Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha már most féltékenykedik? Randiztunk párszor, totál szerelmes vagyok, még nem volt közöttünk komoly dolog, illetve nem vagyunk kapcsolatban. De már most célozgat. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Ma pl. azzal húzott fel, h megjelölt ismerősnek egy srác, aki neki ismerőse. Megkérdeztem ki ő, mert nem hinném, hogy ismerem, erre ő azt válaszolta, h egyébként nem ismeri igazán jól és nehogy visszaigazoljam a jelölést, és hogy nem érti minek jelölt meg. Majd azt vettem észre, hogy kitörölte a srácot az ismerősei közül..na de miért??? nem értem. Legutóbb kávézni mentem az ismerősömmel, az első kérdése volt, hogy fiúval vagy lánnyal megyek? Ha nem válaszolok neki messengeren már azt írja, hogy biztos valaki mással beszélek. Legutóbb, amikor elköszöntem tőle és még fenn maradtam az oldalon, rám írt, hogy menjek aludni vagy esetleg mással beszélgetek??? :/ Tudom ezek nem nagy dolgok, de furcsa, úgy h kapcsolatban sem vagyunk. Hozzáteszem ő egy arab srác, aki Magyarországon él. Talán más a mentalitásuk,de ez furcsa számomra. 26/N
2018. aug. 19. 17:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Szakíts! Aztán menj aludni!
2018. aug. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ezek figyelmeztető jelek. Hidd el, ha már most ennyire féltékeny, ez csak rosszabb lesz. Késik a busz, nem érsz haza időbe, el szeretnél menni valakivel meginni egy kávét, mindig elő fog jönni. EZ nem egészséges. Én a helyedben menekülnék. Igaz férfi vagyok, de a nők sem jobbak ilyen téren, kombinálnak és összeesküvés elméleteket gyártanak, ha csak 10 percet is kések. Köszönöm én ebből nem kérek és neked is ezt tudnám ajánlani. 28/f
2018. aug. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Az ilyet kerülni kell... ha össze jöttök ki se enged a házból vagy mi? Nem értem ma elég menő lett ez az arab srác téma.
2018. aug. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%

Az az ember aki felnőtt létedre megszabja hogy mit tegyél, mit tehetsz, kivel állhatsz szóba, azt ki kell szórni.

Már az első lépésénél.

2018. aug. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Menekulj.
2018. aug. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%
Magyarok is hasonlóak. Ez felejtős.
2018. aug. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%

És szerinted később mi lesz?

Bár ha neked bejön az, hogy majd ha jártok, még a boltba se mehetsz át, ha pasi az eladó, akkor folytasd csak nyugodtan...

2018. aug. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Még kapcsolatban sem vagytok, de már irányít, korlátoz, számonkér? Ezt senkitől sem viselném el. Ha belemész ebbe komolyabban, csak rosszabb lesz.
2018. aug. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hát valóban furcsa, így a legelején és nem is akarja leplezni...ez is szokatlan, nem is próbálja titkolni, hogy féltékeny.
2018. aug. 19. 18:13
 10/18 anonim ***** válasza:
42%

"Undorito népség az arab"

Te vagy undorító, tanulatlan kislány. Hogy lehet egy egész népet így jellemezni. Rasszista majom. Vagy csak az arabokkal van bajod? A zsidókkal nem pl.?

Lehet lepontozni.

2018. aug. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!