Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki olyan kapcsolatban él ahol sosem volt szerelmes, csak elvannak? Minek a hatására lépnétek ki ebből a kapcsolatból?

Figyelt kérdés
2019. jan. 12. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Néhány hónap után véget vetettem nekik, mikor tudatosult hogy ennél többet már nem fogok érezni. Azt nem tudom elképzelni hogy ennél hosszabb ideig tengődjön egy ilyenben valaki. A lényeg hiányzik akkor mi értelme?
2019. jan. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Volt. Úgy éreztem, hogy ő is, és én is jobbat érdemlünk ennél, ő olyat aki viszontszereti, én pedig olyat akit tudok szeretni. Ettől függetlenül nehéz volt a szakítás, azzal álltattam magam, hogy majd megjön a szerelem és csak húztam az időt... De végül megtettem, és mostmár biztos vagyok benne, hogy jól döntöttem.
2019. jan. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyanrol nem hallotal,h szeretet meg megdzokas. Szeretokkel meg lehet potolni az izgalmat,de egyikkel se laknek egyutt.
2019. jan. 30. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

Voltam, de az inkább fellángolás volt. Én 4 évig voltam benne a kapcsolatban, amikor azt mondtam, hogy elég. Hallgattam a barátnőktől a házasság, gyerek témát, meg hogy milyen rendes volt ma a Pistike, mert elmosogatott mire hazaértem a melóból, ez meg csak az x-boxot nyomta, tojta le, hogy 6kor reggel elmentem és 10re este értem haza. És egy ilyen csajos estén elbőgtem magam. Mondtam a barátnőmnek, hogy ennyi, én ezt nem csinálom tovább.

Jobb így neki is, és nekem is. Neki azért, mert nincs aki megtiltja, hogy hajnali 3kor csajokat fuvarozzon haza gyanúsan sok idő alatt, nekem meg azért, mert azóta megtaláltam a Szerelmemet, akivel született már 2 pici kislányunk :)

2019. febr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, együtt voltam valakivel egy évig, de miután szétmentünk, akkor döbbentem rá, hogy igazából én nem voltam szerelmes, csak jól esett a törődése. Rögtön azután jöttünk össze, hogy előtte öt évig voltam valakivel, aki nem szeretett és én folyton csak küzdöttem a szerelméért, mert én halálosan szerelmes voltam. Egy ilyen nyűglődéssel teli kapcsolat után találkoztunk és bár én már az elején éreztem, hogy nem lesz szerelem, a családom és a barátaim győzködtek, hogy rendes a srác, adjak neki egy esélyt. Igazából semmi különöset nem jelentett számomra. Jól éreztük magunkat együtt, jó volt a szex, de amolyan langyos víz volt az egész, sőt, néha soknak éreztem őt, mert ő szerelmes volt belém. Ezáltal igényelte, hogy folyton együtt legyünk vagy ha nem vagyunk együtt, akkor telefonon beszélgessünk. Mikor már három órája a fülemen volt a telefon és finoman jeleztem felé, hogy letenném, jött a kérdés, hogy de miért? Állandóan magyarázkodnom kellett, végül már úgy éreztem, megfulladok tőle. Aztán teljesen más dolog miatt szakítottunk, de életem egyik legjobb döntése volt! Azóta rám talált a szerelem és kölcsönösen szeretjük egymást, ez a legjobb a világon!
2019. ápr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
@4 ne haragudj, de elveszítettem a fonalat. Ki az a Pistike? Te nő vagy vagy férfi?
2019. ápr. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!