Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexuális életetekben hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális életetekben hogyan oldjátok meg, hogy épp kinek legyen jó?

Figyelt kérdés

Felváltva, vagy ugyanaznap csak úgy, hogy először az egyikőtökre figyeltek aztán a másikra, vagy ilyesmi?


Vagy hogyan? Valamelyikőtök alárendeli magát ezügyben és neki a sajátja nem is számít?


Induljunk ki abból, hogy a fizikai "elélvezés" nem egyelő a valódi élvezettel. És tényleg nem!



#megadás #egyet se
2019. jan. 21. 00:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Egyszerre, egyidőben. Illetve ha valaki fáradtabb, akkor annak akkor kedvezünk egy kicsit többet. Meg hát ez úgy adja magát ^_^


Vagyis csak adná, ha lenne kivel, de már régóta nincs. :(


F

2019. jan. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15%

#1


Ilyen tényleg van? Mese.


#Kérdező


Általában valamelyiknek úgyse jó. Vagy egyiknek se.

2019. jan. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőnknek jó, többynire egyszerre. Ha épp valami miatt egyikünknek mégsem, azt nem strigulázzuk, nem pótoljuk, hiszen ez nem egy olyan dolog, amin versenyezni kellene. Pl a terhességeim elején nekem mindig brutális a libidóm, kb attól képes lennék elélvezni, ha csak rámnéz a férjem, most a végefelé meg már annak is örülök, ha tudok úgy feküdni, hogy nem szakad le a derekam... 😄
2019. jan. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Én nem teljesen értem a kérdést. Ha valamelyikünknek nem jó, akkor abbahagyjuk és kész. Ha valamelyikünknek nincs kedve, akkor bele se kezdünk. Egyébként meg ha szexelünk, akkor mindkettőnknek jó. Nekem még olyanban (nőként!!!) nem volt soha részem, hogy a másik élvezi az aktust, én meg nem. Talán mikor elvesztettem a szüzességem, akörül az első néhány alkalom, de ebbe bele lehet tanulni. Nálunk a szex a _kölcsönös_ gyönyörszerzésről szól, nem csak valaki kényeztetéséről. Arra ott van az orális szex, az más, persze, de a valódi szex az mindkettőnknek élvezetet nyújt, egy időben. Nem is értem, hogy lehet ezt úgy csinálni, hogy egyszer csak az egyikre figyelsz, aztán a másikra, milyen buta elképzelés ez? Mások hogy szexelnek, mi csinálunk valamit rosszul? :D
2019. jan. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Én se értelek, a szex mindkettőnknek jó, általában annyira egymásra vagyunk hangolódva, hogy egyszerre megyünk el (esetek 80%a). Ha valakinek nincs kedve, akkor meg nem kezdünk bele, max egyedül megoldjuk - nálunk ebből legalábbis nincs sértődés.


N

2019. jan. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én sem egészen értem a kérdést.
2019. jan. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ismeritek egy mást, akkor egyszerre. Mind ketten figyeltek a másikra, akkor ez a természetes. Ezért irtam pár kérdéssel előbb, szexelni ösztönből is lehet. Szeretkezéshez az ösztöntől sokkal több kell. A párommal nem szexelni, hanem szeretkezni jó. Az nagyság rendekkel jobb, mint simán szexelni.
2019. jan. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Fura kérdés. Szexben a pár tagjai egyszerre kéne hogy élvezzenek nem? Legalábbis nekem akárhány nővel voltam, ez így működött.
2019. jan. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%

Az akárhány nő meg egy hosszú, együttélős kapcsolat nem ugyanaz.De már az akárhány nős egyszerre is kicsit meseszerűnek tűnik.

Úgy oldottuk meg, hogy segédeszközt vetettünk be és akkor mindkettőnk fixen jó lett, anélkül totális lutri volt.

2019. jan. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

Törekszünk ra, hogy mindkettőnknek jó legyen :) végigolvasva a hsz-kat, - mivel én se értem nagyon a kérdèst- ezúgy müködik, hogyha szexelni akarunk, akkor nincs olyanhogy ma neki jó, holnapután meg akkor nekem.....Arról szól a szex, hogy mindketten , egy alkalmon belül kielegüljünk :)

Ha meg nincs szex, mert faradtak vagyunk, összebújunk kicsit , hogy azért meglegyen a szeretgetés.

2019. jan. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!