Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mutatja ki a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mutatja ki a párom hogy szeret?

Figyelt kérdés

A párommal(Ő: F/33) fél éve vagyunk együtt, de nem mutatja ki hogy szeret. állítólag szeret de sosem bújik hozzám,nem puszil, nem ölel. semmi jóformán.

megvesz nekem mindent meg próbál néha a kedvembe járni de hiába mondom neki hogy engem nem ez tesz boldoggá , hanem ha közeledne hozzám. így nem igazán érzem jól magam mellette.

allítólag ő elmondása szerint ilyen ember aki nem szereti a "nyálaskodást " nem mutatja ki de attól szeret.. nekem mégsem meg így mert nem érzem úgy hogy szeret. egyik mondatával üti a másikat amikor "összeveszünk" azt mondja ő neki nincs szüksége az ölelésre,puszira ,bújásra mert neki a nélkül is jó és érzi ha szeretem.

máskor azt mondja neki jól esne ha én bújnék,stb stb..

igaz hogy nagyon makacs ember ő is meg én is de akkor sem értem őt. közülletek van ilyen akinek nem mutatja ki a párja a szeretetét? illetve mit lehet tenni?



2019. febr. 1. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Talán azért nem mutatja ki, mert nem szeret :)
2019. febr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Elmondta mi az oka. Le is írtad. Nem értem minek akkor a kérdés?


Van ilyen más is igen.

Ugyanúgy ahogy nőben van olyan aki akkor érzi ha szeretik ha mindig meglepi a párja kis apróságokkal. Ki ilyen ki olyan. Ha nem felel meg lépj, ennyi.

2019. febr. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Talán eltérő a szeretet nyelvetek, neked az érintés a szeretet nyelved, neki meg valami más.
2019. febr. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó válaszoló helyettem is válaszolt (szeretet nyelv)

Illetve: Talán érte őt valami gyermekkorában, amitől nehezen érint, bújik...?

2019. febr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden esetre fontos lenne, hogy egy kapcsolatban úgy szeressenek minket, ahogy az nekünk jó...
2019. febr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"de sosem bújik hozzám,nem puszil, nem ölel. semmi jóformán.


megvesz nekem mindent meg próbál néha a kedvembe járni"


Neked az érintés a szeretetnyelved, neki meg az ajándékozás. Mindketten a saját módotok szerint próbáljátok kifejezni a szereteteket, amit a másik emiatt nem fog érzékelni. Nálunk is hasonló probléma állt fenn. Mi megoldottuk, 4 éve együtt vagyunk.

Javaslom, olvassátok el közösen Gary Chapman Szeretetnyelvek című könyvét és beszélgessetek róla. Utána tudatosabban fogjátok majd kifejezni a szereteteteket a másik irányába, olyan módon, ami a másiknak jó.

2019. febr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szeretetnyelvről hallottál már? Olvasd el Gary Chapman Egymásra hangolva c. könyvét, és a pasinak is mutasd meg.
2019. febr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!