Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell megsértődni azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell megsértődni azon, hogy két napig nem keresi az ember a másikat?

Figyelt kérdés

Múlthét pénteken együtt voltam egész nap a barátnőmmel,mondtam neki hogy hétvégén dolgozok utána, majd keressük egymást.


Egész hétvégén (szombat vasárnap melóztam a gyárban reggeltől estig mind a két nap.


Nem buliba voltam,nem ittam csak meló után mindig hazamentem és befeküdtem az ágyba aludni( nem lakunk együtt)


Hétfőn felhívtam,hogy csináljunk valami programot,hát olyan műsort lerendezett nekem,hogy az hihetetlen. Mi az hogy 2 napig nem hívom, rá sem írók ő ezt érti mi ennek az oka és hogy ezek után ne is folytassuk.


Szóval úgy megsértődött 2 nap miatt hogy szakítottunk.


Biztos van valami más is a háttérben,elvégre nem vagyunk összenőve,bár nemértem mi lehet az.


Lehet hogy menstruált?



2019. jan. 11. 21:55
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem,csak kiverte a hisztit,hogy annyi időd nem volt,hogy megírd hazaértél,de hiányzott egész nap.Annyiban van igaza,hogy a két nap alatt egy üzenetet elereszthettél volna.Na és itt jön a másik része,hogy ha már kapcsolatban vagytok,akkor ő is megtehetné ugyan ezt.


Azt neked kell tudni van-e más baja is.Vagy eddig teljes volt a boldogság.

2019. jan. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
16%
írhatott volna ő is. nálam ez kuka lenne. de legalábbis kepesztenie kéne
2019. jan. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
90%

Valamilyen szinten igaza van, bár a balhè, ès hogy szakított is, az már elèg túlzás.

De lehet, hogy ez már csak hab volt a tortán, mert sorozatosan fordult elő az, hogy napokig nem keresed. Bár jelentkezhetnek ő is, de erről nem tudunk semmit.

2019. jan. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Rá kérdeztem,hogy akkor ő miért nem írt rám.Annyi volt a válasz,hogy szándékosan nem tette.
2019. jan. 11. 22:04
 5/47 A kérdező kommentje:
Nem olyan régen járunk(jártunk).1 hónapja
2019. jan. 11. 22:05
 6/47 anonim ***** válasza:
20%
Szóval taktikázott.Már most ő akar irányítani.Hagyjad(1)
2019. jan. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
76%

Ès korábban volt, hogy ő keresett?

Lehet nem ezt várta egy kapcsolattól, hogy csak hèbe-hóba kommunikáljatok.

2019. jan. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Én nem értek a nőkhöz,nem is értettem sose.Különben azt hiszem így belegondolva,hogy én kerestem őt többször.
2019. jan. 11. 22:11
 9/47 anonim ***** válasza:
64%
hagyd a francba. nem ér ennyit
2019. jan. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
81%
A nők törődésre vágynak. Ha napokig nem keresed, azt gondolja, hogy nem hiányzik neked, nem fontos. Egy kapcsolatnak úgy nincs értelme, ha több időt vagy egyedül, magányosan, mint a pároddal. Érted? Én is dobtam már olyan pasikat, akik szerint a heti 1 találka párkapcsolatnak nevezhető, meg napokig nem kerestek.
2019. jan. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!