Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi a jó döntés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a jó döntés ebben a kapcsolatban? Van jövője?

Figyelt kérdés
Azért fordultam ide a kérdéseimmel,mert külsős idegen és elfogulatlan emberek véleményére lennék kíváncsi a jelenlegi kapcsolatomról. Elég hosszú történet lesz. Párommal 2018 augusztusában ismerkedtem meg egy ismert társkereső oldalon.Én 35 éves vagyok.Elvátam sok éve.1 gyerekem van a házasságból.Egyedül élek albiban.Évek óta próbálok rendes párt találni ezen a társkereső oldalon kevés sikerrel. Párom 40 éves.2018 junius óta külön éltek a férjével.Októberben váltak el.Kettő 7 éves iker lánya van.Saját lakásban él a 2 gyerekével.Exférjnek meg már jó ideje új élettársa van és jön attól a 3ik lánya. Szóval össze ismerkedtünk ezen a társkeresőn és pár nap csetelés után találkoztunk is.Azonnal egymásra is találtunk. Úgy is álltam a kapcsolathoz hogy komoly céljaim vannak.Semmi hazudozás,csajozás vagy hűtlenkedés. Beleszerettem és csak ő volt az egyetlenem. Lányait is bemutatta jó hét után és nagyon megszerettem őket is. Szépen alakult minden az első pár hétben. Csak közben az történt hogy az előttem lévő jó pár futó kapcsolatából egy két pasi állandóan irkált vele viberen vagy messengeren. Persze ezeket kitörölte hogy ne maradjon nyoma nit csinál.Én ezt nem tudom elviselni és elejében még szépen megkértem hogy szüntessen meg minden nemű kapcsolatot ezekkel az exekkel.Ő erre nem igazan mutatott hajlandóságot.Mintha még tetszene is neki hogy más pasik is írkálnak neki.Nem vagyok én elég neki az új párja. Persze engem egyre jobban bántott és dühített hogy 3ik személyek árnyéka van a kapcsolatunk körül.És elkezdtem bántani olyan dolgokkal is már aminek semmi köze nem volt a pasi ügyekhez.Ahogy ő mondta kritizáltam őt. Az egész bimbózó kapcsolat kezdett átmenni állandó veszekedésbe. Részemről a pasi ügyei miatt.Meg a csetelgetések...Végülis ezt a pasit aki viberen irogatott vele és csak 1 alkalom volt köztük elküldte hogy ne írogasson neki de láttam rajta hogy nem szívből így akarta csak a nyomásomra lépi ezt meg.Elröppent közben 2 hónap. De sok veszekedés volt alatta. Leginkább féltékenység és az elő-elő kerülő alkami és rövid pasijai miatt meg akik környékezik őt. Vagy ő gyanusított meg csajozással mert ekkor-akkor épp aktiv voltam viberen is. Biztos vami nővel beszélgetek stb. De nem volt senki. Én hű voltam hozzá mindig. Ha valami régi csajom rám írt azonnal elküldtem hogy töbet ne keressen. Nem akartam semmi félre értést és balhét a párommal ex csajok miatt. Meg azon is veszekedett velem hogy még jó régen egy kolleganőm facebook fényképéhez hozzászóltam hogy csinos.Persze sose akartam a lánytól semmit csak egy ártatlan komment volt a képhez. Neki is ír dícsérő megjegyzést a képeihez több férfi ismerőse mégsem csináltam ügyet belőle.Telt múlt az idő.Sokat vitáztunk de közben azért együtt voltunk.Volt sok közös program stb. Néha azonban odáig mérgesedett egy egy vita hogy szakítottunk. Jó pár napig nem is találkoztunk csak irásban osztottuk egymást tovább. De én azért csak szerettem nagyon és békülni akartam vele. Végül kibékültünk de nem volt felhőtlen. Nem is bíztam benne.November elején egy este egy pasi írt rá és én ezt megláttam.Kérdőre vontam ki ez. Erről egy mesét talált ki hogy csak egy ismerőse akit munkahelyről ismert meg. És nagyon ritkán beszélnek.Egy kollegája ismerőse és hozzá szokott ez a férfi bejárni.Bla bla...Mint utólag kiderült ez a férfi valójában az előttem lévő pasija akivel 3 hetet volt együtt és a szomszédjában lakik.És mikor velem összejött előtte 8 nappal szakított ezzel. Volt jópár vita ez a hapsi miatt is. Titokban írogatott vele heteken át de én nem tudtam semmit róla. Tagadott mindent és én betegesen féltékeny vagyok. Végül addig fajult a vita hogy ott hagytam. Persze írkálásban tovább osztottuk egymast napokig.5 nap után csitult a haragom és elmentem hozzá váratlanul mert elegem lett az írkálásból és szemelyesen akartam kibékülni vele. De persze csak vita és vádaskodás lett.Valamiért gondoltam egyet és belenéztem a telójába.Teljesen összetörtem mikor látom miket beszélget a pasival.Aznap estére már hívta át magához a palit és tiszta szerelmesnek tünt minden amit írt neki.Teljesen kiborultam.Persze a csaj nekem esett és ütött vágott hogy semmi közöm hozzá. Külön vagyunk. Adjam vissza a telóját stb. Dühomben én a falhoz vágtam a telefonját.Nekem esett pofozott. Én meg ellöktem magamtól és elesett.Fogtam magam és ajtót bevágva elmentem.Iszonyúan gyúlöltem akkor. 5 nap külön és már mással akar lenni. Semmi hajlandóság részéről hogy valahogy béküljön. Jó 1 hetet volt az ex pasival.Párszor lefeküdtek. Meg egyszer bemutatta a gyerekeket neki. Pasas meg gyorsan le is lépett mert neki sok volt ez. Régen míg 3 hetet együtt voltak nem lettek a gyerekek bemutatva csak kettesben mulatták az időt. Nem kostolt bele hogy milyen ha gyerekek is vannak.A párom jól pofára esett hogy a nagy szerelmének nem kellenek a gyerekei csak ő szexre. Mikor erre rájött utána kezdett el hozzám vissza jönni.Míg a pasival volt le szem szart hogy én meg szenvedek.Végül is kibékültem vele gyorsan akármi történt.meg azt mondta boldog hogy vissza kapott.Nem kellenék neki ha valamit nem érezne.Persze az annyának elpanaszolt mindent hogy én mit tettem.Ellöktem meg a telefonját összetörtem. Persze ugye az ő néző pontjából. Én voltam a gazember és nő verő vadállat.Kedves mama meg véres rongynak és mindennek elmondott.Pedig sose ismert.Sose lettem bemutatva neki.Kedves lánya meg ártatlan jó kislány ugye. Mamáról annyit tudni kell hogy nyugdíjas. Egyedül él és a lányán unokin kivül sekije a világon. Teljesen antiszociális életet él.Segít a lányának az unokákkal hogy vigyáz rájuk meg iskolába hozza viszi őket sűrűn mikor dolgozik a lány és nem tudja megoldani egyedül.Persze ezt jól ki is használta zsarolásra a mama.Mikor megtudta hogy velem kibékült vissza a párom. Veszekedett vele és zsarolni kezdte hogy nem vigyáz az unokákra és nem fog segíteni neki ha velem van együtt. Vigyázzak majd én rájuk ha velem van.Mocskos egy öreg asszony. Na végülis kibékültünk és 1,5 hétig úgy túnt alakul a békesség a sérelmek ellenére.Nekem egy elvárásom volt hogy mostmár legyen mindig őszinte és ne hazudjon semmiben.Persze nem tudta teljesíteni. Egy ismerőse üzenetét megint kitörölte amiben az találkozni akart vele egy kulccsért vagy mi és adni szeretett volna egy puszit. Ezt nem akarta a párom hogy meglássam. Persze össze vesztem vele hogy megint a titkolózás és hazudozás megy. Otthagytam.Külön töltöttük a karácsonyt is.Persze majd megpusztultam úgy hiányzott gyerekekkel együtt.De ő le se szart.Pedig azt mondta úgy várta együtt a karácsonyt. De mégse akart békülni sose csak emailban ment az adok kapok.Unalmamban felmente a társkeresőre vissza de nem akartam senkitől seemit csak beszélgetni.Ugyse tudtam volna senkivel semmit kezdeni hisz szerettem még mindíg a párom. ztán egyszercsak ő is vissza jött oda.Persze kérdeztem ő kit keres vagy mit.Azt mondta csak engem csekkolt le hogy ottvagyok e.Neki nem kellsenki. Ezt nem hittem el.Egy kamu profilról elkezdtem ismerkendi vele hamis képekkel egy jóképű pasi képeivel. 2 nap alatt randira rávettem.Teljesen be volt zsongva.Rólam és a kapcsolatunkról meg annyit mesélt el hogy csak fellángolás volt és csak azért volt velem mert szerettem a gyerekeit.Teljesen rá volt készülve a randira és hogy talán szex is lesz a randi vége.Szilveszter délutánra beszéltem le vele a talit.Persze a dühtől gyülöltem hogy másért összepisili magát engem meg le sem szar és csak veszekszik.Meg se kisérel békülni.Pedig azt mondta emailban hogy nagyon szeret még stb. Bosszút akartam állni rajta amiért ilyen szemét velem. Találkozóra pontosan megjelent.Talpig szexin kinyalva.Ott pofára esett hogy én hülyitettem be kamu profilról.Összevesztünk eléggé.Pokoli indulatból leöntöttem egy kis disznó ürülékkel.Utólag már megbántam ezt a dolgot de akkor bosszút akartam állni rajta amiért ilyen alljas volt velem. Megalázni amiért ő is annyiszor megalázott.Hiába imádtam.Ment a szócsata és köpködés emailban 2 héten át eddig év elején.Közben ő egy pasival csetelt és talizott is két alkalommal de nem volt köztük semmi állítólag. Társkeresőről töröltük magunk mindketten.Most megint ott tartunk hogy békülgettünk. Találkoztunk eddig 3szor.Egyszer le is feküdtünk.Még mindenki fújja azért a sérelmeit de kultúráltabb hangon beszélgetünk a történtekről. Persze titokban találkozunk mikor gyerekek nincsenek vele hogy a kedves mama meg ne tudja kibékül velem.Nem akar az annyával vitázni miattam hogy a történtek után velem van vagy velem akar lenni. Teljesen függ 40 évesen az annya véleményétől.Meg persze megint zsarolná tuti az unokára vigyázással ha együtt vagyunk.Persze ez multkor is csak zsarolás maradt és üres fenyegetőzés. Kétlem hogy lemondana az unokákról.Csak 40 éves felnőtt gyereke életébe bele akar szólni és megmondani mi hogy legyen.Még olyannal is megvádolt látatlanban hogy én képes voltam ellökni a párom akkor mit tennék a gyerekekkel. Meg hogy nehogyvelem haggya öket mert csak kislányok és lehet pedofil vagyok stb. egyenlöre itt tartunk.Békülgetünk találkozunk. De titokban csak kettesben. Igazából én egy valódi párkapcsolatot akartam mindíg amiböl együtt élés és házasság is lehet.Lányait szivesen neveltem volna vele.Segítettem volna bármiben velük.Nem kelett volna a mamára alapozni mindent. Az s efog örökké élni. És mi van ha csak kórházba kerül 2 hétre.Ki segít akkor.Én úgy érzem azért jobban is elszakadhatna az annyától és megpróbálna csak magára hagyatkozni. Van annak a 2 lánynak apja is.Meg lehet egy párja is akire számíthat mindenben. Együtt élesre mindíg ugyan az a válasza hogy ő még jó sokáig biztos nem akar senkivel élni.Házassággondolatáért sem rajong.Akkor egyáltalán mi a célja? Csak legyen valakije de elköteleződni együtt élni soha senkivel...Nem értem én ezt. Várom az egészről a vélemeényeket.

2019. jan. 18. 14:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
Ha rám hallgatsz hagyod békében ezt a nőt! A férje is biztos hasonló miatt adta ki az útját. Ez a nő sose fog változni. Te meg úgy érzem sokkal komolyabb ember vagy. Ne kuncsorogj a szeretetéért. Ezzel csak alázod magad! Tisztességes nőt érdemelsz, aki nem hazudja le a csillagokat az égről.
2019. jan. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok a problèma 6 hónap alatt
2019. jan. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%

Egyetértek az első válaszolóval. Ennek a nőnek nem arra van szüksége, amit te tudsz biztosítani neki, túlzottan tetszik neki, hogy ennyi férfi csapja neki a szelet. Amúgy az sem normális, hogy 1 hetes ismerettség után már bemutatja a lányainak az éppen aktuális pasiját. Nem felnőtt nőhöz, édesanyához illő viselkedés, amit művel. Sajnálom nagyon a kislányokat..

Jobban jársz, ha minden kapcsolatot megszüntetsz vele, a saját mentális egészségedet teszed tönkre! Tedd fel magadnak a kérdést, hogy valaha is meg fogsz tudni bízni benne vagy örökké kamu néven fogsz nyomozgatni és randit kérni tőle?

2019. jan. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
józan ész azt mondaná haggyam a fénébe mert ez egy romlott nő. sosem fog megváltozni.csak legyen akivel szexel.képtelen szeretni és kötödni bárkihez. ha tényleg szerelmes lett volna nem tudna szakitás után pár nappal mással lefeküdni. Ő azt modja erre mindig hogy ki igy ki ugy lép tovább. Ő a kutya harapást szőrével módszerben hisz. Én meg képtelen lennnék ú lefeküdni valakivel hogy még szeetem az exem. Neki az hogy kit szeret meg kivel fekszik le két külön dolog ahogy mondta
2019. jan. 18. 15:33
 5/28 anonim ***** válasza:
88%

3as vagyok.

Miért ragaszkodsz ennyire egy ilyen könnyűvérű nőhöz? Szerintem te sem jelentettél számára semmivel többet, mint a többi "kan". Csak jobban ragaszkodtál. Saját magadnak teszel szivességet, ha hagyod a fenébe

2019. jan. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
3as válaszolónak...igazából annyit tudok hogy előttem 3 hetet volt a pasival. leginkább szerintem csak eről szólhatott a kapcsolatuk hogy átment hozzá a pasi és dugtak. mégis szerelemnek és kapcsolatnak hitte a viszonyt a csaj.meg akkoriban állandóan rágta a fülét a pasi vele hogy miért nem mutatja be a gyerekeket neki. most megkapta ez az egy hetes viszony alatt a lehetőséget és nem tetszett neki a csalados élet és a gyerekekkel járó sok gond. le is lépett hamar. csak a csajnak esett le ekkor hogy hiába voltak a szép szavak és puncsolás csak dugásra kelett a pasinak. én aki meg egy valóban komoly kapcsolatot akarok és szerettem a gyerekeit meg le vagyok szarva. sose tervezgetett velem semmi közös jövőt. anyám szerint lehet csak idő kell neki mert csak most vált el nemrég bla bla... szerintem ez hülyeség. annyiszor érzem azt hogy valójában csak egy szerető kell neki mert ő is ugyan olyan anti szociális mint az annya. semmi nincs az életében a munkán és a 2 gyereken kivül.meg csak az annya van. egyetlen változatosság és szórakozás az életében ha van egy pasija. képtelen egyedül ellenni. abban igazad van hogy nem igy akarom leéni az életem hogy azt sem hiszem el amit kérdez... kilépek az ajtón és már csetel is valkivel aki kábitja a szép szavakkal
2019. jan. 18. 15:50
 7/28 anonim ***** válasza:
88%
Jobban teszed, ha kimaradsz ebből a szituból, mert tönkre fogsz menni idegileg. Regelj vissza társkeresőre, csevegj, randizz más nőkkel. Rengeteg 30-as nő van gyerek nélkül, akik meg olyan társat keresnek, akivel végre családot alapíthatnak. El fogod tudni felejteni hamar, hidd el! Én szurkolok neked. 🙂
2019. jan. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
82%
#7, tévedésben vagy! A 30-as gyerektelen nők nem elvált apukákra vágynak! Keresgéljen ne csak neten, mert ott ehhez a nőhöz hasonlóak vannak. Előnyösebb lenne élőben csajozni.
2019. jan. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
az a baj szeretem. és igazából ugy nehéz lenne elfelednem hogy mindig huz egy kis mézes madzagot hogy szeret és mostantol már normálisan csinaálja. annyiszorkimondtuk már hogy nem irunk egymasnak és a másik se irjon. aztan mi lett. amint elköszöntem pár ora mulva valai kérdéssel vagy valamivel csak rávett hogy irjak ujra.
2019. jan. 18. 16:25
 10/28 A kérdező kommentje:
Igazsag szerint fogalmam sincs miert ilyen ez a no. Lehet a parkapcsolati traumak miatt lett ilyen lelki serult. Vagy az annyatol atvett szokasok... de szerintem ez nem normalis es nem elet hogy egyik pasi a masik utan es egymagaban a 2 gyerekkel eli le az eletet. Mi lesz vele 50 eves korarara?Vagy egyaltalan hogy tervezi az eletet. Gyerekek is ki fognak repulni egyszer es akkor ugyan ugy fog elni egymagaban mint az annya. Elszigetelve mindentol mindenkitol. Es egyetlen szorakozas es valtozatossag az eleteben ha van mindig valakije aki eljar hozza szorakoztatni es megdugni. Lehet nekem is csak ezt kene??? Nem komolyan venni es csak ellenni vele es szexre tartani? De azzal meg csak az idot veszem el magamtol hogy boldog lehessek egy olyan novel akinek ugyan olyan komoly celjai vannak mint nekem.
2019. jan. 18. 16:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!