Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a kapcsolatok elején a nők mindig kedvesek mosolygósak, odaadóak aztán az idő haladtával egyre veszekedősebbek?

Figyelt kérdés

Úgy értem mindig mikor elkezdek járni egy lánnyal a párkapcsolat elején mindig kedves,mosolygós,aranyos főz rám.


Aztán ahogy összeköltözünk kimutatják a foguk fehérjét állándóan veszekednek velem.Ne hagyd el a zoknidat,mosogassak el,ne fingj olyan büdöset stb.


Általában ez az a pont ahol megunom és szakítok velük kb 1 év


Szóval lányok ezt miért van,miért csináljátok ezt velünk pasikkal?



2019. jan. 16. 10:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%
Hát igen, van, hogy az igénytelenség nem elfogadható mások számára. Nehéz életed van, nyilván.
2019. jan. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%
Én nem jövök össze lusta disznóval, ők meg nem elég körültekintők, hogy ne válasszanak ilyet, csak hát nekik sem jó a cseléd szerep. :-)
2019. jan. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
98%

Azért, mert a barátnőd akar lenni, nem az anyukád, te meg ideje, hogy ne úgy viselkedj a pároddal, mint egy lázadó 12 éves, aki nem hajlandó kivinni a koszos zoknit, hiába szól az anyukája.


Ezért jó, ha egy pasi élt már egyedül, és nem szorul rá egy nőre (anyuci vagy baratnő), hogy legyen aki kiganéz utána.

2019. jan. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Elég sokat dolgozok,a munkahelyemen a főnökeim veszekednek velem eleget.Mikor hazaérek a saját lakásomba ahhoz valahogy már nincs hangulatom hogy ott is a veszekedést hallgassam.


Pénteken rendesen lehordott a barátnőm(mosogatás,zoknik elhagyása rendetlenség miatt)stb és már sokadszorra


Úgyhogy mikor szombat reggel elindultam a munkába mondtam neki,hogy aznap 12 órázok mikor hazaérek már nem szeretném itthon látni,szedje össze a cuccait és viszont látásra a kulcsát pedig dobja a postaládába majd.

2019. jan. 16. 11:05
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
Ha így élsz és gondolkodsz akkor ne is akarj inkább barátnőt, sőt inkább úgy mondom, hogy társat ne akarj.
2019. jan. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
99%

Az elejên a pasik is kedvesek, kinyitják az autó ajtót neked / be -és kiszálláskor is!/ udvariasak, telifujják magukat izgi parfümmel, csupa olyan dolgot mondanak hogy lecsússzon a bugyid....

Aztán? Aztán jön a "kajcsit kérek, mert éééhes vagyok!" "mit csináltál te itthon egêsz nap?? " "De sz@rul áll megint a hajad! "

Na,akkor kivittek vagyunk valahol??

2019. jan. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm#6 válaszoló talán eddig a tiéd volt a leghasznosabb válasz.

Általánosságban igazad lehet.Bár én a kapcsolataim elején sem akarom magamat másnak mutatni mint amilyen vagyok valójában.


Nem öltözködök másképp nem fújom magam "izgi" parfümökkel stb

2019. jan. 16. 11:16
 8/27 anonim ***** válasza:
24%
Azért mert idióták vagytok!Szerintem kevés normális van.
2019. jan. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Hú #8 válaszoló már a válaszodból látszik,hogy te ilyen tűzről pattant emancipált feminista nő vagy.


Mindig is igyekeztem messziről elkerülni az ilyen nőket.

2019. jan. 16. 11:34
 10/27 anonim ***** válasza:
99%

Nincs ezzel baj.

Most majd munka után elmosogatsz, ha tiszta pohár meg kanàl kell, és összeszeded a szennyest, hogy ki tudd mosni. És csend is lesz.


Okos nő ezért nézi meg a férfi lakását. Aki disznóólban él, annak bejárónő kell, nem társ.


Te meg nő helyett takarítót keress. Nem olyan drága, és ordítás nélkül elmosogat.

2019. jan. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!