Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek bízhatok benne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bízhatok benne vagy inkább nem?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt a barátommal. Már az elején is volt egy hazugsága, de én rájöttem mivel be tudtam lépni a facebook-ba (tudom nem szép dolog másnak a dolgai között kutatni). Aztán az évek alatt többször is hazudott nekem de csak ilyen apróságok voltak. Kb. 1 éve kicsit megromlott a kapcsolatunk, mondta is hogy szünetet kér, én bele mentem. Megbeszéltük hogy nem írunk egymásnak ebben a pár napban, azonban ő már aznap este írt amikor kimondtuk hogy szüneteltetünk. Azt írta hogy ki megy Ausztriába mert ott van dolga és ott nincs hálozata nem tudom elérni. Én hittem is neki, közben másnap a facebookján kiderült hogy egy másik lánnyal volt akkor este. Annyira kiborultam hogy odamentem hozzá és kerek-perec megmondtam neki hogy engem elfelejthet, de mondta hogy nem történt közöttük semmi, még arcra puszi sem volt. De nem érdekelt, láttam rajta ( el is fehéredett) hogy nagyon fáj neki amiket hozzá vágtam. 2 nap múlva kicsit megnyugodtam és írtam neki hogy beszéljük meg a dolgokat, és sikerült is ki is békültünk. Azóta nagyon jó a kapcsolatunk, azonban a hazugságokat még mindig folytatja. Tudtam hogy beszélgetett a volt barátnőjével, ki is törölte az üzenetet nehogy meglássam, de ő letagadta, azz mondta hogy ő nem beszélget vele és nem is csinálna olyat hogy kitörölné az üzenetet. Úgy hogy hagytam nem foglalkoztam vele. Kicsit megingott a bizalom, de amúgy jó a kapcsolatunk. Tudom hogy a bizalom nagyon fontos a kapcsolatban. Szerintetek bízzak benne vagy ne?
2019. jan. 24. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Kérdésben a válasz. De ha kérsz még egy pofont akkor menj vissza és kérj még tőle. :)
2019. jan. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Kislányom, te borzasztóan buta vagy. Már az első hazugságnál dobtam volna.
2019. jan. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

Te nagyon vérszegény troll vagy.

32/f

2019. jan. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, ahogy 2. írja Ne pazarold el az idődet rá...Nem elég, hogy volt az ausztria hazugság? Persze,a rcrapuszi se volt, hogyne...biztosra veheted, hogy dugtak, de miért vallaná be, nyilván nem is véletlenül kért szünetet előtte, hanem miatta.
2019. jan. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem bízhatsz, nagyon nem!
2019. jan. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az komoly!Te aztán alaposan hülyének vagy nézve.
2019. jan. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
"De amùgy a kacsolatunk jó" Imádom ezt ilyenkor.Mitől jó?Ne már,persze hogy jó,ha amúgy hagyod hogy madárnak nézzen,és homokba dugod a fejed.
2019. jan. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Dobd ki a férget két nagy pofonnal, többet érdemelsz ennél. Hidd el, tuti megcsalt már többször is az ilyen.
2019. jan. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23%
"jobbat érdemelsz" elég gyenge a szókincsed.Erről már fel lehet ismerni téged.Van egy másik nő aki mindig azt mondja hogy "menekülj" meg van egy aki mindig "kidobná" az "ilyet".
2019. jan. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"tudom nem szép dolog másnak a dolgai között kutatni"


Ez egy önfelmentő mondat, aminek a vége ez lenne:


"...de a cél szentesíti az eszközt."


Ilyet akkor mond valaki amikor azt érzi, hogy veszített a méltóságából egy valamilyen cselekedete folytán.


"Annyira kiborultam hogy odamentem hozzá és kerek-perec megmondtam neki hogy engem elfelejthet, de mondta hogy nem történt közöttük semmi, még arcra puszi sem volt. De nem érdekelt..."


Itt saját magadat cáfolod meg.


"Minden ami a de előtt elhangzik lényegtelen." Mondotta oly bölcsen Lord Eddard Stark.


Odamentél hozzá, mert dühös voltál, azt mondtak neki, hogy téged aztán elfelejthet... "DE" odamentél hozzá (ez a lényeg).


Te saját magad előtt is szeretnéd eljátszani, hogy veled aztán nem lehet megcsinálni semmi olyat kétszer egymás után ami a méltóságodban sértő, de igazából meg lehet.És gyártasz hozzá indokokat is, illetve elfogadod ha más gyárt, lásd:


"de mondta hogy nem történt közöttük semmi, még arcra puszi sem volt."


Teljesen lényegtelen, hogy ezután a mondat után ezt írod:


"De nem érdekelt..."


Mert ha nem érdekelt volna, akkor oda sem mész, nemhogy itt beleírod a mondandódba, hogy de amúgy azt mondta nem volt köztük semmi.


"2 nap múlva kicsit megnyugodtam és írtam neki hogy beszéljük meg a dolgokat, és sikerült is ki is békültünk."


És itt pedig arcul is köpted a saját ön-becsülésedet, ami valahol mélyen lent már várta a kegyelemdöfést.


"Kicsit megingott a bizalom, de amúgy jó a kapcsolatunk."


Ez a mondat önmagának mond ellent.


"Szerintetek bízzak benne vagy ne?"


Szerintem magadban bízz.


Ön-becsülés, tartás, méltóság.


Te nem tiszteled magad egy fikarcnyit sem, és csodálkozol, hogy feltörlik veled a padlót.Ez itt az igazi probléma.És ez addig fog ismétlődni amíg nem építed fel az önbecsülésedet, mindegy ki lesz a partner, mert aki nem tiszteli és becsüli saját magát abba vagy beletörlik a lábukat, vagy otthagyják.

2019. jan. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!