Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elélünk egymás mellett?

Figyelt kérdés
Én elég kommunikatív vagyok, az előző párommal is mindent meg tudtunk beszélni, ő volt a legjobb barátom, jó beszélgető partner volt. A jelenlegi párom egyre rosszabb beszélgető partner, ő nem szeret elmélyülni a beszélgetésekben. Javarészt régi saját sztorikat mesél és az aktuális dolgokról beszél...másról nem nagyon. Vannak dolgok amikről kellene beszélnünk, de ő offolja a témákat.. a fontos dolgokat inkább a szőnyeg alá söpri..és ez miatt érzem, hogy csak az aktuális dolgokról beszélhetünk, fontos dolgokról nem és így elélünk egymás mellett.
2019. jan. 29. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk is hasonló a helyzet csak itt vagyok a Férfi.Egyébként semmilyen gondot nem okoz.
2019. jan. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedéskor ez nem derült ki a randik alatt? Fura.
2019. jan. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor még nem volt ilyen.
2019. jan. 29. 23:45
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ismerkedéskor ez nem biztos hogy kijön még de ha mégis az sem olyan nagy gond.Nem kell mindenben ugyanolyannak teljesen egyformának lennie két embernek.
2019. jan. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok eyütt és milyen idősek? Valószínű, hogy ismerkedés idejére megerőltette magát, aztán már nem kell, mert megvagy. Megváltozni nem fog. Nem is az a baj, hogy nem beszédes valaki, de ha a fontos dolgokra is tesz, akkor az gáz. Plusz ha neked erre igényed van a mélyebb kommunikációra, akkor nem illetek össze, mert feszültté fog tenni egy idő után.
2019. jan. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kb 3 éve vagyunk együtt. Ő 32 éves, én 26
2019. jan. 30. 07:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Nàlunk is pont ez a helyzet.Sajnos azt tapasztalom,hogy már el is hidegültünk.Ha próbàltam valamiről komolyan beszèlni,és ha erőltettem egy olyan témát,amiről ő nem akar beszèlni,mindig veszekedès lett a vége,Ott tartunk,hogy teljesen màs életvitelünk van....keveset beszèlgetünk,az is inkàbb csak bájcsevegès.Hiàba volt màr téma a szakítás-különélés is,azt is kerüli...
2019. jan. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az én párom is ragaszkodik ehhez a kapcsolathoz valamiért, kerüli a szakítás témát
2019. jan. 30. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!