Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van olyan ember,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan ember, aki nem tud monogám lenni?

Figyelt kérdés
Ha bele is kezdek egy kapcsolatba, nem tudom kizárni a többi férfit. Ugyanúgy kívánok más pasikat is, hiába vagyok szerelmes. Megcsalni sosem csaltam meg senkit, de már 3 éve nem volt par hónapnál hosszabb kapcsolatom, mert egyszerűen nem tudok(nem akarok?) elköteleződni.

2018. dec. 16. 12:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

Ez normális.

Nekem jelenleg hosszabb kapcsolatom van, de velem sem volt még olyan, hogy ne tetszett volna meg közben más. Csak megtanultam kezelni.

Igazából ez racionális döntés, nem pedig ösztönös viselkedés. Mármint, a monogámia és a hűség.

2018. dec. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Te vagy a példa rá, hogy van.

32/f

2018. dec. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#1 Döntés..ez igaz. Lehet még túl fiatal vagyok, hogy el akarjak köteleződni(22). Talán jobb nemis erőltetnem még pár évig, addig úgysem akarok családot.
2018. dec. 16. 12:28
 4/19 A kérdező kommentje:
Mondjuk szerintem nem mindenkinél döntés kérdése. A legtöbb nő ponthogy csak egy partnerre vágyik, eszébe sem jut más mellette, legalábbis évekig biztos nem. Én meg ennek pont az ellentéte vagyok..
2018. dec. 16. 12:29
 5/19 anonim ***** válasza:
51%

Én ugyanez vagyok, csak pasiban.


Nem tartom korrekt dolognak azonban átverni a nőket, szóval már az elején közlöm, hogy én nem akarok hosszútavú kapcsolatot.


Sokan még így is belementek, mint utólag kiderült azért, mert azt hitték, majd meg fognak változtatni. Hát nem sikerült.


30/F

2018. dec. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Van, az exem. Szeretett engem meg én is őt, de mellettem kacérkodott mindenkivel! Én monogám típus vagyok, aki mellett leteszem a voksomat annak megadok maximálisan mindent. Tiszteletet, szeretetet, törődést és mindenben számíthat rám. Aztán rájöttem, hogy ő nem fog soha megváltozni. Azóta is szenvedek, mert tiszta szívemből szerettem őt. Ezért kell vigyázni arra, hogy ne monogám partnerrel jöjjön össze, aki nagykanállal falná még a másik nemet, mert kegyetlen sérülést okoznak ezzel.
2018. dec. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
39%
Persze, az agyilag kavics emberek.
2018. dec. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
5%

Van, pl. te meg az egyeske.

Az a lényeg, hogy ha valaki annyira ki akarja élni magát meg nem akar elköteleződni, akkor az ne kezdjen monogám típusú emberrel.

2018. dec. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%

Számtalanszor jár más nőkön az agyam, akkor is, ha kapcsolatban vagyok. Vonz, hogy más. Nem csak testileg, hanem sokszor az egész személye. Vele is át akarom élni a csodát, hogy vágyunk egymásra és az egymáséi leszünk egy rövid időre. Az egyik felem nem érti, mi rossz van ebben, hiszen ez a legcsodálatosabb dolog a világon. A másik felem tudja, hogy ezzel a páromban örök sebet ejetenék, ha kiderül. Sosem csaltam meg senkit.

Először azt hittem azért vágyom másra, mert nem jó emberrel jöttem össze. Aztán rájöttem, nem ezen múlik. A tökéletes mellől is félre néznék.


Mindig megvetettem a házas, családos embereket, akik sorra csalják a házastársukat, utána pedig úgy mennek haza, mintha mi se történt volna. Aztáj rájön az ember, hogy lehet, hogy a társadalmi normák nem követik azt, akik valójában vagyunk. Bár ne kellene magunkat is becsapni.

2018. dec. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Először azt hittem azért vágyom másra, mert nem jó emberrel jöttem össze. Aztán rájöttem, nem ezen múlik. A tökéletes mellől is félre néznék.


Mindig megvetettem a házas, családos embereket, akik sorra csalják a házastársukat, utána pedig úgy mennek haza, mintha mi se történt volna. Aztáj rájön az ember, hogy lehet, hogy a társadalmi normák nem követik azt, akik valójában vagyunk. Bár ne kellene magunkat is becsapni.


Teljesen egyetértek veled. A tásadalmi normák mondjuk engem nem érdekelnek, a szexuális életemet illetően. Az én értékrendem szerint a szex nem bűnös dolog, hisz ezzel senkinek sem ártok, sőt mindkettőnknek örömforrás. Akkor nem értem, mi a probléma vele. A megcsalás más téma, mivel ott valakit becsapsz, az már bűn a szememben.

2018. dec. 16. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!