Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, túl jó sorom volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, túl jó sorom volt az exbarátnőm mellett és pár dolgot elvárnék a mostanitól is?

Figyelt kérdés

Az exbarátnőm nappalin tanult egyetemen mellette dolgozott heti 25 órában. Együttéltünk és főzött rám, magára pedig külön (bár tény h én is besegítettem). Elég speciális étrendem van a lisztérzékenység és tojásmentesség miatt, amibe egész könnyen beleszokott. Írtunk egy közös "szakácskönyvet" is, csak úgy magunknak (Akkor már együtt voltunk amikor kiderült az ételallergiám és ketten tapasztaltuk ki, hogy mit és hogyan ehetek. Nem volt könnyű időszak az biztos.). Rendben tartotta a háztartást és vele tényleg könnyű volt az együttélés. De az a kapcsolat kihűlt


Most van egy igazán tüzes kapcsolatom, ahol tényleg szerelmes vagyok nagyon. De a lánnyal nehéz együttélni, ugyebár túl jó sorom volt. A lány alkalmi munkákból él, szóval ideje lenne a fentebb felsorolt dolgokra. Viszont nem teszi, mondván h csináljam meg én max ő besegít.

Pedig említettem a szakácskönyvet, amiben tényleg minden benne van velem kapcsolatban.

Szerintem korrekt elvárás, hogy házimunkában részt vegyen, ha már velem lakik. Én is szoktam segíteni és főzni is.

Sajnos ő nehezen viseli az étrendem, hisz a randikból mindig kimarad az étterem, gyorsétterem.

Nem gondoltam volna h az ételallergiám és a háztartási káosz nyomja rá a bélyegét a kapcsolatra. Mind erről mit gondoltok?

28F (30N)



2019. jan. 12. 20:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedül élnél téged megenne a kosz és a mocsok? Ne mástól várd el. Ha zavar, akkor csináld meg és pont.
2019. jan. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Keressél magad mellé nőt. Nekem már az gyanús lenne, 30 évesen alkalmi munkákból él.
2019. jan. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért költöztetek össze máris, ilyen hamar?
2019. jan. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a házimunkából vegye ki a részét. De Te vagy a lisztérzékeny és a "tojásmentes". Van saját szakácskönyved, a kisujjadban van az egész. Szerintem ezt nem várhatod el tőle, ráadásul úgy, hogy úgy vettem ki soraidból, hogy nem régen vagytok együtt. Nekem kicsit olyan benyomásom van, hogy lusta vagy. Ha a másik kapcsolat olyan jó volt, ott kielégítették az ez irányú igényeidet, mi a francért hagytad kihűlni??? Ez is lustaságra vall, már bocs.
2019. jan. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
4-es vagyok. Úgy értem a rád való főzést nem várhatod el tőle. A porszívózás, törölgetés más tészta.
2019. jan. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
am az exbarátnőd egyedülálló?
2019. jan. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Engem is az exbarátnőd érdekelne.
2019. jan. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

Felnőtt ember vagy, lásd el magad.


Amúgy olyan párom nekem is volt, aki utána mérce lett, annyira a tenyerén hordozott. Ez jó is, meg rossz is.

2019. jan. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
Akkor spuri anyucihoz, majd ő főz rád. Éhen ne halj egyedül...
2019. jan. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Már rég nem anyukámmal élek :D Ellátom saját magam ez igaz. Szóval tényleg főzök magamra, csak zavar h ő közben telefont nyomkod vagy a barátnőivel beszélget. Ezzel nem lenne baj, ha mondjuk néha közös programként kezelné.


Néha úgy érzem h nem érti meg, hogy nálam a majd "vmit bekapok másnap" elgondolásmód nem működik

2019. jan. 12. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!