Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folytassam vele vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytassam vele vagy inkább keressek mást?

Figyelt kérdés

Kb. négy hónapja megismertem egy lányt, az elején nagyon tetszett (úgy éreztem, hogy kezdek szerelmes lenni), sokat gondoltam rá, randizgattunk is, volt közös program ahol jól éreztük magunkat. Utána lett egy kis mosoly szünet a részéről. Úgy alakult, hogy egy hónap után találkoztunk és megbeszéltük. Azóta jól mennek a dolgok de az érzéseim már nem ugyanazok iránta. Szeretek vele lenni, jó beszélgetni vele de valamiért nem érzem, hogy szeretném őt.

Ami nem tetszik benne, hogy nagyon érzékeny. Nagyon kell vigyázzak, hogy mit mondok, nehogy megsértődjön. Ez nekem kicsit nehéz mert általában ami a szívemen az a számon. Sokszor brutál őszinte vagyok...persze igyekszek nem megsérteni embereket (nem vagyok bunkó). Mikor vele vagyok úgy érzem, hogy nem tudom magamat adni.


Szerintetek idővel ez megváltozik? Ha valamikor nagyon tetszett és most csak szimpatikus, érezhetek még úgy mint rég?


Én 28F, ő 25L


2019. jan. 18. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egy kicsi kételyed is van (legyen az bármilyen okból kifolyólag), akkor ne legyetek együtt. Ha ennyire sértődékeny, akkor még a végén f@x is leszel, hogy "játszottál az érzelmeivel"..
2019. jan. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon rendes, jóindulatú lány. Ilyet ritkán talál az ember...férfi verzióban is. Úgy érzem magam mint a lányok akik a rossz fiukra buknak és a jókat hanyagolják.
2019. jan. 18. 17:05
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha már az eleje sem jó... Inkább keress mást!
2019. jan. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Haha.Az a különbség,hogy Te megpróbáltad.Sztem a lány ott hibázott mikor mosolyszünetet tartott.Biztos valami olyan miatt történt,amit nem éreztél jogosnak.Emiatt kipukkadt a léggömb.Szerintem kár erőltetni,ha nem tudsz mellette önmagad lenni.Pedig az fontos,hogy a másik elfogadja azt amilyen vagy.Egész kapcsolatban Ő lesz a fontos,ha vele maradsz.Hogy Neki mi a jó,hogy neki mi fáj,mire van szüksége.Te meg szolgalelkűvé válsz,mert azt gondolod majd,mekkora bunkó vagy,hisz ilyen kedves lânyt nem találsz.Pedig ez nem igaz.Persze meg is beszélheted vele,de szerintem csak rosszul érintené,és megsértődne,nem a változtatáson gondolkodna.
2019. jan. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézd... Lehet neked is van mit tanulni abból, hogy kicsit visszavedd a nagy szádat. Viszont, ha tényleg extra mimóza, akkor jobb lépni.
2019. jan. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Természetesen én is hibás vagyok. Ezt nem is vitatom. De kinek nincsenek hibái? Az a kérdés, hogy mennyit vagy hajlandó bepakolni a kompromisszumok közé és elfogadni.
2019. jan. 18. 20:38
 7/7 anonim ***** válasza:

“Ilyet ritkán talál az ember”



Végül is ez nem ok arra, hogy együtt maradjatok. Nem kell föltétlenül “ritka jellemű” párt választanom magam mellé, főleg ha nem illünk össze. Akár összejöhetnék egy normális, átlagos, hétköznapi emberrel, akivel jól érzem magam. Nem lesz valaki igazi számomra, attól, hogy “ritka”.

2019. jan. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!