Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan egy éve vagyunk együtt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan egy éve vagyunk együtt, majdnem napiszinten megy a vita/veszekedés. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindketten elmúltunk húsz évesek, lassan egy éve vagyunk együtt, amiből több mint 8 hónapja együtt is lakunk.

Körülbelül három-négy hónapja kezdődött ez.

Én azt érzem hogy nem figyel rám, és sokszor nagyon érzéketlenül csinálja. Telefon nyomkodás van részéről beszélgetés helyett az együtt töltött órákban, szinte mindig.

Ha beszélek, sokszor nem válaszol, van hogy csak sokadikra és azt pld: "nem tudom", " nem tudok erre mit mondani", "mit mondjak", " ja", "igen/nem"...vagy csak megrázza a vállát. Egy átlagos beszélgetés folyamán ha nem telefonozik, akkor sem nyilvánítja ki semmiről a véleményét, alig mond valamit önszántából..mindig. minden témában..ez miatt sok a vita. Hanyagol, nem figyel rám, nem jó a szex, nem is élvezi velem..

Mit tegyek ?

Szeretem, de ez nekem kevés. Rossz, hiányzik a figyelem, a törődés, az hogy hozzámbújjon, hogy éreztesse hogy szeret..hogy én legyek neki az első, és nem a telefonja..az őszinteség, az hogy jókat beszélgessünk..még sorolhatnám.


Tudom hogy én is hibás vagyok, de ő el sem mondja a hibáimat..én ha meg akarom vele beszélni, hallgat, terel, stb...probléma kerülő. Mindent megígér hogy ebben-abban megváltozik, de semmi. Én ha megkérdezem mi nem jó, mi zavarja, el sem mondja...akkor ?!

Vélemény ?


2017. máj. 25. 08:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy szakíts mihamarabb. Ha próbálsz vele beszélgetni és akkor sem figyel rád akkor nem tudom mit vársz a kapcsolattól.
2017. máj. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Te is tudod, hogy mit kell tenned.
2017. máj. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Ez az egész jól példázza, hogy a férfiaknak egy rossz kapcsolat is "jó". Ezért van, hogy a szakítások, válások nagy részét is nők kezdeményezik. Semmi gond nincs veled, egy igazi nő vagy, akinek kell a törődés. Szerintem már megfogalmazódhatott benned, hogy esetleg szakítasz vele, nem? Meg kéne ezt neki szellőztetni - ettől majd remélhetőleg berezel egy kicsit, és összekapja a tökeit(már ha egyáltalán vannak neki). Finoman utalj rá, hogy te ezt így már nem bírod sokáig, és a kívánt hatás vélhetően majd nem marad el. Ha szembesül vele, hogy valóban elveszíthet, az elindíthat benne egy pozitív változást. Ha mégsem, akkor tudod, mit kell tenned.
2017. máj. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Bocs, de a barátod a tipikus mai éretlen h.lyegyerek. Jogosan vágysz többre, de mellette ez elég reménytelen. Szerintem elvesztegetett idő.
2017. máj. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Úgy véli, hogy nem beszélhet szabadon. Nem bízik benned ugyanis.


Nem vagy hozzávaló, no.

2017. máj. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%

"férfiaknak egy rossz kapcsolat is "jó" "


Anyukám, gondolom végigkérdezted mind a vagy 5 milliárd férfit a földön.


Nem, nekem nem lenne jó.


Kérdező, a párod egy valószínűleg elkényeztetett valaki, aki azt az egy stratégiát ismeri, ha valamit el akar érni, hogy megsértődik. Gondolom valami áll emögött, pl beteljesületlen szex.vágy, csak a kommunikációt nem nagyon ismeri. Passzív agresszió.

Lépj le, még időben, 1x élsz Te is.

2017. máj. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
Én megpróbálnám egy kicsit békén hagyni. Hátha csak annyi a baj, hogy túl sokat nyaggatod. Vagy legalábbis ő úgy érzi. Hagyd, hadd nyomogassa a telefonját, addig menj el sétálni, strandolni, esetleg előtte vigyél be neki egy hideg sört. Azzal a legtöbb pasit le lehet kenyerezni. ;) ne várj az első alkalomtól csodát, de ha a negyedik- ötödik alkalom sem hoz legalább időleges változást, akkor hagyd ott.
2017. máj. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%

Én azon csodálkozok, hogy ha se a testi, se a lelki oldalon nincs meg a harmónia, akkor miért vagy még mindig együtt vele??? A Napnál is világosabb, hogy ez nem egy működő kapcsolat!

Ne ragaszkodj a rosszhoz, ne félj kilépni a kapcsolatotokból! Vagyunk rengetegen normális, egyedülálló férfiak, biztos fogsz találni sokkal inkább hozzád illő férfit is. Ajánlom a harmincas korosztályt, mi már sok mindenben másképp látjuk a világot (tisztelet a kivételnek)!

2017. máj. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%

Megerősítésre vágysz vagy feloldozásra?

Van egy kapcsolat amiben nem érzed jól magad, mi indokolja azt, hogy még mellette Vagy?

Házasok vagytok? Vagyonközösség? Gyerekek?


Semmi nem köt már össze a partnereddel, búcsúzz el Tőle és keress új kihívást.

2017. máj. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ennek meg mi értelme van?

Eddig egy elvesztegetett év, könyveld be, aztán lépj tovább.

2017. máj. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!