Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan fiatal nő aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiatal nő aki nem akar gyereket? Miért?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 23:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

hát én itt vagyok.

egyébként egyszerűen csak nem vagyok az anyás típus. nem is szeretek sokáig gyerek közelben maradni. 10 perc nekem már sok egy kisgyerekkel. bár lehet, hogy még később megváltozok.

meg amúgy is az a karrierista típus vagyok és még tanulni szeretnék.

2010. jún. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nemszeretnék egyelőre biztos, bár még szűz vagyok, és én olyan 28-30 éves koromra tervezek gyermeket

16/L

2010. jún. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
egy nő érzi azt mikor szeretne gyereket....és talán jobb is ha mindenki megvárja a megfelelő időpontot...egy gyereket nem csak megszülni kell,hanem fel is kell nevelni és ahhoz sok türelem kell...18/L
2010. jún. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

18/L

Nem szeretnék gyerekeket, max 1et, azt is csak 25 után.

Szerintem azért tart itt a "világ" h 13 éves és baszik fuvel-fával, mert az anyukája is ezt csinálta és 14 évesen becsúszott neki a gyerek, és egy gyerek már hogyan neveljen gyereket ?????????? ENNYI

2010. jún. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pszichiátriai problémáim vannak, és nagyon gondolkozom azon, hogy nem fogok saját gyereket szülni, hogy ne adjam át a zakkant génjeimet. 22/l
2010. jún. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én enyhén transzszexuális vagyok és egyébként is biszex szóval... azt gondolom nekem végképp nem való gyerek.

Különben sem vagyok az az érzelmes fajta engem nem vonzz, hogy gyerekem legyen. Csak idegesítene, hogy sok baj van vele és nem élhetem a saját életem.

2010. jún. 30. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
én pedig totál transzszexuális vagyok és aszex, úgyhogy nem lenne egykönynen megvalósítható. amúgy nagyon nem bírom a kisgyerekeket, rosszul vagyok a gondolattól is, hogy nekem kellene törődnöm eggyel. tisztában vagyok vele, hogy degenerált vagyok, sajnálom (:
2010. jún. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én konkrétan ki nem állhatom a kisgyerekeket. Szörnyen idegesítenek. Még jó ideig biztos, hogy nem szeretnék gyereket. Majd egyszer talán, ha lesz saját házam és lesz olyan anyagi hátterem, hogy fel tudjam nevelni.

17L

2010. jún. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Én sem szeretnék még egy jó darabig...Idegesítenek a gyerekek, nem találom velük a közös hangot (igaz nem is nagyon akarom), tehát abszolute nem érzek az anyaságra késztetést és nagyon sok barátnőm a korosztályomból van még ezzel így!

27/L

2010. jún. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
10:15 nem volt vicces.
2010. jún. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!