Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit gondolnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondolnátok, ha kiderülne a pasitokról, hogy járt prostinál?

Figyelt kérdés

Nem az utcasarkon állók,hanem lakásos prostik.

Még azelőtt lett volna ott mielőtt összejöttetek.


2019. jan. 24. 19:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Nem zavarna, hisz előttem volt. Én is csináltam előtte olyant, ami nem épp tündérmesébe illik....:)
2019. jan. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Hogy hmmm,jó parti,sok pénze lehet,több,mint amit eddig gondoltam.😅😅

Fura lenne,megkérdezném miért,hogy,volt-e valakije azalatt az idő alatt.Aztán attól.függ,de valószínű emiatt nem szakítanék.

2019. jan. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
Ahhoz nekem semmi közöm, mi volt a múltban. (Persze vannak ez alól kivételek, de ez nem olyan nagy hűha.)
2019. jan. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Szakítanék vele.
2019. jan. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
ja, amúgy én is tudok olyan dolgot a pasimról, ami ugyan nem kvázás, de nem szivesen mesélné el az unokáinak , az tuti....aztán mégse érdekel , mert az régen volt.
2019. jan. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%
Semmit nem gondolnék, miért mi van akkor? Egyedülálló férfi volt, azt csinált amit akart.
2019. jan. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
Azt nem írta kérdező,hogy egyedülálló volt.
2019. jan. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Tudom, hogy kipróbàlta, egyszer elmesélte. Rákérdeztem a részletekre, mert kíváncsi voltam. Egyébként semmit nem szóltam.
2019. jan. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
Ez attól függ mennyit és mikor. A 18 voltam és izgatott milyen egész más mint az hogy az első randink előtt azért még megkeféltem Julcsit. Az se mindegy hogy rendszeresen járt vagy egyszer kipróbálta. Ha egyszeri eset érdekelne milyen volt ha rendszeresen járt de évekkel azelőtt hogy találkoztunk "leállt" ugyan csak nem érdekelne de ha csak azért hagyta abba mert összejöttünk megrendülne benne a bizalmam. Mert egy megszokást akkor lehet elhagyni ha külső behatás nélkül úgy érzed nincs rá szükség. Itt egyértelmű a külső behatás és minden mélypontnál eszembe jutna hogy nem jár e el valakihez. Tehát a múlt onnantól múlt a számomra hogy évek teltek el. És ha így van csak az izgatna milyen volt mert ez egy jó kis téma. Ha csak most függesztette fel az ilyen hobbiját az bizalmatlanná tenne.
2019. jan. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem zavarna, de akkor ő se ítéljen el, ha mondjuk én meg pénzt kértem szexért cserébe a múltban.
2019. jan. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!