Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál hozzá ha a férjed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál hozzá ha a férjed szeretoje felhívnà este a fèrjedet és szakitana vele dühösen Te pedig vèletlenul ott állnàl mellette?

Figyelt kérdés
Így derült ki minden. Azóta nem tudom hogy hívnak..A kérdés nem kamu. Csak az válaszoljon aki normálisan tud.
2019. jan. 28. 19:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
23%
Elég hülye a férjed, hogy felvette melletted a telefont. Én az ilyesmire külön mobilt használok.
2019. jan. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Összepakolnék,és elmennék szó nélkül,a válóperes papírokat meg majd postázzák.
2019. jan. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Én elváltam tőle. Jó döntés volt.
2019. jan. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Utolsó miert nálad is ez történt??
2019. jan. 28. 19:40
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha még gondolkodsz hogy elválj-e, akkor bizonyára van vesztenivalód. Neked kell mérlegelned hogy mennyit ér meg hogy egy ilyen alakkal töltsd életed hátralévő részét.
2019. jan. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Karena26 ***** válasza:
39%

Elvettem volna a telefont a kezéből, miután végzett, és lenyomtam volna a torkán.

Azt látom a kérdésedből, hogy sokkot kaptál. Próbáld meg valahogy átfordítani ezt dühvé! Tombold ki magad! Ne fojtsd vissza, mert személyiséghasadáshoz vezethet!!! (Ezt személyes tapasztalatból mondom.)

2019. jan. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon röhögnék, hogy tényleg minden férfi szemét. Aztán elutaznék egy kellemes fiatalemberrel valahová nyaralni.
2019. jan. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
6 os először írogatott neki a szeretoje hogy szakít vele akkor a férjem letiltotta. Ekkor a szerető elkezdte hivogatni és hallottam azt mondta neki szakít.. Erre a férjem ugye... Hagyjal ne hivogass..szokasos
2019. jan. 28. 20:16
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ès már az írogatást is láttad? Hát èn nem nagyon èrtem ezt a szitut.
2019. jan. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Hát ezt én sem értem. Láttad, hogy írogat neki? És te mit tettél, csak nézted?

A kérdésre a válaszom, pakolnám a cuccait, és mehet. Miért, te mit tettél?

2019. jan. 29. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!