Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarja szándékosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja szándékosan lerombolni az önbizalmamat?

Figyelt kérdés
Ma mondtam a páromnak, hogy egyetem után szeretnék egy szakmát is kitanulni, hogy több lábon álljunk, ha esetleg egyetem után nem kapnék munkát. Teljesen kibukott, hogy ő nem fog énrám várni, és ˝ nem fog pityeregni utánam ˝, ha emiatt szétmegyünk. Este munka után még felhívott, hogy kínozzon, mondta, hogy ő csak fejlődik a kapcsolatunkban, én nem értem őt, én meg csak visszafejlődök, és ő jobban ismer, mint saját magamat... Meg hogy miért megyek egy sz*ros szakközépbe ( amikor ő is csak azt végzett ). Most mit csináljak? Mondjam meg neki, hogy akkor menjen, és keressen egy lányt, aki nem akarja a legtöbbet kihozni a kapcsolatból? Megőrjít, hogy egyáltalán el tud így aludni, én meg kikészülök teljesen.

2016. jún. 25. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Csávó vagy csajje vagy?
2016. jún. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
21/L vagyok
2016. jún. 25. 23:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ertem miert hozna ki a kapcsolatbol az tobbet ha neked van egy plusz szakmad. A tanulast semmilyen formaban nem szabad belekeverni a kapcsolatba. Ha tanulni akarsz hajra, de annyiban igaza van ennek a diszpintynek hogy felsoktatas utan konnyebb lenne magadat inkabb a diplomad iranyaban magasabb fokozaton tovabb kepezni meg annak tobb ertelme van mint kidobni egy halom penzt az ablakon valami okj-re.
2016. jún. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez rendészeti szakközép lenne, nem kell bele pénzt ölnöm, hacsak nem vagyok egy balfék.
2016. jún. 26. 00:20
 5/6 Bence_ ***** válasza:

Neki ez a kapcsolat rossz.

Ez a "vár rád" részből derül ki.

Beszéljétek meg.

2016. jún. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A támogatás alap egy kapcsolatban, akárhogy döntesz. És ha te ebben látod az önmegvalósítást akkor ebben kell támogatnia. Javasolni javasolhat, de érzelmileg nem zsarolhat. Ez a nem várok rád mondat, meg az "én fejlődtem" hozzászólás csak azt mutatja, hogy a párod csak melletted van de társként nem funkcionál. Nem a tanulásról kellene beszélgetni, hanem hogy merre tartotok mert úgy látszik nem egy irányba.
2016. jún. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!