig kanál pózban alszunk, mire leszedem magamról a nehéz karjait, és lelököm a lábát a derekamról felébred.


Most mit csináljak szerintetek? 😞

Ha külön szobába àt cuccolnàk ma, akkor tuti kiborulna és azóta csak öljük egymást. 3-4 óràt fél álomban töltök, de aludni képtelen vagyok, felébredek, forgolódnom kell.


L



2017. márc. 21. 10:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikalni kell. Bar, nem ertem, mit nem ert ezen a baratod, hogy "dragam, rosszul alszom mostansag, ha felebredek, te aludj nyugodtan, nem kell "visszaaltatni". Ha meg vegkepp nem tudok aludni, akkor kimegyek es fejtek egy keresztrejtvenyt. Te aludj nyugodtan tovabbra is. Amikor ujra almos leszek, visszamegyek". Pont. Velem is van gyakran ez, felebredek, es nem alszom vissza. Ilyenkor olvasok picit vagy molyolok majd visszaalszom. Parom max. ha felebred, megkerdezi, hogy minden oke-e, aztan alszik, ugyanis kepes felfogni, hogy vannak rosszalvo emberek. Baratodban is ezt kene nyomatekositani, mert ugy latszik magatol nem kepes osszerakni a kepet.
2017. márc. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Én se vagyok jó alvó, párom általában ezért befordul az ágy másik felére, és hagy engem forgolódni. Ha pedig úgy érzem, hogy tudnék aznap vele aludni, úgyis magamrahúzom, és hozzábújok. Nem értem, miért olyan nehéz valakinek megérteni, ha rosszalvó a másik, és hagyni kell.
2017. márc. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

A kommunikàcióval semmi gondunk nincsen.

Azzal van gondunk, hogy nem nem hagy ezzel békén. " Mi a baj galamb"? " De nélküled nem akarok aludni menni" " Légy szíves ne veszekedj velem" " Gyere màr dràgám" "Nem akarsz elmenni orvoshoz, lehet valami baj van" "Kérlek feküdjünk vissza" stb. Ezt hallgatom. Neki fontos az érintés is és még alváskor is, mindig rám mászik. Még soha nem aludtam el úgy mellette, hogy ne éreztem volna a teste melegét és az erős karjait rajtam. Külön szoba= veszekedés Felébredek - ő is felkel= veszekedés nem megyek aludni, mert nem tudok aludni = veszekedés. Ah 😫

2017. márc. 21. 11:29
 4/15 anonim ***** válasza:
53%

Javasolnám az orvost, hogy kiderítse mi a baj.

Azt is javasolnám fáradj el napközben akkor nem lesz gond az alvással. (sport, munka)

2017. márc. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

Bocs, nem akarom szétoffolni a kérdést, de nem tudom megállni:

Téged nem zavar a problémád?

Csak azért kérdem, mert lehet, neked is jobb lenne, ha kezdenél vele valamit, és a barátod is lenyugodna.

(Sokszor volt ilyen időszakom, és tudom, hogy nagyon $zar, ha nem tudsz aludni...)

2017. márc. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Tanulok,dolgozok, tanfolyamra is járok és heti hàromszor ( 5órától este 7-ig ) röplabda edzésem van. 😆 Gyakran elfáradok és este munka után még tanulok is, de mégsem tudok aludni.


Orvoshoz? Én? 😰 Még be se vagyok jelentkezve a házi orvoshoz. Már 4 éve.A baràtom nem is tudja 😶.

2017. márc. 21. 12:15
 7/15 A kérdező kommentje:
De zavar a problémám, de ha nem tudok aludni akkor elfoglalom magam. Amíg viszont a baràtom veszekedik velem ez nagyobb probléma.
2017. márc. 21. 12:24
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Legyél teljesen őszinte. Akkor nem lehet baj. Sokszor pont az a baj, hogy az egyik fél kitalál valami mesét, hogy miért nem tud aludni (amit a másik nem hisz el teljesen, ő is rágódik rajta). Szóval őszinteség...


Nekem is be kell majd ismernem, ha lesz valakim, hogy nagyon sajnálom, de nem tudok "kanál pózban" elaludni (meg semmilyen más "pózban" sem, az elalváshoz számomra szükséges egy magányos "alfa" állapot) és remélem megértő lesz.

2017. márc. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 omba ***** válasza:
51%

Hülye egy pasi, mit mondjak....

hiába írod, hogy jó a kommunikáció, ha ennyit nem érte meg, akkor max kedves (most épp nem) - de nem hatékony.

2017. márc. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

8# nem teljesen értelek ne haragudj

Nekem a baràtommal semmi gondom nincsen, és én szeretem ha közel van hozzám, de azt pl nem fogom az orrára kötni, hogy bocsika,de nem is vagyok bejelentkezve az orvoshoz. Nem akarok az orvoshoz rohangálni.

2017. márc. 21. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!