Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen meg akarok felelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen meg akarok felelni a páromnak, de csak egyre rosszabb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van a munkahelyén egy új lány, tipikus szolizós műszempillás hosszú barna haj-fekete szem, nagy mell nagy fenék agyontetoválva.

Odavan érte, mint egy kisfiú, próbálja leplezni, de olyan egyszerű a viselkedése hogy átlátok rajta. Facen is rendszeresen beszélgetnek, nagyon jó a viszonyuk.


Viszont engem ez annyira mélyen érint, hogy valamiért mostanában elkezdtem utánozni a lányt. Én szőke vagyok, a hajamat azért nem merem átfesteni miatta sötétbarnára, de már én is akarok tetováltatni. A párom viszont azt mondta hogy rajtam nem nézne ki jól tetoválás, nem szereti a tetkókat.


A csaj mindennap márkás ruhákat hord amit a párom meg is jegyzett, hogy milyen csinosan öltözködik.

Azóta én is betankoltam méregdrága ruhákkal, mégis azt mondja, hogy nevetséges és nem áll jól rajtam. A csajon tetszik neki a nagy prémes bőrdzseki, engem meg kb kiröhögött hogy ez most mi?


Szolizni régen már akartam, de azt mondta a párom gyűlöli a barna bőrt. Mióta belezúgott (szerintem) a csajba, nem zavarja ha szolizok. Rákérdeztem, mondta hogy én tudom.


A csaj cigizik, azt mondta a barátom hogy nála kizáró ok. Direkt szóba hoztam hogy milyen undorító ilyen személyjel csókolózni, mostmár azt mondja őt annyira nem zavarná, mind3nkinek a saját dolga... Eddig gusztustalannak tartotta.


Be fogok már csavarodni. Nem egyszer támadtam már le, hogy mi van köztük, nem egyszer lett ez megbeszélve hogy csak engem szeret, a csaj nem érdekli. De mégis minden apró mondattal elárulja magát. Konkrétan néha áradozik róla.. Mindennap egy helyen dolgoznak és már nem bírom...

Órákig tudnám nézni a lány facebookját, hogy hogyan tudnék rá hasonlítani, már esküszöm bele fogok dilizni hogy ennyire tökéletes, én meg nem. Nem is hibáztatom a barátomat szinte hogy tetszik neki... Nincs önbizalmam tisztában vagyok vele, de úgy érzem mintha meg lenne mérgezve a kapcsolatunk.

Folyton kattogok, folyton. Műszempilláshoz is most kértem időpontot, de csak mert a csajnak is hosszú nagy szempillája van. De bármennyira akarok rá hasonlítani a barátomnak az rajtam nem tetszik, rajtam soha nem dicsér meg semmit, pedig mindig kikérem a véleményét parfümből is inkább azt veszem meg ami neki tetszik, pár nap múlva mikor megkérdezem meg azt mondja röhögve "hát bocsi, de ez a parfüm nem a legjobb.." én meg kiadok miatta 30-40ezret csak hogy tetszek neki..


Mi tévő legyek? Hosszú beszélgetés nem segített.

Szakítsak? Felrak egy tökéletes képet magáról a csaj, a párom belájkolja, rám meg már a sírógörcs jön, hogy én nem ilyen vagyok. És bárhogy próbálkozok, nem értékeli...


2019. jan. 27. 14:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Az első mondatból lehet tudni, hogy a hölgy milyen törzsből való. Ha párodnak ezt a törzset megnevezed, a rá jellemző viselkedéssel, akkor máshogyan látja majd ő is.
2019. jan. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 tiril ***** válasza:
70%
Mit meg nem adnék egy ilyen tiszteletreméltó és becsületes nőért mint a kérdező, egyáltalán nem ezt érdemled
2019. jan. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy te itt már fejre is állhatsz, a barátod megszédült a csajtól, és gusztustalan az, hogy nem is titkolja. Nem szoktam, de esetedben a szakítást ajánlom a saját érdekedben. Utána meg azt, hogy tanuld meg szeretni önmagad és ne másnak megfelelni.
2019. jan. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

Szia! Ismerős a story, Facebookon ülős, kattogos valaki képein. Bár akit en nézegettem, és nem vagyok egoista, sőt általában kevés az onbizalmam, de itt tisztán látszott, hogy meg csak nem volt sem szebb, sem szexibb, mint en, de az exem szakítás helyett vele elkezdett írogatni, találtam egy melltartós képet is a telefonjában. Rendesen sértésnek tűnt, hogy azzal a csajjal, de rájöttem, hogy pont ő volt kéznél egó etetésnek. Namármost en akkor megbocsátottam neki (soha nem szabadott volna) de végülis negyed évre rá szetmentunk, a bizalmam meg örökre elveszett iránta. :)

Hogy ezt miért írtam le? Azért, hogy tudd, ez tök normális, hogy ilyen esetben Facebookon kattogsz. Még ha bűn ronda lenne, akkor is ezt csinálnád.

Oké tehát a megoldás. Erősen lecseng a mondataidból, hogy nem nagyon ismered magad. Ezt ne vedd rossz néven, ezen lehet változtatni. Neked nem a csajra kell hasonlítanod, mert akkor lehet tényleg nevetségesen nézel majd ki, hanem a saját magad legjobb formáját hoznod. Figyi, a párodnak (csak úgy mint az összes ferfinek) nem ő az egyetlen csaj aki tetszik neki. Úgyhogy ne akarj rá hasonlítani. Mondtad, hogy vettél méregdrága ruhákat. Tehát elvileg van egy kis pénzed. Azokat add szépen el, és ha akarsz menj el egy stylisthoz, megbeszélitek, hogy mit is szeretnél, és megtalaljatok a tökéletes darabokat. Ha inkább egyedül mennél vásárolni, az sem gond. Érezd jól magad a ruhákban, vegyél szexi, de ne ízléstelen darabokat. Ne a parodnak tetszen, te érezd magad bennük jól! Következő lépés: fodrász. Nem kell neked barna haj! Frissitsd fel a hajszined. Ombre, balayage. Vágass valami szexi formát! Reggelente göndörítsd be, vagy vasald ki. Sminkelj, nézz videókat róla youtubon. De csak annyit, hogy JOl érzed magad vele. Következő lépés: edzés!! Azt mondod szép a feneke? Na neked is az lesz, egyet sem félj. FOGADJ EDZŐT! Leggyorsabb megoldás. Nem fog minden egy karikacsapasra kikerekedni, de elontenek majd a boldogság hormonok, a változás szele.

Ezeket mind mind kezdd el már jövő héten! Magadért. És ez a legfontosabb. Magadert teszel, hogy TE jobban érezd magad, hogy te szépnek lásd magad, hogy valami ribi a muszempillaival elmehessen a fr*ncba. :P nem kell neked makulátlan outfit, a lényeg hogy érezd jól magad a bőrödben és ne kelljen magad megkérdőjelezni más csaj miatt.

És le kell allnod a FB bamulassal. Helyette tudod mit csinálj? Olvass! Nézz meg filmeket! Edz olyan keményen, ahogy tudsz. Tanulj angolul. Tanulj németül. Menj el a barátaiddal egy bárba! Miért? Mert te igenis több vagy annál, hogy csak ülj a Facebook előtt szánalmasan. Mert meg kell ismerned, hogy ki is vagy igazán.

Egy kérdés. Gondolom láttad miről írnak, flortolnek is egymással? A női megérzés szinte mindig helyes sajna. Figyelj, ha a nagy beszélgetés nem segít, akkor nincs más mit tenni, minthogy megmondod neki, hogy teged ez már kikeszit, mert te szereted, és ha nem vesz vissza a rola való áradozásról, írogatasból, akkor te fogod a cuccaidat és elhagyod őt.

A szerelmednek, hiába vagytok együtt xy éve, hiába van neki most egy kis crush valakin, te kell hogy legyél az első. Igenis meg kell dicsérjen, gyönyörűnek lásson. És igen, neked is gyonyorunek kell lásd magad.

Van mindenkinél egy határ a kapcsolatban, és ő átlépte a tied. Te már megzavarodsz, boldogtalan vagy. Ha ő ez ellen nem tesz, nem vesz vissza, akkor bizony nem érdemli meg, hogy vele legyél, mert akkor tényleg egy bunkó s*gg. Az első a magad boldogsága.

Szurkolok.

2019. jan. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nos igen. A kisfiúk olyan "nőkért" esedeznek, mint az általad leírt kollegina, a férfiak pedig a hozzád hasonlókért. ;)


Én dobnám a pasit. 1 hónap múlva sírva jön vissza

2019. jan. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, megdöbbentem, hogy egy ilyen bombanő, mint te, miért viselkedik így, legfőképp miért marad benne egy ilyen halott kapcsolatban? Ez lesújtó.
2019. jan. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Te pont úgy vagy tökéletes,ahogy vagy! Ezt nagyon jól vésd az eszedbe!! Ne változz meg senki kedvéért,legyél mindig önmagad! Racionálisan nézve pedig mindig mindenkinél van szebb,de ha valaki igazán szeret,akkor te leszel neki a legszebb és nem zúg bele másba. Sokkal jobb pasit érdemelsz,ne alázd meg magad egy ilyen miatt. Olyat keress inkább,akivel boldog és elégett lehetsz.
2019. jan. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
*elégedett.
2019. jan. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szakíts. Ilyen i telligens és "természetes" csajszi, mint te, hamar értelmes pasira fogsz akadni. Ezért a hapsiért kár erőlködni, egyáltalán nem érdemel meg téged.
2019. jan. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak felelj meg, ne másnak.
2019. jan. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!