Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha a barátotok nélkületek megy szülinapi buliba?

Figyelt kérdés
2019. febr. 2. 16:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

8#-as kiforgatod amit írtam..

Ki mondta hogy zárják egymást vitrinbe a felek.

De egy normális kapcsolatban azért van egy egészséges összetartozás érzés és kölcsönös felelőség vállalás is.

Rólad is sokmindent elárulhat, ha ezt nem fogod fel.

Ha mindenki megy ahova akar se szó se beszéd akkor nem kell kapcsolatban élni. Akkor szingliként kell maradni és akkor ha így tetszik azt csinálsz amit akarsz mert "szabad vagy", vagy a saját börtönödben frusztrálódsz.

Ha szereted a másikat nem kisérted sem magad sem azt, hogy egészséges értelemben féltékeny legyen.

2019. febr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
78%
Neked az kísértés, ha más faszikat látsz?
2019. febr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
81%

Hihetetlen, hogy lepontoznak, mert el mertem engedni a párom a haverja szülinapi bulijára, ahol csak söröznek meg kockulnak pár órát, azt hazajön. :DDDD

Nem kell összenőni, neki is van egy srácos estéje én pedig tök jól elvagyok ma a sorozataimmal meg egy finom vacsorával.


30N

2019. febr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
30%

Nem arról van szó. De amúgy egy helyen ahol isznak és az ellenkező nem szép számmal felvonul "kiéhezve" a buliba ott tetszik vagy sem de történhetnek váratlan csavarok a sztoriban, még akkor is ha nem volt eltökélt szándéka a karakternek hogy megcsalja a párját.

A másik az, hogy miért ébresszek valakiben féltékenységet bizalmatlanságot ha nem muszáj?

Szituáció adja magát, hogy miről van szó.

Van hogy ártalmatlan jellegű van hogy teljesen más.

2019. febr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
85%

Az én életemben nincs olyan "váratlan csavar", hogy beleegyezzek a szexbe valakivel, aki nem a párom. Beleegyezés nélkül azt pedig nemi erőszaknak hívják.


Még nem kellett kiéhezett csorda elől menekülnöm, a párom pedig megbízik bennem. Egyébként nem lenne velem, és én se vele.

2019. febr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!