Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhidegült kapcsolatot megment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhidegült kapcsolatot megmenteni? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú leszek... 8 éves kapcsolat, van egy óvodás korú gyerkőcünk is. Én 26 vagyok, párom 39.


Elhidegültem a páromtól! A szex szinte nulla, már nem tudok olyan jókat beszélgetni vele, a csók helyett is csak szájrapuszi van. Nincsenek közös programok, igaz ez gyerek előtt sem nagyon volt! De akkor sem volt annyi munkája mint kb 2 év óta...Úgy érzem, csak élünk egymás mellett... Megszokásból(?)...


A párom nagyon sokat dolgozik, a főállása mellett( ami 8 órás, H-P-ig dolgozik), itthon másodállásban dolgozik a műhelyben. A hétköznap délutánokat és a hétvégéket is a műhelyes munkával tölti el. Csak az étkezéseket töltjük együtt, meg ha nagyobb bevásárlás van..

Hónapok óta 1 napot nem tudna a családra áldozni... Amikor én lefekszek este, még nincs mellettem, mikor reggel felkelek, már a műhelyben van... És onnan megy hétköznap a munkahelyére... Hétvégén is is hajnal 4-kor csörög az ébresztője...

A párom mindig mondja hogy szeret(pedig nem is vagyunk együtt szinte!) , és hogy miattunk dolgozik ennyit, hogy mindenünk meglegyen...

A házon mindig van valami felújítandó, ráadásul ez anyós háza, együtt lakunk 😡 Ráádásul vele sem a legjobb a kapcsolatom...

Nem tudom ér-e annyit az egész, hosszú távon,hogy anyagilag valamivel jobb legyen, de a családdal közösen töltött idő egyenlő legyen a nullával szinte...


Akkor lenne jobb, ha a párom felmondana a munkahelyén, de ő azt mondja hogy még nincs annyi bevétele hogy ezt megtegye.. Mert akkor már főállásban lenne, és másképp kell adóznia, stb.


2018. márc. 18. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
:D neki nem elég, hogy az életét ledolgozza értük a pali
2018. márc. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges helyrehozni, de nagyon sok energiát kell belefektetni!


Értem a férjed álláspontját, valószínűleg ő tényleg komolyan gondolja, hogy értetek teszi, csak ez hosszútávon tényleg a család rovására megy. A helyedben leülnék vele beszélgetni, hogy értékeled a törekvését, de te a férjedet és a gyereked apját is szeretnéd, nem csak egy munkarobotot.

Vegyétek számba, hogy mennyi pénzre van szükségetek és próbáljatok valami megoldást eszközölni. Lehet, hogy a férjednek valóban fel kellene modania a teljes állását és inkább a műhelybe fektetnie az idejét. Vagy átváltani fél állásba + a műhely. Illetve, ha te nem dolgozol, akkor vállalj munkát és segíts bele többet a családi kasszába. Másik megoldás, hogy minimumra veszitek a kiadásaitokat és egy ideig megszorításokban éltek, amíg a műhely beindul.


Azon is érdemes elgondolkodni, hogy anyóstól elköltözni, ha úgy érzed mérgezi a családi életeteket. Őszintén szólva nekem sem tetszene, hogy az otthonom valaki más tulajdona.

2018. márc. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Ezt a kapcsolatot nem megmenteni kell, hanem neked a férjed mellé állni és kitartani mellette. Ezt kell tolni. Értetek dolgozik, ráadásul el akar szakadni az anyjától. Támogasd csak.
2018. márc. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tehát a férjed az anyja házát javítgatja,meg öli bele a pénzt,ahelyett hogy azon gondolkozna hogy valahogy különmenjetek.Esze ágában sincs elmenni gondolom,vmiért ez így kényelmes neki,a ház meg az övé lesz egyszer.Ti kirakatbábuk vagytok mellette.Így hogy ennyit dolgozik,nem mentek sehova,nem csináltok semmit,az a sok pénz mire megy el ?
2018. márc. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, a házasságok már csak ilyenek. Már máshol is leírtam: elhanyagolt nők és férfiak sokasága van benne ebben az ördögi mátrixban. A rendszernek csak egyet kellene ugrani, és mi lenne: kiéhezett hölgyek és urak találnának egymásra. Képzeld, én férfi vagyok, és pontosan ugyanaz a problémám mint Neked! Ráadásul fullba nyomom a munkát, 250km-re dolgozom, a háztartásba besegítek, beszélgetek, meghallgatok... aztán csak a büdös nagy ridegséget kapom. Na puff neki! Érdeme-e megmenteni valami? Mi ebben a megmenthető? Kérdezd úgy, hogy érdemes-e tovább szenvednem? Tarts szeretőt, kivirágzol. Beszélj a pároddal és reménykedj... felőrlődsz. Válj el, elindulsz lefelé a lejtőn.


Egy elvált nő egy gyerekkel mit is kezdhet: hazaköltözöl a szüleidhez. Remek! Elkezdesz nyomulni az összes társkeresőn: aberráltak, kiéhezett házas férfiak, skalpvadászok. A lényeg, mindegyik meg akar dugni. Ja, még lehet olvasni Andersent is. Lehet kicsit nyers vagyok, de én már átmentem sokmindenen, az írásom csak egy tömény esszencia. Apropó, nem kötelező egyetérteni.

2018. márc. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!