Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők! Van rendszer a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Van rendszer a szexuális életetekben, vagy teljesen változó, hogy két összebújás között mennyi idő telik el?

Figyelt kérdés

Azért várom férfiak válaszát is.

Csak én nő vagyok, és valahogy rosszul viselem, hogy van, amikor napjában kétszer is akarja, és van amikor hetek, hónapok telnek el a semmibe. De ha másnál is így van, akkor megpróbálom valahogy elviselni.

Mielőtt valaki írja, hogy beszéljek vele. Azon már túl vagyok. A válasza, néha van hozzá kedve naponta többször is, néha nincs. Ezzel a válasszal nem igazán tudtam mit kezdeni, mert nálam nem a kedvem határozza meg, hogy kívánom-e a másikat, nálam ez szükséglet. Attól, hogy felhúznak a munkahelyemen, attól még ugyanúgy kívánom a páromat. A másik: elcsábítani nem tudom, mert ha nincs kedve, akkor akár meztelenül is járkálhatok egész nap, akkor sem lesz belőle semmi. És hát lassan már amikor összebújunk akkor sem tudok koncentrálni, mert az jár a fejemben, hogy vajon most meddig kell nélkülöznöm, napokig, hetekig, vagy hónapokig. Ha tudnám biztosan, hogy csak egy hétig kell várnom, semmi bajom sem lenne. Ezért érdekel, hogy más pároknál van valami rendszer benne, vagy abszolút változó.


2012. aug. 15. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Változó. Ha látja hogy kimerült vagyok és fáradt, akkor nem kezdeménye, viszont ha eltelik 3nap így, akkor már jön, hogy legyen valami. Nálunk alapvetően a férjem libidója magasabb, szóval neki napi rendszerességgel kellene. Nekem meg van hogy napi 2-3, de van, hogy 2hétig nem is kívánom a szexet (bár ez nem azt jelenti, hogy nincs)
2012. aug. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a rizsát nem olvastam el, csak a nagybetűs kérdést. nyilván kezdő csitri vagy :D a válasz-igen!
2012. aug. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2.


Tényleg kezdő vagyok, ezért gyűjtöm a tapasztalatokat.


De most mire válaszoltál igennel, a rendszerre, vagy arra, hogy változó? :-)

2012. aug. 15. 14:07
 4/5 anonim ***** válasza:
2 vagyok- ha van kapcsolat, akkor rendszeres. ha nincs kapcsolat, akkor káosz van.
2012. aug. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"elcsábítani nem tudom"


Itt a baj, rossz úton jársz. Ezt neked kell felfedezned 'mire ugrik'. Mert valamire ugrik az biztos, neked már 'csak' az a dolgod hogy kitaláld mi ez.

Azt már tudjuk hogy a nyílt meztelenségre nem:-) Azt mondanám a gyertyafényt is tedd a sor végére, ezen kivül lehet még millió dolog, sikeres felfedező utat:-)

2012. aug. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!