Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért éri meg neki velem /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért éri meg neki velem / velem is lennie?

Figyelt kérdés

Nem elîtélő kommenteket szeretnék kérni, hanem észszerű magyarázatokat ha erre egyáltalán van 😀


Van egy párkapcsolatom ami korántsem ment zökkenő mentesen az elején, ezért egyáltalán nem tudok megbízni a páromban hiába is szeretem őt, és hiába szeretném, hogy nekünk is jó legyen a kapcsolatunk.

Ezek a régi tettei leblokkolnak azzal kapcsolatban, hogy jól bánjak vele, teljesen kimutassam felé hogy szeretem.

Úgy érzem, hogy megcsal, vannak jelek de nem lehet 100%osan tényleg bizonyítani, és egy haverjának már többször írta, hogy soha még egyik barátnőjét sem csalta meg (most neki minek hazudna?)

Mindig minden helyzetet félre tudok érteni, és azt következtetem le belőle, hogy megcsal.


Állandóan napi szinten rábizonyítom hogy biztos megcsal, nem jó neki velem a szex sem (nem ő mondja, ő pl egy barátjának azt mondta, hogy a szexel nincs gond) csak én tudom, hogy sokkal kevesebbet nyújtok mint amit tudnék, sőt szinte semmit), nem mutatom ki felé az érzéseimet, napi szinten veszekszünk, valamilyen szinten tiltom a barátaitól mostanában,stb



Tudom most valami hatalmas nagy idiótának tarthattok mindkettőnket, nekem pl azon kívül hogy úgy érzem, hogy szeretem, más szempontból is megérné vele lennem ha nem kéne idegeskednem az miatt, hogy megcsal-e.


Viszont szerintetek neki miért éri meg így is velem lennie?

Vagy ha megcsal mi örömét lelheti abban is, hogy velem is van nem csak egy másik lánnyal? Ha ugye állandóan veszekszünk...


18L



2019. jan. 18. 21:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
25%

Mar reg baj van a kis fejecskedben, ha teged csalnak meg, es te kerdezed meg h miert eri meg neki veled lenni..

Anyukam, a labad kozott van a szivarvany vege. Ha 18 evesen ilyen kis naiv vagy ilyen nemi eletet elve, inkabb lehet meg a konyveket kene bujni. Mar ha naiv vagy es nem inkabb buta.

Nem rosszbol...

2019. jan. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Neked nagyon kellene egy jó pszichológus, mert az önértékelésed a béka feneke alatt van.
2019. jan. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

“Kedves” 1-es, nem 100% hogy megcsal, csak úgy érzem és nem tudom eldönteni.

Viszont ha veled valaki rosszul bánik akivel te párkapcsolatban vagy, viszont lenne esélyed máshoz is menni akkor miért lennél azzal akivel rossz?

Ez volt a kérdés lényege...

2019. jan. 18. 22:36
 4/19 anonim ***** válasza:
43%

Csillagom, felfogtam. De te engem nem.

Na ess neki meg 1x

2019. jan. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Eléggé okosnak érzed magad ahoz képest, hogy a kérdésre sajnos nem tudtál válaszolni még másodszorra sem
2019. jan. 18. 23:01
 6/19 anonim ***** válasza:
41%

Jo oke, veled nem vitatkozom.

Tudjuk, 18 eves erett onallo vilaglatott no vagy, penge vagy.

2019. jan. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
43%

Elvakult vagy, látszik a válaszaidból is. Segítséget kérsz de ha valaki nem ad tetszető választ akkor magadra veszed és aggresszívan viselkedsz.

Fiatal vagy, találsz magadnak sokkal jobbat, késöbb. Azt írod, hogy napi szinten "RÁBIZONYÍTOD", hogy megcsal. Mit akarsz? Segít az ha azt mondom, hogy tévedsz? Ezt akarod hallani? Buta, naív vagy...ennyi. Megérdemled a sorsod.

Amit én ajánlok, hogy hagyd ott, fejlődj, koncentrálj a jövődre és találsz magadnak sokkal jobb pasit aki tisztel és megbecsül.

2019. jan. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%

A férfi hűség csúcsa

Harmadszor nősült, de még mindig ugyanaz a szeretője!


Na ez a szerető vagy te.

2019. jan. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%
Miért éri meg? A p.nád miatt. De ezt az első is elmondta!
2019. jan. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Csak ha van neki más is akivel jobb mint velem akkor miért kellek még én is?
2019. jan. 19. 00:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!