Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elfogadnátok ezt a párotoktól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elfogadnátok ezt a párotoktól?

Figyelt kérdés

Kicsit nem úgy jöttek ki a dolgaim, ahogy terveztem (önhibámtól függetlenül, most nem mennék bele), ezért úgy alakult, hogy májustól következő májusig "otthon vagyok".

(Suliba szeretnék menni utána, bonyolult)

Már többször felvetettem, elmegyek dolgozni, de a férjem nem szeretné.

Legalábbis szeptembernél korábban ne, utána meg majd visszatérünk rá.

Mindennek az az oka, hogy ő szeretné, ha elmennénk nyaralni hosszabb időre, és ha én elmegyek dolgozni májusban, akkor értelemszerűen nem engednek el egy egész hónapra júliusban.

Tehát vagy nem megyek el dolgozni, vagy nem megyek el vele nyaralni.


Nincs szükség a keresetemre, jól keres, magam miatt szeretnék csinálni valamit, a háztartásbeli szerep nekem ideiglenesen sem opció, nem akarom magam semmittevőnek érezni, akit ráadásul még el is kényeztetnek (lásd nyaralás).


Mi lenne a megoldás ebben a helyzetben?

Ne menjek vele nyáron, menjek el dolgozni? (én ezt tenném)

Viszont akkor nyilván ő sem megy sehová, ezt meg megint nem akarom, mert minek üljön itthon egy hónapig (ki kell vennie a szabadságot), míg én napi 10-12 órát munkában vagyok?


De ha meg elfogadom, amit ő mondott (hogy szeptemberben megyek vissza dolgozni), és beleegyezek, hogy elmenjünk együtt nyaralni, az meg olyan, mintha valami luxusk...a lennék.


(Korábban dolgoztam, nem voltam háztartásbeli)


2019. jan. 12. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Vagy azt teszed hogy szeptemberben méssz dolgozni, s így dolgozol is, meg vele is leszel (ne érdekeljek, hogy ki mit gondol, nem leszel ettől luxus k.).


Vagy munka helyett keresel valamit, ami ugyan úgy hasznos(tehát nem érzed azt, hogy felesleges vagy). Pl lazább munkahely vagy mondjuk egy tovább képzés vagy hasonló. Te tudod mi az ami nem kelti benned azt az érzést, hogy felesleges vagy.

2019. jan. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a nyaralást választanám. Örülj h van időd és indítsd el a saját vállalkozásod. Én tuti ezt csinálnám ha lenne lovettám meg időm is és a párom alig várná h együtt menjünk nyaralni. :)
2019. jan. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ebben az esetben nyaralni mennék, utána dolgozni. Használd ki, hogy nyaralhatsz a férjeddel és van egymásra időtök, ezt kevesen tehetik meg.
2019. jan. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajat vallalkozas. Tudsz dolgozni es nyaralni.

N/36

2019. jan. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki, hogy el akar vinni nyaralni! :) De komolyan, ameddig nincs szabid addig menjetek, utána borzalom a kivehető szabinapokkal sakkozni, meg elengednek e blabla.. pihenjetek egy nagyot együtt, utána dolgozhatsz még eleget..szerintem ne stresszelj ezen :)
2019. jan. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A felesége vagy nem a k.urvája!! Család vagytok nem? Semmi szégyen nincs ebben!!
2019. jan. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!