Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha emiatt nem akar szeretkezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha emiatt nem akar szeretkezni velem, túl élné a kapcsolatunk hosszú évekig?

Figyelt kérdés

Párom eléggé fél attól, hogy teherbe esek, pedig bogyót is szedek, és sosem élvez belém, egy kis ideje már nem voltunk úgy együtt, nem régóta, de pár napja, és ma feljött a téma, és mondta, ha nem csináljuk, tuti nem lesz semmi baj...

Ez oké, de még fiatalok vagyunk, és vagy 5-10 év a gyerekig, és gyerek után az újabb gyerekig, megint semmi?

Ezt jó eséllyel, nem azért mert nekem a szex is fontosabb a szerelemnél, de hozzátartozik, és úgy vélem nem élné túl a kapcsolatunk, de szerintem az itt lévő kapcsolatokból 10-ből 7 minimum nem lenne meg szex nélkül, főleg ilyen furcsa indokkal, amit megértek, de nem izgulhat az ember állandóan ezen, megtesszük amit megtudunk, nem valószínű, hogy így teherbe esnék.


2017. júl. 10. 17:19
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
78%
Nem, nem élné túl. Egy normális kapcsolat sem élné túl ezt így felnőtt emberek között.
2017. júl. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
72%
Nem bízik benned és paranoiás, szakíts.
2017. júl. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

2. Itt még nem tartunk, pár napnál, nem hónapoknál, éveknél, tehát nem mondom ki, hogy ezt ő nem hirtelen mondta, aztán holnap már bújik, vagy amikor esedékes.


Csak a hosszabb időkre gondoltam, nem a legjobb, hogy ennyire szívbajos, az sem lenne jó, ha felelőtlen lenne, de ez is a másik véglet.

2017. júl. 10. 17:25
 4/39 anonim ***** válasza:
72%
És miért nem húz gumit ha annyira fél? tabletta+óvszer mellett szinte kizárt, hogy teherbe ess, de ennek meg nincs értelme se, mert nem azért szeded a tabit, hogy utána is gumival kelljen együtt lenni.
2017. júl. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Mert egyikőnknek sem kényelmes, eddig is szeretkeztünk így, tehát voltunk együtt, most jött neki egy ilyen ötlete, és pont amióta mondta, azóta nem voltunk együtt úgy, ez nem azt jelenti, hogy sosem fogunk, csak én annyira furcsállom ezt az ötletet is
2017. júl. 10. 17:28
 6/39 anonim ***** válasza:
59%

A párod gondolkodása gyerekes és felelőtlen.

Sok pár van, talán a legtöbb, akik épp nem akarnak gyereket, de attól még szexelnek ésszel.

Engem eléggé kiábrándítana az ilyen duma.

2017. júl. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
71%
Itt valami nagyon nem stimmel.
2017. júl. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Engem nem ábrándít ki, inkább furcsállom, eddig semmi baja nem volt
2017. júl. 10. 17:34
 9/39 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon gyanús, hogy itt valami teljesen más áll a háttérben, nem ez a gyerek-para...
2017. júl. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Tehát, hogy megcsalni készül, vagy megcsal?
2017. júl. 10. 17:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!