Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Majdnem minden nap 1 órát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem minden nap 1 órát sétálok a pasimhoz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 éves kapcsolat. Nem élünk együtt, hozzánk pedig nem jöhet a barátom családi okok miatt(anyámé a ház, és nem engedi hogy barátnőt, pasit, haverokat felhozzak-elköltözni nem tudok mert még 22 éves vagyok és tanulok).

Szóval marad, hogy én járok hozzá. 30-40 perc sétára lakik tőlem a pasim, ő már befejezte az egyetemet és dolgozik hétfőtől péntekig. 18-ra ér haza minden nap, és 5-kor kel. Amikor átmegyek, én gyalogolok fel hozzá, és másnap pedig gyalogolok haza. Tudom hogy ez most kicsinyesen és gyerekesen hangzik, de én ebbe a napi 30-40 perc tömény sétába nagyon elfáradok, főleg, hogy nálam van az egyetemi cuccom, meg minden, amit viszek magammal(üdítő-nem vagyok ingyenélő, viszek én is kaját, stb).

Szóval sokszor van, hogy kelek vele együtt 5-kor(pedig vizsgaidőszak van és már végeztem),és miután ő felkelt én nem tudok visszaaludni, szóval reggel 8-9 körül elindulok haza, és ott beesek az ágyba és egész nap nem tudok már mit tenni annyira legyengülök.

Gondoltam arra is, hogy vitaminhiányom van, szóval szedek vitamint.

De nem, nem lusta vagyok, hanem nem bírja a szervezetem ezt a minden napos sétát.

Olyan céltalannak érzem ezt a sok sétát, főleg, hogy átmegyek, lefürdünk, beszélgetünk/filmezünk és alszunk.

Mondtam neki, hogy költözzünk össze, de mindig azt hajtogatja, hogy egy fizetésből nem fog eltartani(mert szerinte nekem egyetem mellett nem szabad dolgoznom, hanem a tanulmányra összpontosítanom, pedig dolgoznék ha összeköltöznénk).

Különösen ez a másnapi séta gyengít le, náluk nem érzem jól magam egyedül, ezért jövök haza minden nap és nem maradok ott huzamosabb ideig.


2019. jan. 24. 11:10
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem elég egészségesen hangzik, sokan ezt a sportérték kedvéért csinálják.

Ha nem tetszik, vegyél bringát.

Ha nem bringázol, vegyél autót.

Használj tömegközlekedést.

Keress olyan fickót aki közelebb lakik :D

2019. jan. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
57%

Nem eszel eleget.

32/f

2019. jan. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
72%
Ez megint tùl van lihegve.Egyetemre jársz és nem jut eszedbe,hogy busszal is mehetsz,bicajozhatsz is.Ezen kívül még száz másik megoldás.Pl.Félúton találkoztok,megisztok valamit,és nem csak a barátod lakásán vagytok ,vagy csak séta és így tovább.
2019. jan. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
31%
#séta a városba.Nem a 40 perces fullasztôra gondoltam.Ez az andalgósabb fajtára
2019. jan. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
69%
Tudod, én azt gondoloml,hogy ez a pasi hülyéee vesz és észre se veszed.
2019. jan. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
86%

Rendes lány vagy! Ekkora áldozatot hozni a fiúért? Ha megéri neked és jól érzed magad vele, akkor pár évet még kibírsz sétával. Tiszta úriember az ilyen, akihez házra jár a lány. :)

Már napi 10 perc sétával is teszel az egészségedért, csak így tovább!

2019. jan. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
84%
Biciklivel kevesebb idő.
2019. jan. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Akkor lehet picit pontatlanul fogalmaztam.

A pasim nem arra lakik, amerre az egyetem van, hozzá nem visz ki tömegközlekedés, gyalogolni kell. Eszem rendesen, nem vagyok sovány(se duci), régen pedig edzettem is, ezért nem értem, hogy nem bírom.

falun lakunk, a pasim hétköznap nem hajlandó kávézóba menni meg ilyenek mert fáradt, hétvégén benne van, de hétköznap ő csak arra vágyik, hogy bújjunk össze és aludjunk.

2019. jan. 24. 11:24
 9/36 Karena26 ***** válasza:
90%

Sztem neked valójában nem a sétával van a bajod, hanem a kapcsolatot unod így.

Te összeköltöznél, ő nem (nagyon helyesen látja a helyzetet a tanulmányaiddal kapcsolatban!), te pedig ettől a patthelyzettől rosszul érzed magad, mert 4 év alatt kiürült a kapcsolatotok, színüket vesztették a hétköznapok.


Ha csak a séta lenne a baj, azt megoldhatjátok ezerféle képpen, pl eléd megy melóból, és együtt sétáltok hozzájuk, keresel egy rövidebb utat, időnként elcsípsz egy-egy fuvart a csoporttársaidtól, akik arra mennek kocsival, átmész vagányba és veszel egy görkorit/rollert/bicót/gördeszkát/stb...


De sztem nem ez a gond. :(

2019. jan. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
72%
Képzeld el,ha összeköltöznétek mi lenne? Kb.ugyanez. Gyere " haza" összebújni,neki még az orrát se kelljen kidugnia,ahogy most sem. Lusta ,tapló fazon te meg bevállalod a napi majd' 1 óra sétálást miatta. Tudok kinek kéne egy ilyen here,....neked miért kell??
2019. jan. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!