Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy pár évvel idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy pár évvel idősebb pasi, de ő azt mondta hogy mégegyszer nem igazán szeretne egy bizonyos kor alatt barátnőt. Probalkozzak szerintetek, van esély rá hogy meggondolja magát?

Figyelt kérdés
Igazából amúgy tényleg nagyon jól elvagyunk. Nekem nagyon fontos, mert még ennyire nem éreztem ilyet senki mással. Ti láttok rá esélyt hogy bebizonyitsam hogy megeri megpróbálnia velem?

2018. márc. 27. 09:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak ezekkel a szavakkal van problémám:


"próbálkozzak"

"bebizonyítsam, hogy megéri megpróbálni velem"


Miért akarsz olyasvalaki után teperni, aki megmondta, hogy nem akar téged? A kor egy kifogás. Jobb, mintha megsértene. Fogadd el és keress olyat, akire nem kell rátukmálnod magad! Lesz ilyen, sok!

2018. márc. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis próbálkozni fogsz, akármit mondunk. Így csak annyit mondok, ne érjen nagy meglepetés, ha nem fog működni.
2018. márc. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Attól függ, milyen idősek vagytok.
2018. márc. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem és nem,tapasztalatból mondom!


Esetleg 1-2 dugás lehet,komolyabbat ne erőltess,ha egyszer megmondta,hogy nem akar.


Bármilyen nehéz is,ismerkedj másokkal,lépj tovább!

2018. márc. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ne alázd meg magad azzal, hogy egyértelmű elutasítás után tovább futsz utána. A nem az nem. Illik tiszteletben tartani a másik döntését.

Ezzel a felkínálkozással csak azt bizonyítod be, hogy tényleg egy éretlen, hisztis kislány vagy.

2018. márc. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tini vagy, vagy nagyon huszas éveid elején, én is nemet mondanék gondolkozás nélkül.
2018. márc. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Megértem a valaszaitokat, de nem így mondta hogy nem szeretne vagy tudna velem elkepzelni ezt. Csak úgy hogy a korábbi csalodasai miatt nehezebben menne bele ilyen kapcsolatba de nem zárja ki azért teljesen. Ezért is szeretném bebizonyitani hogy megérné megpróbálni velem.
2018. márc. 27. 10:17
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Ugyan ugyan. Semmit ne ajarj bizonyitani es soha ne teperj pasi utan. Olyan utan meg foleg ne, aki kijelentette, hogy nem akar.
2018. márc. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Fiatalkorú vagy?
2018. márc. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#7:

Ez annyit jelent, hogy szex lehet, de több nem. Te meg minden perverzióban vigyorogva benne leszel, hátha még tudod fogni. Utána meg ott fogsz hisztizni, hogy kihasznált.

Pedig ő szólt előre.

2018. márc. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!