Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az jó jel, ha a szeretőm oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jó jel, ha a szeretőm oda akar vinni a barátaihoz?

Figyelt kérdés
Már kb.2 hónapja összejárunk hetente 1-2 alkalommal és most a barátainak is be akar mutatni. Ez jó jel lehet, hogy többet akar? Bár eddig azt mondta nem akar kapcsolatot.
2019. jan. 25. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Hátha valamelyik barátja ismeri a barátnőd. Na az tényleg jó jel lenne.
2019. jan. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem jelent ha a barátainak bemutat.

. max. röhögnek a hátadmögött, hogy “né má, ezzel kú.rogat mellé....”

2019. jan. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kimondottan rossz jel.

Azt jelenti, hogy a haverok megszokták, hogy szeretői vannak, és szemük se rebben.

2019. jan. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérdező erre ne adj :(

Egyik ismerősöm is összejárogatott egy sráccal, a srác kikötötte, hogy nem akar kapcsolatot. De a lány egy idő után mégis azt hitte többet akar, mert csináltak közös programot is. Hiába mondták neki többen, hogy ne képzeljen bele semmit... Persze a srác utána találkozott olyan lánnyal, akitől tényleg akart kapcsolatot. A lányt meg ejtette. Nem szeretem az ilyet, de a srác korrekt volt, hisz már az elején közölte, hogy nem akar az ismerősömtől semmi komolyat, én nem mondta egy alkalommal se, hogy meggondolta magát.


Szóval hiába mutat be a srác a haveroknak, ha nem mondja soha sem, hogy többet érez irántad, és hogy párkapcsolatot szeretne, de képzelj bele többet, mert neked fog fájni.

2019. jan. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%

Akit bemutatok a haveroknak azt érdemesnek tartom arra, hogy megismerjék és pont. Hogy ez barátnő vagy szerető az egy pillanatnyi állapot. Akivel csak szexelni érdemes annak max a fényképét mutogatnám, hogy "dagadjon májam".

Ha jól sikerül és a szexen kívül más programokat is szervez veled, akkor bizakodhatsz. Mondjuk hosszú ideig ezt nem lehet csinálni, pár héten belül kiderül mik a szándékai.

Nekem volt olyan haverom aki házas ember létére egyszer bejelentette, hogy bemutat nekünk egy nőt, aki nagyon pozitív benyomást tett ránk. EL is vállt és már ő a felesége. Mondjuk ez a haver nem egy szoknyapecér típus, ezért voltunk meglepődve amikor ezt bejelentette. Szerintem a barátok véleménye is kellett neki ahhoz, hogy meghozza a döntést és szerintem jól döntött.

41F

2019. jan. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hátha ott lesz a párod is
2019. jan. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól még ugyanúgy nem akar kapcsolatot, csak felvállalja előttük, hogy kit tömköd.
2019. jan. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!