Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom miért viselkedik így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom miért viselkedik így más nőkkel?

Figyelt kérdés
Már elég régóta, lassan 10 éve együtt vagyunk. Mind a ketten még tinik voltunk mikor összejöttünk, egymás első szeremei voltunk. Már a jegyese vagyok, van 1 kisfiunk, látszólag minden rendben, boldogok is vagyunk, megértjük egymást. De a párom minden nőnek udvarolgat. A pincérnő is ha csinos valahol megdicséri, múltkor a fiatal óvónővel kacérkodott, a munkatársnőivel is ilyen lehet, mert facebookon láttam, hogy írogattak a profilképe alá. Tudom, hogy szeret, de nagyon bánt, hogy így csinál, mintha már unalmas lennék neki, mert engem megkapott és keresné az izgalmat:( Nem akarom elveszíteni!
2019. jan. 23. 23:57
 1/9 anonim ***** válasza:
31%

Attól, hogy van egy élég menő kocsim, még megnézem mások autóit, sőt ilyen filmeket és weboldalakat is.


A palid csak nézi az étlapot az étterem előtt, de nyugi, odahaza kajál.

2019. jan. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Vess be egy kis izgalmat. Meglepetésként egyszer öltözz ki, legyél szexi, de ne tudja, hogy miatta vagy ezek a dolgok miatt. Megfog lepődni és tetszeni fog neki. Ilyen kis apró trükkökkel meglehet tartani egy férfi figyelmét.
2019. jan. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
Van ilyen stílusú emberek. Én is boldog boldogtallan flörtölök, ilyen vagyok, férjem elfogadta.
2019. jan. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Ezt a nagy szeretetet a folytonos megalazasbol szurted le?
2019. jan. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%

Elég hasonló pár lehetünk, mi is 10 éve vagyunk együtt, 2 gyerek is van és bizony én is szivesen flörtölök más nőkkel, munkahelyemen, oviban, de még idegenekkel is.

Ez viszont mindig is így volt, még az előtt is, h feleségem megismertem. Én egyszerűen ilyen beállítottságú férfi vagyok.

Vannak férfiak akiket nem érdekelnek ennyire a nők és van a másik véglet, akik lépten-nyomon félredugnak. Ez a két véglet. Úgy gondolom,normális esetben mindenki szeret néha kicsit flörtölni, biztosan veled is előfordult már, hiszen néha le kell tesztelnünk, hogy elég vonzóak vagyunk e még. A párunk ehhez kevés mert ő elfogult, sokan kíváncsiak vagyunk mások véleményére, akinek ez fontos.

feleségem korábban rosszul viselte ezt, féltékenykedett, de aztán hozzászoktattam, h attól h más nőket megnézek, flörtölök, még nem azt jelenti, hogy kell is. Ahogy egy előző válaszoló írta, csak az étlapot nézi, de nem eszik belőle, mert az otthoni a legjobb.

Elismerem, sok nő önérzetét és lelki világát bántja, ha a párja másik nő után epekedik, túl bizalmas viszonyt épít ki. De mint párodhoz hasonló mentalitású idegen férfi megnyugtatlak, h ettől még eszünk ágába sincs a többi nővel komolyabb viszonyt kialakítani. Sőt, még nem is fantáziálunk róluk, mert úgy elveszti a varázsát az egész. Egyszerűen csak jólesik más nőkkel kedvesnek lenni és örülünk ha ők ezt viszonozzák, ez nekünk egyfajta igényünk.

Gondold el, mint a nőknél a ruhák meg a cipők. Van egy csomó ruhátok, cipőtök, amiket szerettek viselni, mégis bármikor szerelembe estek egy kirakatban meglátott ruha/cipő iránt akkor is, ha úgysem vehetitek meg. legfeljebb bementek felpróbálni.

2019. jan. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Nekem , ha a pasim “ csak úgy” kedvességből flörtölgetne más nőkkel.... tuti balhéznék. ( nem ilyen, hála az égnek)

Amúgy meg : na, hiszi a piszi ez a nagy semleges flörtölgetés, bókolgatás, - maradjunk annyiban ! :)

2019. jan. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam erre az a megoldás, hogy ha már ő növeli az egóját a többi nősténnyel, akkor én is begyűjtök némi figyelmet a többi kantól. De úgy, hogy ő is lássa. :)

Folyamatosan a fiatal libákat nézegeti, az egyiket még Facebookon is bejelölte, szóval rendet kellett raknom. Azzal kezdtem, hogy elmentem nélküle bulizni, aztán elmeséltem neki (nem pasiztam, én hülye vagyok, és őt szeretem, de kellett a visszajelzés, hogy még mindig rendben vagyok, mint nő, és nem azért néz meg másokat, mert én már megöregedtem), és úgy folytatom, hogy legközelebb, ha együtt elmegyünk valahová, nem fogom kapásból hárítani a többi pasi nonverbális bókjait. Márpedig ha nem hárítok azonnal, akkor rendszerint odajönnek, hogy meghívhatnak-e valamire. :)

Mivel én alapból rendben vagyok önmagammal, sosem volt gondom azzal, ha össze akartam jönni valakivel, így ő is tudja, hogy hosszú távon ezt az egóetetést ő szívná meg jobban. Nem érdekel, ha megnéz egy nőt, de egy ponton túl igenis bántó lehet, ha túl sok figyelmet fordít valakire, mint ahogy őt is bántja, ha mindez fordítva történik.

A múltkor, amikor felhúzott, beajánlottam neki a nyitott kapcsolat lehetőségét. Kiverte a víz. Azóta sokkal jobban visszafogja magát. Ugyanis általában ezek az önbizalomnövelgető pasik a legféltékenyebbek, ha a saját barátnőjükről van szó.

2019. jan. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es, annyira jó leírta!


Ismerek egy párt, ugyanezt a játszmázást tolják. Odáig fajultak ezek a féltékenységi játszmák, hogy kb megalázó szinten beszélt a pasi csajokról, most nem megyek bele.. Észrevettem, hogy a csaj is elkezdte más pasikkal direkt féltékennyé tenni a párját ( táncolt velük, stb). Hihetetlen számomra, meddig működik ez így.


"Elismerem, sok nő önérzetét és lelki világát bántja, ha a párja másik nő után epekedik, túl bizalmas viszonyt épít ki"

- Már ne haragudj, de "túl bizalmas viszont", meg EPEKEDÉSt(wtf??!) nem csak nők, hanem egyetlen épeszű és normális ember sem nézne el...

Azzal semmi gond, ha megdícséri a nő ruháját,de a fentit olvasd már fel hangosan ember..


Egyébként láthatóan ezek is találnak párt maguknak.. Igazából én is nagyon belezúgtam egyszer egy ilyen srácba, mint a fenti, de tényleg, teljesen oda voltam érte évekig. De mikor észrevettem nála ezt a viselkedést kapcsolton belül( ő akkor kapcsolatban volt), egy idő után bármennyire is fát érte a szívem, hálát adtam annak, hogy szépen lassan eltávolítottam magamtól érzelmileg..


Ő is a nem létező önbizalma miatt viselkedett velem úgy ahogy, meg sok más lánnyal. Neten is meg élőben is a nőket leste, küldözgették egymásnak haverral, mentek a lájkolásak, apróbb flörtök, meg hasonlók.


Mikor láttam ezeket, szép lassan beláttam, hogy nem is veszítek vele semmit. Ő egy önbizalomhiányos, éretlen kisfiú, én pedig a férfiakat szeretem. Tudom, hogy mellettem is ezt csinálná, de mivel én kapcsolatban iylen téren erősen visszafogom magam és nem engedem a pasikat nyomulni, bepróbálkozni, nem kezdeményezek náluk már csak tiszteletből sem.. NA meg mert én rendben vagyok magammal, nekem nem kell suttyók nyomulása ahhoz, hogy szeressem magam ( bár ahogy írta valaki, azt is tudom, hogy ez a viselkedés egy idő után ide vezet sajnos, igaza van). Kinek kell ez?


Biztos van olyan nő, akit ez nem zavar annyira. (Bár ott is a pasit is zavarta, ha visszakapta)..


Az ilyen gyerekes kis játszmákat én meghagytam a gyerekeknek. :D Mondom ezt húszon pár évesen. ÉS akkor voltam oda legjobban és eszeveszett módon, így sem bántam meg, hogy lezártam és elengedtem, pedig hidd el, nagyon nehéz volt. De aki nem illik hozzánk, nem egy értékrenddel rendelkezik, mint mi, az inkább csak kárt okoz.

N

2019. jan. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

U.I

Egyszer egy szórakozóhelyen beszélgettem egy random pasival, aki hirtelen az arcom is megsimította, mikor csak elmentem mellette..


Utánam jött beszélgetni, mert én csak ránéztem, hogy kb mia...? mosolyogva, és mentem is tovább.

Mint kiderült, ő is kapcsolatban élt, kérdeztem hogy mégis miért csajozik akkor itt bulikban?

A lelkem is ugyanezt mondta, hogy valószínűleg önbizalomhiánya van és kell a visszajelzés. A barátnője tudja ezt róla, és állítólag (!) nem szokta amúgy megcsalni a nőjét. Én minden esetre ahogy nézett rám, ahogy beszélgettünk meg keresett még utána ott akkor, nem úgy éreztem, hogy ha elmennék most vele, nem jönne el.. ÉS elég jó emberismeretem van, bár véleményem ez szimplán szánalmas, kissé beteges viselkedés, amit konkrétan terápiával kezeltetnie kéne. ÉS ezt most teljesen komolyan, viccen kívül mondom, mert ennek a kényszeres viselkedésnek is oka van.


Az önbizalomhiányból fakadó problémáit neki kell megoldani, és arra nem az a megoldás, hogy összevissza flörtölget meg nyomul nőkre, te pedig ezt elnézed, mert ő lelkinyomorult. (Bocsánat)

2019. jan. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!