Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek sem normális ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem normális ez így, vagy tényleg én vagyok a hisztis?

Figyelt kérdés
Párom 1m felett keres, havi 10-12 napot tölt külföldön a munkája miatt. Én 200-at keresek, az albérletünk pont ennyibe kerül, amiből ő fizet 120-at ( övé a parkoló, plusz a lánya itt van heti 3-4 napot), én 80-at. Én 2 hónapig spórolgatok egy téli cipőre, hogy ne fagyjon szét a lábam, míg besétálok melóba, ő meg a többszáz dolláros straket eszi a floridai tengerparton.Az én fizum teljes egészében elmegy a lakásra + kajára, turiban veszem a 300ft-os farmereket, ő meg teljes luxusban él. Meg mertem jegyezni, hogy ez így annyira nem oké és nem is tervezem 30pluszosan, hogy olyan kapcsolatban éljek, ahol havi majdnem 2 hetet külön töltünk, erre ő közölte, hogy én csak ne hisztizzek, nem érti, mi a probléma?
2019. jan. 15. 08:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
22%
Nem sikerült rávenned,h fizesse a ruháztatásod?Prôbál motiválni,hogy keress több pénzt.Ti együtt jártok egyébként biztos?
2019. jan. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem szeretném, hogy fizessen bármimet is, az is elég lenne, ha nem én költenék mindig kajára, illetve néha ő is venne tisztítószereket, öblítőt, mosóport, gumit, bármit.
2019. jan. 15. 09:00
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Szeritem csak hagyja,hogy a lakásban élj,és vigyázz a gyerekére.(1)
2019. jan. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
5%
Akkor ezt kell neki mondani és az év 365 napjából nem arra a 14 nap különtöltött időre panaszkodni.(1)
2019. jan. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%
Bébiszitternek néz, lakhatásért cserébe.
2019. jan. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
9%
Ha jól értem neked az a bajod, hogy nem fizeti az életviteledet abból a pénzből, amit ő az ügyességével, tudásával és szorgalmával keres, ugye? Tipikus marxista (és női) hozzáállás, a vagyon igazságtalan újra elosztása. Neked inkább arra kellene törekedned, hogy magad erejéből érd el azt a bevételi szintet, hogy szintén a tengerparton ebédelhess, ha már ez a szíved fájdalma...
2019. jan. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nem évi, hanem havi 10-12 napról van szó
2019. jan. 15. 09:04
 8/26 anonim ***** válasza:
94%
Elszoktatok menni egyáltalán valahova?Már csak azért mert elég erős lehet a kontraszt a Te 300 Ft-os turis nadrágod és az Ő drága ruhái között.
2019. jan. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
99%

Érdekesek a válaszok, persze a szája mindenkinek addig nagy, amíg nem ő van az adott helyzetben.

Ez a fa...szi igenis egy önző dög. Bőr a pofámról lesülne (akár férfi, akár nő az illető), párszáz forintos turis cuccban járna, míg én teljes luxusban élek. Nincs ezzel gond, de az ilyennek ne kelljen vele együtt élő pár. (A kölykére pedig egy napig nem vigyáznék.)

Kérdező, ő NEM a párod.

2019. jan. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
90%
Megértem,ha nem célod,hogy 500 ezret keress egy hónapban.Még talán azt is értem,hogy azt gondoltad,hogy ha ilyen jól keres,akkor gálánsabb lesz veled,és elvisz Téged utazásokra,több pénzel száll be a közösbe stb...De ha megkérdezem miért jó Neked és mi szükséged van rá,hogy egy ilyen kapcsolatban élj, akkor mit mondanál?
2019. jan. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!