Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiú nagyon visszahúzódó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú nagyon visszahúzódó, attól még ha tetszik neki a lány összeszedi a bátorságát?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet őket meghódítani? Mennyire kell rámenősnek lenni?
2010. jún. 29. 22:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Próbálj beszélgetni vele, találkozgass, és egy idő után megjön a bizalma.


Az, hogy ez az idő mennyire sok/kevés egyénfüggő, de 3-4 hét alatt szerintem bekövetkezik.

2010. júl. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

visszahúzódó srácoknál ne várd azt hogy ő kezdeményezzen. hidd el, tapasztalat. beszélgess vele sokat, menjetek el közös dolgokat csinálni amit te is és ő is szeret. pölö: billiárd, futás, séta, valami. majd találjatok ki közösen egymást ja és ne legyél rámenős. elég szegénynek azzal a ténnyel megküzdenie hogy egyáltalán egy normális(abb) csaj egyáltalán szóbaáll vele.

Tapasztalatból beszélek, én is hasonló vagyok. ja és kicsit biztosan meg fog nyílni ha már megismer, addig is türelem.....

2010. júl. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Attól függ h nézel ki, mert ha nem nézel ki jól még jobban megijed XD
2010. júl. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
véleményem szerint is az lenne a legjobb ha minnél többet beszélgetnél vele és majd később feloldódik....de sztem semmiképp ne legyél rámenős...
2010. júl. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!