Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt érzem valami baj van!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt érzem valami baj van! Elhidegült, van valakie?

Figyelt kérdés
Pár hete úgy érzem valami megváltozott. Még nem élünk együtt de korábban ahogy tudott a munkájától, sietett hozzám haza. Napközben is sokszor rámírt. Most alig egyszavas válaszokat ír, álítása szerint nincs probléma (ilyen konkrétan nem mertem megkérdezni -félek a választól). A főnöknőm azt állítja, hallotta hogy van(ak) valakije(i), de nem nagyon hiszek neki. Mi lehet a gond és mit tehetnék hogy a hidegség oldódjon? Igyekszem türelmes és megértő lenni, de nagyon fáj,úgy érzem távolodik. Miért? Nem volt veszekedés sem igyekszem az igényeihez alalmazkodni. El is jegyzett egy évvel ezelőtt! Megbánta? Miért? Én 34 nő, ő 41 férfi.

2019. jan. 19. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy eljegyzett, manapság már nem jelent annyit, mint a régi világban. Attól még hogy eljegyzett, a surmó az surmó marad. Ülj le vele és nyíltan beszéljétek meg. Miért nem működik ez sok kapcsolatban?
2019. jan. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nálunk pl azért mert úgy érzem nekem nagyobb szüksége van rá, mint neki rám.
2019. jan. 19. 00:35
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Nőknek ne hidd el, amiket mondanak!

Valószínű csak dolgozik, és egy idő után már nem nézik a kollégák jó szemmel az állandó telefonozást. Elmúlt az uj varázsa, de ettől még nincs semmi baj. Csak már elunta a pincsi kutya szerepét. Ha akarod, akkor ellökheted magadtól a sok agyalással, de meg is tarthatod. Félre lépni nem fog, azt csak a nők állítják minden férfiról.

2019. jan. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Ülj le vele beszélni komolyan. Majd azután gondolkozhatsz mit tegyél. 🙂
2019. jan. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos igazam lett! Otthagyott, és igen volt/van valakije... Ilyenkor szívből utálom a megérzéseimet... Egyébként kapcsolatban (barátság) maradtunk, de ez ha lehet még nehezebb. Nekem ő nem barát...De legalább nem zárt ki teljesen az életéből...Nagyon szomorú vagyok
2019. febr. 12. 23:56
 6/6 anonim ***** válasza:
40%

Ezen most meglepődtem. Ezt a nők szokták csinálni, a férfiakra nem jellemző...

De fel a fejjel, fiatal, és szép vagy, hamar találsz mást helyette. ☺

2019. febr. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!