Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szulinap elott vagy utani szakitas?

Figyelt kérdés

Gázos helyzet mert az illeto ferfi szulinapja Valentinnapra is esik. Alkalminak indult de komolyabbra fordult a kapcsolatunk. 3 honapos de mintha evek ota ismernenk egymast, csak nalam valami elromlott. Egyaltalan nem hoz lazba a vele valo talalkozas, mondhatni problemanak fogom fel sajnos barmennyire is megkedveltem es barmennyire is eltunk meg szep idoket/tallakozasokat ezalatt az ido alatt.


A szulinapjan viszont nagyon szeretnem felkoszonteni es tudom hogy fuggetlenul attol hogy elotte vagy utana szakitunk, hagyna hogy ezt megtegyem mert nagyon jo baratok lettunk.


A kerdes csak hogy inkabb elotte vagy utana kezdemenyezzem a szakitast?

Az illeto nagyon ertelmes, nem balhezna de biztos vagyok benne hogy szomoru lenne mert o igazabol most kezdte el jobban kifejezni azt hogy o komolyabbra akarja forditani a kapcsolatunkat ergo ugy akar helyeken megjelenni mint barat es baratno es be akar mutatni ismeroseinek/csaladtagjainak...


Szoval elotte vagy utana kene mert addig meg van majdnem egy hónap? :/



2019. jan. 21. 18:06
1 2
 1/17 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Most.
2019. jan. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Mindenképpen előtte. Ne húzd vagy halogasd tovább a dolgot, mert nem lesz semmivel sem könnyebb vagy jobb sem, ha kivárod a születésnapját.


Számomra egyébként a születésnap teljesen ugyan olyan nap, mint a többi. Nem értem a lényegét.


25F

2019. jan. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19%

Velem szulinap utan szakitottak par honappal.

Ezert legalabb a szulinapom boldog volt

2019. jan. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Minél előbb.
2019. jan. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Még a héten.És ne akarj utána baráti kapcsolatban maradni vele,mert ahogy látom erre készülnél.
2019. jan. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Előtte. Utána nagyon szar lesz.
2019. jan. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben jártam, én előtte szakítottam, de még utána odaadtam neki a már korábban megvett és előkészített ajándékot. Nem volt valami mesés hangulat... De mégis jobb volt így.
2019. jan. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
43%
Szegény... Semmit se fog érteni az egészből. :(
2019. jan. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

Már rég meg kelett volna tenned mikortol problémának érezted a talákozást is,ezek h tudnak lefeküdni egymással,v fél éve nincs szex és tök jo nem tünik fel a másiknak,h a párjuk szinte már irtozik tőlük..

40N

2019. jan. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
22%
nyafnyafnyaf
2019. jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!