Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék csinálni a barátomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék csinálni a barátomnak karácsonyra egy emlékkönyvet a képeinkkel teleragasztva, meg idézetekkel. És arra gondoltam, hogy csak az első pár oldalt töltöm meg, hogy lássa hogy van folytatás.Jó ötlet?

Figyelt kérdés
Jó ez így? Jah és Székesfehérváron hol lehet szép ilyen könyvet kapni?
2008. nov. 8. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet akkor, ha ő is legalább annyira szerelmes, mint te!
2008. nov. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aranyos, bárcsak engem lepne meg ilyennel a barátnőm. Viszont ez tényleg csak akkor működik, ha ő is szerelmes.
2008. nov. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
juj ez nagyon jo otlet, csinalok majd en is... :D
2008. nov. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Remélem, bár elég zűrös most minden köztünk...
2008. nov. 8. 20:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Skálába vagy bármelyik nagyobb boltban találsz! Skálának az aljában fehérváron van azt hiszem könyvesbolt ott én régen vettem valami hasonló kiskönyvet!

2008. nov. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2008. nov. 14. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!