Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg fog ez változni köztünk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fog ez változni köztünk? Nagyon remélem! Mit tennétek ebben a helyzetben? Lent.

Figyelt kérdés
3 szakmát tanultam egyszerre, és 2 hét múlva befejezem a vizsgákat. Már feszült is vagyok, fáradt, és agyilag hulla. A barátom nehezen érti meg hogy nekem még vizsgáim vannak(ő már dolgozik)szeretne velem találkozni, és nem bírja ki nélkülem és sem bírom ki nélküle de muszáj levizsgáznom hisz ez lesz az életem! Nem tudja kivárni a 2 hetet, pedig utána csak az övé leszek és nem fogok már tanulni. Egyre többször veszekszünk és kitalálta hogy mellőzöm őt, és attól fél hogy el fogom hagyni ha vége a sulinak (ha dolgozok akkor a szakmámban találok magamnak mást)pedig én nem tudnék ilyet tenni. Eddig nem volt közöttünk ennyi veszekedés mint mostanában ebben a vizsgaidőszakban van. Hamarosan összeköltözünk, remélem nem lesz ilyen rossz a helyzet mint most mert akkor egymás agyára megyünk. Remélem csak a vizsga miatt ilyen velem és én is vele. Ő ideges mert nem tudunk találkozni és ideges vagyok mert szeretném ha jól sikerülne a vizsgám. Nehezen tudja felfogni hogy most a vizsga fontosabb mint ő, de csak addig míg vége nem lesz a sulinak. Tudnátok adni erre valami jó tanácsot?
2010. jún. 30. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
jöjjön át hozzád este, ottalszik, lenyuszik reggel tanulsz tovább. szánj rá egy estét. mondjuk én nem értem, hogy mit nem lehet 2 héten kibírni. most a vizsgád az első. utána minden szabadidőtöket együtt tölthetitek.
2010. jún. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2010. jún. 30. 19:57
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazad van! :)
2010. jún. 30. 20:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló, mit nem lehet kibírni? Voltál már szerelmes? Amikor egy perc is sok a másik nélkül? :D Ha igen, akkor tudod.
2010. jún. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!