Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet kimutatni, éreztetn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kimutatni, éreztetni kapcsolatban, hogy az ember szereti a párját?

Figyelt kérdés

Oké, lehet mondani, meg úgy viselkedni (figyelmesség, támogatás, kedvesség, romantika, bizalom, őszinteség, közös programok, tisztelet, minden egyéb), ez nyilvánvaló.

Ezeken túl mi kell?

Mert valami kell, ezekez mindig csinálom (kifejezetten romantikusnak tartom magam), mégse hitte el még soha senki, hogy szeretem.

Mit csinálok rosszul? Mit hagyok ki? Mit kell ahhoz tenni, hogy érezhető legyen hogy az ember szeret valakit?


2019. jan. 22. 11:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is először is érezni kell, utàna magától jőn. Nem olyasvalami ez, amit a párod elvár, te meg betanult lecke révén előadod, mint valami színdarabot.


“Mit hagyok ki”

Szerintem magát a valódi érzelmet hagyot ki. Nem egy betanult előadás ez.

2019. jan. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Ha van őszinte érzelem, kell, hogy tettek párosuljanak hozzá. Azokkal lehet leginkább kimutatni.
2019. jan. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, hogy az evidens, hogy olyan iránt szeretném kimutatni, akit ténylegesen nagyon szeretek :D
2019. jan. 22. 12:08
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit időt töltesz a pároddal? Ez nagyon lényeges dolog szokott lenni.
2019. jan. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%
Csinálhatsz bármit, kimutathatsz bármit. A másik nem szeret téged, akkor annak annyi.
2019. jan. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Együtt élünk, 5 órától reggelig együtt vagyunk.

Exemmel nem éltem együtt, de minden nap együtt voltunk napközben (ugyanarra a képzésre jártunk)

Előző exemmel szintén minden nap órákat voltam.

(Nekik is volt szükségük ennyire, soha nem akaszkodtam rá olyanra, aki nem akarta)

2019. jan. 22. 12:13
 7/16 A kérdező kommentje:
Egyébként családtagjaimmal és barátokkal is ugyanez a helyzet, nem csak a kapcsolataimban.
2019. jan. 22. 12:16
 8/16 anonim ***** válasza:

#3 Ez nem ennyire evidens, vannak akik csak megjátszák, aztán gondolkoznak, hogy miért nem veszi őket komolyan senki.


Amúgy én is evidensnek tartom a szerelem kimutatását, nincs ebben semmi bonyolult. Sőőt, az általad leírtak bőven elegendőek ahhoz, hogy valaki kimutassa az érzéseit.

2019. jan. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a párodtól kellene megkérdezni, hogy ő miben érezné azt, hogy szeretve van. Lehet más a szeretetnyelvetek... Van ilyen tesz is a neten, érdemes kitölteni.
2019. jan. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
Amúgy hol itt a gond??? Mert ezt egy szóval sem írtad le. Miért érzed azt, hogy bármit is rosszul csinálsz??? Netán a párod panaszkodott neked erre, vagy mi? A kérdésből nem derül ki, hogy mi a bajod, hol itt a probléma??
2019. jan. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!