Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha nem fogok senkinek sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem fogok senkinek sem tetszeni őszintén? Szeretni se fognak? Mindig mindenki meg akar majd változtatni? (hosszú)

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy elég magas de húsos vagyok. Nagy fenék, combok, vékony derék. Van rajtam plusz kiló, de a férfiaknál elég népszerű vagyok, mert szép vagyok és normális. Sosem volt hiányom udvarlókban.

A családomban folyton én voltam a kövér lány, aki nem tetszik senkinek (?) pedig a családom fele túlsúlyos. Igazából zavart tölük mert én szerettem magam és mert alapból nem a kórosan elhízott kategória vagyok, csak nem 50 kg hanem 70

A lényeg hogy a barátomnak én tetszem. Ezt hittem. Pont az olyan csajok az esetei.

Aztán két hete viccből azt mondta hogy undorodik tőlem, erre kiakadtam és ő is, mert mindig mennek az erősebb poénok a másiknak és nem értette miért veszem fel. Mondogatta h nagyon szép és csinos vagyok, sose gondolta h megváltoztatna. Mindenesetre én akkor elkezdtem fogyózni (sportolni amúgy is járok heti 3x). Most megint előállt egy ilyennel megint csak vicc volt, egyáltalán nem tudja kezelni hogy megsértett, zavarban van, nem kért bocsánatot csak azt mondta hogy tudom jól hogy én vagyok a nő az életében és sose gondolt ilyesmit komolyan. De ez az egész csak mellébeszélésnek tűnik, mert én sosem mondanék ilyet annak akit szeretek, még akkor sem ha olyan érzelmi analfabéta vagyok mint ő.


A kérdésem az hogy soha senkinek nem fogok őszintén tetszeni csak ha én is 50 kg leszek? Engem sosem zavart mások túlsúlya...


2019. jan. 25. 23:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%

"egyáltalán nem tudja kezelni hogy megsértett, zavarban van, nem kért bocsánatot csak azt mondta hogy tudom jól hogy én vagyok a nő az életében és sose gondolt ilyesmit komolyan. De ez az egész csak mellébeszélésnek tűnik, mert én sosem mondanék ilyet annak akit szeretek, még akkor sem ha olyan érzelmi analfabéta vagyok mint ő."


Hát figyelj, ő viccből lekövérez, te meg halál komolyan a háta mögött le érzelmi analfabétázod. Nem veszed észre az igyekezetét, a komoly mondatait, mint hogy:

- sosem változtatna meg

- nagyon szép vagy

- sosem gondol ilyesmit komolyan

- te vagy a nő az életében

Te meg azzal vagy, hogy senkinek sem fogsz tetszeni, nem úgy tetted fel a kérdést, hogy a barátodnak. Úgy beszélsz, mint egy szingli. Tudod nem csak azért egoistáztak le az előttem szólók, mert szépnek nevezted magad, hanem a viszonyulásodban a barátod és magad felé. Ez egyfajta önbizalomhiánnyal vegyített egoizmus. Ő viccből mondta, te meg halálkomolyan elkezdtél fogyózni. És mit gondolsz miért adott ilyen ultimátumot most? Mert lelkileg zsarolod hetek óta, holott mint az kiderült, csak viccelődött úgy, ahogy amúgy is szoktatok.

Ne vedd támadásnak, amit mondok, de nézz kicsit magadba. Én férfi vagyok, de nekem is volt, amikor még fiatalabb, éretlenebb voltam és egy vicces megjegyzés az akkori barátnőmtől betalált és totál komolyan vettem, elkezdtem megváltoztatni magam stb. Azért, mert önbizalomhiányos volta, ezért talált be a vicc.

2019. jan. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Fű de imádom ezt a típust mint te

Én "gebe" voltam, rengeteget bántottak érte, a mai napig hallgatom pedig azóta híztam. Ne aggódj, most a kisdömper a divat szóval ülhetsz ölből ölbe 😡

2019. jan. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Az egyetlen baj veled az, hogy nincs humorérzéked.
2019. jan. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Dehogy mondom neki hogy vele mi a baj. Én nem akarok neki fájdalmat okozni. Amúgy sem mindig oké az önbizalma, sose mondanék neki olyasmit. :/"


Tehát itt követitek el a hibát. Te nem mondod el neki, hogy egy érzelmi analfabéta, nehogy megbántsd viszont rendszeresen megsértődsz.

Ő nem mondja el neked, hogy kövérnek tart, nehogy megbántson, aztán az ízléstelen poénkodásával akar üzenni, ehelyett megbánt. Vagy csak le akarja építeni az önbizalmad, mert neki sincs sok.

Én sértődések helyett higgadtan megbeszélném vele, hogy nálam az nem fér bele, ha így "poénkodik" mert ez csak az érzelmileg sivár embereknek vicces. Utána, ha nem változik a helyzet,elhagynám.

2019. jan. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tudtam hogy megint betalálok xD Szánalmas ez az ország. A
2019. jan. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!