Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van esély rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély rá, hogy meggondolja magát?

Figyelt kérdés

Idén január 2.-án egy év után szakítottunk a barátnőmmel. Ő 24, én 28 évesek vagyunk.

Decemberben nagyon távolság tartó lett, azt mondta, hogy mostanában úgy érzi mintha ő jobban akarná a kapcsolatot mint én. Ezt november 24.-hez kötötte, azt mondta decemberben, hogy akkor aznap amúgy is depis volt, és akkor fészkelte be magát a gondolataiba ez, és az elbizonytalanodás kettőnkkel kapcsolatban, vagyis, hogy úgy érzi én nem akarom ezt annyira mint ő. Azt fontos tudni, hogy aznap, november 24.-én találkoztunk is, és szinte az első 5 percben észrevettem rajta, hogy mintha nem is ott lenne, el van kalandozva stb. Látszott rajta, hogy depis, és erre a napra hívatkozott decemberben, hogy elbizonytalanodott.

Sajnos részben igaza van, és ezt soha nem bocsájtom meg magamnak. Október elején jelent meg a kedvenc játék szériám legújabb része, amit nagyon vártam (Assassin's Creed:Odyssey) és érezhetően csökkentette is a talink számát. Nem felezte le, de kevesebb lett. Nyilván megérezte, az érdeklődésem csökkenését.

Ez november végére (24.-e) egyértelmű is lett neki, csak nem tudhatta, hogy mitől. Ez decemberre már ki is jött rajta, akkor már éreztem a bajt, és nagyon talizni szerettem volna minél többször, jóvá téve a hibámat, de akkor már ő nem akart. Egész hónapban négyszer találkoztunk :( Az egyik ilyen alkalommal, azt mondta, kiderül hogyan leszünk meg egymással decemberben, és ha jól megleszünk, akkor folytatjuk.

A két ünnep között négy napig nem is lehetett elérni, se telefonon, se facebook-on, messengeren. Nem adta meg az ígért lehetőséget a hónap végéig, ami még az évből hátra volt. Az ajándékokat sem tudtuk egymásnak átadni. Végül nagy nehezen 29.-én válaszolt, mivel akkor volt az évfordulónk, és 30.-án taliztunk. Nem egyeztettünk, de ő hozta az ajándékaimat, de én az övét nem, mivel vettem az anyjának és az öccsének is, és érhető módon, személyesen, hozzájuk ellátogatva szerettem volna ezt megtenni. De még az ünnepek előtt, (akkor már ugye éreztem a bajt) vettem neki egy szív alakú, nyakba akasztható kinyitható medált, belegravíroztatva a hátuljába az első találkozásunk dátumát, és beletettem egy méretében hozzáigazított fotót kettőnkről. Amikor odaadtam neki átölelt és vagy 10 percig így maradtunk, és ott elsírta magát, hogy mindig ilyet szeretett volna, de még soha senkitől nem kapott ilyet.

Úgy tűnt megenyhül, de aztán megint azt mutatta, hogy nem igazán szeretné folytatni. Bucsúra tett utalásokat mondott és írt, hogy "ha lehet még fog írni", meg "soha ne legyek szomorú" "a férfiak akkor tepernek amikor már harangoztak" stb. :(

Január 2.-án, mivel megbeszéltük, hogy én is odaadom legalább már akkor az övét, azt mondta, hogy nem is tudja, hogy jó ötlet ez az ajándékozósdi, meg úgy érzi, hogy nem tartom tiszteletben amit mondott.

Mivel nem ezt beszéltük meg, és a két ünnep között sem lehetett elérni napokig, most meg már az ajándékot sem akarja átvenni, írtam neki, hogy akkor többet nem írok neki és elbúcsúztam. Mérgemben töröltem az ismerőseim közül, letiltottam (két napig, utána feloldottam), és töröltem a közös képeinket is.

De az ajándék dolog csak bántott, mivel neki csak ismerősök írhatnak, így írtam az anyjának, hogy még az ajnádékokat szeretném átadni, de (gondolom a volt barátnőm utasításásra) csak elolvasta, de nem válaszolt az anyja. Instagramon tudtam írni neki, de el sem olvasta. Face-n nem igazolt vissza, bár vissza sem utasította, mert azt írja bejelölve.

Egyetlen kontakt lehetséges még, az egyik legjobb barátnője egy könyvesboltban dolgozik tőlem 10 percre, de nem tudom jó ötlet lenne e beszélni, üzenni vele, amikor semmilyen választ nem kapok.

Viszont velem ellentétben, a képeinket ő nem törölte le, pl. itt meg ott vagyunk, le van fényképezve a kezünk, benne fagyival, ott édesnek szólított a kép felett stb. Én voltam neki a második kapcsolata, az első nagyon rossz volt neki, ezért is volt másrészről depis és bizonytalan.

Nagyon sajnálom, úgy hiányzik, alig tudok aludni.

Egy nap eltéréssel az évfordulónkon láttam utoljára, vett rengeteg pólót, melegítő együttest, parfümöt, mindezt szépen becsomagolva egy Assassin's Creed táskában.... De ő már nincs sehol....


Ne tudjátok meg hogy ez milyen érzés.

Mit tudok még tenni? Vagy várjak, hátha megyegnyhül?

Nagyon megbántam és úgy hiányzik.



2019. jan. 15. 13:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Szerinten van esély rá,de arra is van esély,hogy már 1-2 hónapja màs felè kacsingat...
2019. jan. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Bocs, de ez a lany sosem szeretett teged igazan es nem is igazan erett meg egy valodi kapcsolatra, hiaba annyi idos amennyi.
2019. jan. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Háááááát, fura. Te is elbaxtad felnőtt létedre gagyi PC játékokkal játszani, de azt hiszem, ha napokra eltűnne a barátnőm, főleg ünnepek tájékán, utána már én nem akarnék semmit tőle. Beszéljétek meg, de az is lehet, hogy már új bikája van.
2019. jan. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Az én tippem, hogy megcsalt. Vagy azért, mert hanyagoltad, vagy attól függetlenül.
2019. jan. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy évig voltatok együtt és nincs meg a telefonszáma? :o

Amúgy a legvalószínűbb, hogy amikor te az idióta játékodat nyomtad és ő elhanyagolva érezte magát, akkor találkozott valakivel és ha nem is csalt meg, akkor is elindult benne valami.

2019. jan. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én tippem, hogy amig hanyagoltad a játék miatt, ő máshol keresett vigaszt. Jelezte neked aktivan, hogy baja van azzal, hogy ritkábban találkoztok? Vagy sose volt részéről kiakadás?
2019. jan. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi váaszokat! Nekem is megfordult a fejemben december eleje óta, hogy lehet, hogy van egy harmadik fél is a háttérben, onnantól kezdve mindig figyeltem az újabb ismerősöket, de ha voltak is, mind nők voltak. Figyeltem a képe likeo-lóit, alig volt fiú közte, ha volt is az 99%-ban a rokona, ismerőse volt. Persze, ez nem zárja ki a harmadik fél jelenlétét.


6-os válaszolónak: Igen, december 13.-án beszéltünk erről személyesen, és akkor mondta, hogy többet kellene találkoznuk, hogy meg tudnák ezt oldani, hiszen nem lakunk messzire sem egymástól. Én addigra már bőven észbe kaptam, találkozni akartam minél sűrűbben, ironikus, hogy ekkor meg ő nem volt benne annyi taliban. Tehát jelezte személyesen, de miután jelezte, ő volt távolságtartó, és én tepertem, addigra már az ajnádék és az évfordulói medál ötlete is a fejemben volt.


Mindenkinek ment a zöld kéz! Jöhetnek még válaszok bőven!

2019. jan. 15. 14:39
 8/20 A kérdező kommentje:
Semmire nem válaszol, a jelölésemre se, viszont a közös élmény képeinket még mindig fent hagyta. Most vagy tovább lépett (de akkor minek hagyta volna fent a képeket) vagy csak haragszik. Az utóbbiban bízom, akkor van még esély. Nagyon hiányzik:(
2019. jan. 17. 11:10
 9/20 anonim ***** válasza:
68%
Remélhetőleg csak haragszik. Most ne keresd pár napig. Abszolút ne. Várd csak meg, míg ő keres, hiszen te szándékot fejeztél ki arra vonatkozóan, hogy fel akarod venni a kommunikáció fonalát. Ha ezentúl nem keres, az őt minősíti, főleg abban az esetben, ha így akarná lezárni a kapcsolatot.
2019. jan. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én is hasonlóan érzem magam mint a barátnőd, csak mondjuk én sosem tűntem el napokra, amikor láttam, hogy a barátom szeretne beszélni velem.

Nálunk is van a páromnak egy hobbija, amit nagyon imád, ezzel nincs is semmi gond, csak hogy emiatt volt már olyan, hogy nem találkoztunk. Sokszor szóltam a barátomnak, volt, hogy baromira összevesztünk emiatt, mert nem igazán értette mi a bajom.


Tudod egy idő után be tud telni a pohár. Ha van egy hobbid amit nagyon szeretsz, és ráadásul kevesebbet is találkoztok, könnyen lehet, hogy úgy érzi a barátnőd jobban szereted a hobbidat mint őt. Ami sajnos ha belegondolsz nagyon fájdalmas tud lenni, hisz ha "csak" annyira tudod őt szeretni mint egy hobbit, akkor mi értelme a kapcsolatnak??

Én legalábbis így érzem magam. Eleinte kibuktam a barátomnak amikor nem vette fel a telefont, és nem lehetett elérni, vagy amikor elfelejtette pont emiatt, hogy este telefont beszéltünk meg. Gondolom nálatok is volt ilyen, és utána hiába kérsz sűrűn bocsánatot, hogy elvesztetted az időérzéked stb. A kis ördög már ott van, hisz gondolom a barátnőd társaságába sose vesztél úgy bele, hogy ne gondolj közben arra, hogy épp hanyadik pályán jársz és hogyan jutsz azon tovább stb.

Lehet te ilyet nem láttál a barátnődön, de szerintem 100%, hogy ez volt/van benne. A leírásod alapján pedig már eljutott arra a szintre, hogy nem is akar erőlködni.

Azt viszont én sem tartom helyesnek, hogy napokra eltűnik, én ilyet sose tettem volna! Volt, hogy durcás voltam, alig szóltam hozzá, de hogy napokra eltűnjek?? Soha.

Szóval ezt a részét nem értem a barátnődnél, csak azt, hogy miből indult ki ez az egész.


Azt is tudom, hogy hiba volt törölnöd meg letiltanod, nem megoldás, hogy ilyeneket interneten beszéltek meg. Menj el szépen hozzá, csöngess be, és üljetek le megbeszélni a dolgot. Mert ezt személyesen kell.

Ha egyszer én is így összevesznék a barátommal a hobbija miatt, biztos nagyon jól esne, ha utána eljönne hozzám, és őszintén bocsánatot kérne, elmondaná, hogy hülye volt, hogy beleveszett a hobbijába, és tudta, hogy nem látszott, de engem sokkal jobban szeretett.

Úgyhogy nem megoldás, ha nem keresed többet. Ez azt is bizonyítja, hogy elsírta magát amikor azt a medált adtad neki. Hisz ott is látszott, hogy igazából ő törődésre vágyott amikor te végig a játékoddal voltál elfoglalva.

2019. jan. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!