Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megbocsátanátok a párotokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsátanátok a párotoknak, hogy más nőkkel beszél/flörtöl?

Figyelt kérdés

2019. jan. 17. 15:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%
Azért beszélni had lehessen már másokkal 😁
2019. jan. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Ez így van.

De ha már flörtöl is velük?

2019. jan. 17. 15:44
 3/24 anonim ***** válasza:
10%
Akkor is mi van? Ő nem a te tulajdonod, ha lelép, azzal kifejezte hogy nem vagy jó neki. Sosem értettem miért kell ezen problémázni. Fájna az egódnak ha legyőznének? Nem verseny ez, csak szabad akarat. Ráadásul nőként nem is értem miért izgulsz ilyenen. 5 perc alatt 30 jelentkező közül válogathatnál. A másik lényeges dolog meg az, ha a szuper pasidnak más kell, akkor nem becsült meg, egy ilyenért miért hullatnál könnyeket?
2019. jan. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Ezek alapján te nyugodt szívvel megbocsátanál?

Mert eléggé kikerülted a kérdésem.

2019. jan. 17. 15:49
 5/24 anonim ***** válasza:
84%
😂😂 A férjem középvezető egy multinál, rajta kívül 20 nő és 2 férfi van az irodában. Szép lenne, ha nem beszélhetne bárkivel.
2019. jan. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Flörtön van a hangsúly
2019. jan. 17. 15:55
 7/24 anonim ***** válasza:
37%
Nézd, felőlem a párom azt csinál amit akar. Ha én kevés leszek neki, nyugodtan beadhatja a válópert. Amiről meg nem tudok, az meg nyomja az ő lelkét. Ha meg megtudnám hogy flörtöl, én esküszöm hogy hagynám. Hagy csinálja csak, hamarabb kiderül minden. Ha meg csak egy kis izgalmat akart, akkor meg hagy élvezze egy kicsit. Részemről ennyi a kérdés.
2019. jan. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát ami az én kategóriámba esik a flörtölés alatt azt nem tolerálnám, de csak amiatt, hogy beszélget/barátkozik nőkkel az nem zavarna.
2019. jan. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
66%
Volt részem benne, konstans vezsekedésforrás volt. Volt, hogy az orrom előtt, a recepcióssal flörtölt. Nkem elegem lett ebből, elég hamar vége is lett.
2019. jan. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy mit veszünk flörtölésnek. Megdicséri a ruháját vagy mi? Abszolút nem zavart soha ha a párom más nőkkel beszélgetett. És nem próbáltam mindenre ráhúzni, hogy flörtölgetés.
2019. jan. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!