Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a fiu most valoban szivatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a fiu most valoban szivatja a lanyt, vagy tenyleg osszejonne vele, mert szereti?

Figyelt kérdés

Van egy lany es egy fiu, akik regota egyutt jarnak, sok konfliktus van kozottuk, de elmeletileg szeretik egymast.

A baratnom is legjobb baratsagban van/volt veluk addig, amig a fiu be nem vallotta, hogy tetszik neki a baratnom, es osszejonne vele, majd eztan szakitott a baratnojevel.

A fiu baratnoje rairt a lanyra, hogy tud-e valamit arrol ki tetszik a volt baratjanak, mert csak annyit mondott, hogy elmult a szerelem es o mast szeret, azzal szakitott.

Randira hivta a lanyt masnap, amin ott volt a baratnom, de a fiu sehol.

(baratnom es a fiu 2 evig legjobb baratok voltak, ezalatt minden hulyulesbe benne voltak egymassal, a fiu a baratnoje elott is csak ezzel a lannyal beszelt, stb)


Szoval a fiu nem volt ott a randin, ezert a baratnom kerdore vonta, mire a fiu elkerte a lany teloszamat, majd kesobb felhivta es kozolte, hogy mindez kamu volt.

Miert tesz ilyet a masik? beszeljen vele a lany? mert ezutan a baratnom letiltotta mindenhonnan.

A fiu viszont par nap mulva ujra felhivta, hogy beszelniuk kell. Elerkezett a pillanat. A fiu rendesen egyutt volt a regi baratnojevel, de a masik lany hozza se szolt a baratnomhoz, szinte mindenhol levegonek nezte, nem is koszont, stb.

Amikor en beszeltem a fiuval, a lany atvette a beszelgetest , a fiu hallgatott, zavarban volt, a lany beszelt mindenrol, terelve a szot.

Kesobb baratnom is beszelt veluk, mire csak idegesen lerazta a lany a baratnomet, a fiu meg nem szolt semmit, meredt elore, es csondben volt.

Amikor nincs jelen a baratnoje, akkor csak figyeli a baratnomet.



2019. jan. 18. 08:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Bocsi de nem tudtam kovetni.

De annyi lejott, hogy eretlen kisgyerek mind.

2019. jan. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

A srác szívatni is szeretné meg tömködni is, minden lyukba.

De a barátnője tudta nélkül, sutyiban.

A te barátnőd meg többet nem is érdemel, ha belemászik a barátnője kapcsolatàba, és el akarja szedni a pasiját. Ilyen barátnő mellé már nem kell ellenség.

2019. jan. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi nem volt ertheto, de nem a baratnom kezdemenyezte, hanem a srac azzal, hogy kifejezte tetszeset es hogy jarni szeretbe vele ezert szakit a baratnojevel. A fiu es a baratnom legjobb baratok voltak 2 evig.
2019. jan. 18. 19:55
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Az ilyen sztorikat miért nem lehet fiktív nevekkel leírni egyszerűen ahelyett, hogy belegabalyodik az ember a kinek a kije szálba?


Nem szereti a barátnődet, ágyasnak, mellékesnek jó lenne, meg szórakozni az érzelmeivel. Ha érdekelné a csaj nem jön össze a nőjével, vagy szakít és keresi barátnőd kegyeit.

Ha a csajnak van egy marék esze kikukázza az életéből a pasit, barátilag is, az ilyen nem barát. Remélhetőleg a barátnője is észbekap.

2019. jan. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ertem, de amiota ez az eset tortent, a fiu nem csokolja meg a baratnojet, ha a baratnom jelen van, legutobb pedig meg veszekedtek is. Ha a baratnom es fiu beszelni szeretnenek, akkor a baratnoje szovivokent beszel, a fiu meg se szolal, a baratnoje pedig harit, lehord, majd levegonek nezi a baratnomet.
2019. jan. 20. 23:27
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Felnőtt párkapcsolatok a kategória...


Ha ezekután a "barátnőd" akar a fiútól valamit akkor jó hülye és várjuk a 2 hét múlva következő kérdést a többi szrkavarásról.

2019. jan. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tehat a fiu egy kamus, papucsjelolt, akit a mostani baratnoje ugy rangatja, ahogy akarja es ha a fiunak lenne egy kis esze, akkor a baratnojet kidobna, es a baratnommel nem szorakozna. Gyenge akaratu fiu, amugy legutobb a mostani baratnoje mellett, amiert nem jott ossze a baratnommel, ujra elkezdett fuvezni.
2019. jan. 21. 00:55
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Az én verziom:

A srácnak valoban tetszik a bnoje bnoje

A szakitast ki is hasznàlta arra hogy lehessen koztuk vmi es elhivta randira

De aztán lehet beparazott h a ket csaj osszebeszelt es felt hogy a csaj csak szivatni fogja es igy nem mert elmenni a randira

Inkabb kibekult (talán be is vallott vmi kamut)a baratnőjevel, inkabb egy rossz de biztos kapcsolat, mint egy bizonytalan alapon


De valoban kiprobalna a masik csajt szerintem, de önbizalhianyosnak is tunik es lehet nem hisz abban h vele maradna a masik, de a bnojeben meg biztos.


Szerintem ha lesz egy olyan 3. fél aki ráhajt foggal körömmel el el tudja hinni hogy nem szivatni akarja, szerintem gondolkodas nelkul le fog lépni hozzá

2019. jan. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, es ra is kente az egeszet a baratnomre. Igy aztan a fiu baratnoje a baratnommel osszeveszett.
2019. jan. 21. 06:44
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

Egy igazi pasit nem érdekelné az hogy ki mit szol, mi hogy lesz, egy igazi pasi ha kell neki vki rámegy mint egy cápa a kishalra



A szoban forgo srác még egy bizonytalan, befolyásolhato kisfiu.

2019. jan. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!