Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy túl sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy túl sokat vagytok együtt a párod szerint, és sok leszel neki?

Figyelt kérdés

Nálunk most pont ez a helyzet, és sajnos a szemembe is mondta, hogy neki idő kell, mert nem jut levegőhöz... Összetörtem... Hogy lehet valaki sok, ha közben szereted, és elvileg vele akarsz élni??? Valaki segítsen ezt megérteni...

Igen az elmúlt két hónapban tényleg nagyon sokat voltunk együtt, sokszor vagy nála vagy nálam aludtunk, volt, hogy egy héten át.... De ő is dolgozott közben meg én is, szóval nem napi 24 órát :( Reggel találkoztunk, délután, meg este, meg amikor szabadnaposak voltunk akkor egész nap. De lehetséges, hogy párkapcsolatban amikor szereted a másikat, sok leszel neki?? Van ilyen???


2019. jan. 25. 01:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

Úgy lehetséges hogy nem is szeret.


Ha valakit szeretek akkor mindig vele akarok lenne, ezt a kapcsolat elején meg főleg szó szerint kell érteni.

Évek múltán érthető ha kicsit mindenkinek kell saját kis egyedül töltött idő, de gondolom ti nem évek óta vagytok együtt...

2019. jan. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1 éve vagyunk együtt
2019. jan. 25. 01:33
 3/14 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy úgy érzem nem is szeret, de azt mondta szeret, csak tér kell neki...
2019. jan. 25. 01:35
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Lehetséges persze. Az embernek néha kell egy kis énidö,mikor egyedül van,és nem kell senkivel foglalkozni,lehet csak erröl van szó. Szóval nem kell a legrosszabbra gondolni,ha zavar,beszéld meg vele.
2019. jan. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%

az agyára ,éász, nekem is van ilyen családtagom, a héten a szemébe mondtam, ő is megvan sértődve.


letojom.


vegyétek észre, ha a másik idegeire mentek!!!!!!!

2019. jan. 25. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%

Ez a távolodás kezdete. Még ő sem tudja megfogalmazni, csak azt érzi, hogy ezen a kötöttségen lazítania kell.

Ne fogd vissza. Hagyd akkor is, ha most rosszul esik, ha szenvedsz.

Keress magadnak elfoglaltságt, fordítsd magadra a felszabadult időt.

Kondi, sport, könyvtár, színház, barátok... mindegy mi, ami neked fontos.

Ne járj a nyomában, hagy "futni". Hagyd, hogy tapasztalja meg a hiányodat.

Nem derül ki,, hogy nő vagy, vagy férfi. Végül is mindegy. Férfiaknál ez gyakoribb, amikor úgy érzik, hogy még nem elég érettek a teljes kötöttségre.

Az is lehet, hogy belóg valaki a képbe és elbizonytalanodott.

2019. jan. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A munkában töltött idő nem számìt hasznos kikapcsolódásnak.Tehát akár mennyire is szereti az ember a másikat szüksége van olyan időre,amikor csak magával foglalkozik.Nincs körülötte a másik.

Ez nem azt jelenti,hogy nem szeret.

Az anyukák is szeretik a gyereküket mégis jól eshet kicsit kiszakadni,és egy napot egyedül,barátokkal,olvasással,bármivel eltölteni.Ettől független hiányzik a gyerek,és szereti.

2019. jan. 25. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Jajj nekem is van, hogy egy idő után sok lesz a párom(vagy én neki), de emiatt nem kell kétségbe esni.

Mivel kb minden nap találkozunk megbeszéltük, hogy legyen egy fix nap amikor mindenki szépen haza megy és pihen. Persze ezen felül lehetnek extra igények(fáradt vagyok, el vagyok havazva a teendőkkel stb) és olyankor beiktatunk 1-1 plusz ilyen napot. De ez a fix pihenőnap külön mindkettőnknek segít a kapcsolat harmóniájában.

Az már más kérdés, ha összeköltözünk ezt, hogy oldjuk meg :D

2019. jan. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki egyforma. Van, aki éjjel.nappal a másikkal szeretne lenni, és van aki alapból igényel némi énidőt, amikor egyedül lehet egy kicsit.

Az én párom is az utóbbi kategória. Eleinte borzasztó furcsa volt, hogy neki fixen szüksége van heti egy délutánra, amikor azt csinál, amit akar (otthon játszik, vagy a haverokkal moziba megy, vagy csak végigfetrengi a délutánt, mikor hogy), sőt, ha olyan dolga akad, vagy olyan a kedve, akkor heti több ilyen nap is van. Azt hittem, velem van baja, de nem. Ő tényleg így működik. Mostanra megtaláltuk a kompromisszumot, én meghagyom neki ezt az antiszoc-napot, de ő meg, ha igényem van rá valamiért, akkor máskor is jön, nem csak az együttalvós estéinken.

Napközben egyébként mindig együtt vagyunk, mert egy helyen dolgozunk, viszont nem lakunk együtt, és nem is látok rá sok esélyt, hogy valaha együtt fogunk.

2019. jan. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%

Persze, hogy van ilyen. Azt ne nèzd, hogy dolgoztok, addig külön vagytok. Az más. De amikor minden szabadidőd egy emberrel töltöd, az igen, fullasztó tud lenni. A párkapcsolaton kívül vannak az embereknek egyèb társas kapcsolatai is (család, barátok), vagy csak szeretne más dologgal is foglalkozni, egyedül nyugizni, akármi.

Az együttèlès sem azt jelenti, hogy ahogy haza èrtek egymás nyakán lógtok. Az egyikőtök csinálhat "a" dolgot, amivel párhuzamosan a másik "b" dolgot. Vagy az egyik fèl találkozik a barátaival, stb.

Ezen nem kell összetörni, egyáltalán nem azt jelenti, hogy nem szeret. De bárhogy is szereti egymást 2 ember, szüksèg van külön töltött SZABADIDŐRE is.

2019. jan. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!