Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan maradjak érzelmileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan maradjak érzelmileg független?

Figyelt kérdés
Néhány hete együtt vagyok valakivel, akit szeretek. Eddig rendben is volna, de egyszerűen állandóan azzal foglalkozom, hogy vajon most mit csinálhat, utánanézek a neten, várom, hogy rám írjon... Ne mondjátok, hogy ez normális, mert szerintem se az, de nem tudok leállni. Korábbi kapcsolataimban is ez volt, és azt hiszem, ez a szakítás(ok)ba is belejátszott. Tudom, hogy engem halálra idegesítene, ha ezt csinálnák velem, és hogy nem vagyunk összekötve, ráadásul mindketten különösen igényeljük a teret és a magánszférát. Bízom benne, nem erről van szó, és nem értem, miért vagyok tele negatív gondolatokkal, és hogy szabadulhatnék meg ettől sürgősen? Nem akarom ezt is elszúrni!
2010. jún. 30. 17:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
igen egyszerű. kösd le magad. menj el barátokkal/barátnőkkel erre arra, keress izgalmas programokat, és akkor nem fogsz folyamatosan ilyesmin gondolkodni.
2010. jún. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Legyen saját életed hobbi, munka, barátok.....

olyanokkból lesz társfüggő akiknek nincs semmi érdekes az életében.

2010. jún. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az elején ez normális. A földlakók szerelemnek hívják. Nyugi, előbb-utóbb úgyis enyhül a dolog.
2010. jún. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen, logikus lenne ráfogni a szerelemre, de abban teljesen biztos vagyok, hogy a párom nem szenved ilyesmiben, mint én. :) Van saját életem, barátaim, hobbim, szóval igyekszem rendbe tenni most már a gondolataimat is...
2010. jún. 30. 23:10
 5/15 anonim ***** válasza:
hogy állsz az önbizalommal? szüleid netán elválltak kiskorodban?
2010. júl. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
de érdekes...nekem is ez a gondom. Mi már több mint fél éve vagyok együtt vele, és még mindig folyton azon jár a buksim h mit csinál. Szerencsére ő ebből nem sokat érzékel, bár volt már probléma belőle... Szerintem is az lehet hogy nem vagyunk eléggé függetlenek. Ki kell alakítani a saját életünket, ami mondjuk nélküle is stabil lenne. Hiszen ahogy te is mondtad nem vagyunk összekötve, és ha ennek vége akkor még nagyobb szakadékba kerülünk mint amúgy, mert nincs mibe kapaszkodni. Milyen negatív gondolatokkal vagy tele? Bizalmatlan vagy felé? Vagy önbizalomhiánnyal küszködsz? vagy mindkettő. Nekem tuti ezért van. Érzelmileg ne akarj független maradni, mert annak úgy semmi értelme szerintem. Csak meg kell próbálni a saját életünket élni. :S
2010. júl. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hasonló problémám van nekem is, de csak mikor egyedül vagyok.Nálam a futás lett a megoldás: ingyenes is, egészséges is, és sok ideig leköt:kitalálod merre fuss, futás, utána zuhany, pihenés.

Merem ajánlani:nálam bejött!

2010. júl. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az önbizalmam tűrhető szerintem, és benne is megbízom. Inkább amiatt lehet ez, hogy én tudom, mennyire szeretem őt. De ő vajon ugyanígy szeret? Vagy ha tényleg rendben lenne az önbizalmam, akkor ezen nem gondolkodnék? :) Az érzelmi függetlenséget nem úgy értettem nyilván, hogy ne menjünk bele a kapcsolatba teljes szívvel, hanem hogy tényleg saját életem legyen, és ne körülötte forogjon. Hallottam egy mondást, hogy az igazi szerelem akkor valósulhat meg, ha két (önmagában is) boldog ember találkozik. Igaz lehet...
2010. júl. 6. 20:31
 9/15 anonim ***** válasza:

ha valaki azt mondja, hogy az önbizalma tűrhető, akkor ott valami probléma van.H megkérdezed hogy van vki, és azt válaszolja az illető, hogy tűrhetően, akkor szerinted z jól van?


talán nem érzed magad (a kapcsolatod) biztonságban, ezért próbálsz kontrollt gyakorolni a párod életén. írod, hogy ez általában előfordul, és a kapcsolataid rovására megy. miért?

2010. júl. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
kasztrácio.vagy pediglen legyél irtózatosan ronda, és undoritó természetü (persze saját hibádon kivül válj ezekké) és akkor nem lesz gondod a szerelemmel,. legfeljebb annak hiányával.
2010. júl. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!