Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom aggódni, ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni, ha a párom nem vigasztal meg, amikor szomorú vagyok?

Figyelt kérdés

A hétvégén (a kérdés szempontjából irreleváns okból) sírtam egy fél órát az ágyban fekve.

A párom régen ilyenkor odafeküdt mellém, cirógatott, megölelt, szóval felvidított.

Most csak ült egy másik bútoron, várt, és közben annyit jegyzett meg, hogy "ez nem segít".


Már többször történt ilyen az elmúlt fél évben, hogy nem vigasztalt meg.


Hozzáteszem, egyrészt nem gyakori, hogy sírjak, másrészt ha mégis előfordul, akkor azért van rá valódi okom (pl hozzátartozóm halála, vagy hasonló, nem a semmin bőgök)


SEMMI más nem változott a kapcsolatunkban, ugyanúgy aranyos, kedves, figyelmes, bókol, a kedvemben jár, romantikázik, szóval egyáltalán nem arról van szó, hogy elhidegült volna tőlem, csak és kizárólag akkor lett távolságtartóbb, amikor sírok. Viszont ez az egy nagyon furcsa nekem, és eléggé rosszul esik.


Mi okozhatja? Rosszat jelent? Van okom félni?


2019. febr. 4. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy mégis gyakori... Ha már többször volt olyan az elmúlt FÉL évben. Csak akkor lett távolságtartó, amikor sírsz. És ez valóban nem segít általában.

Azért lehet, hogy annyira mégsem irreleváns a sírás oka, hiszen nem mindegy, miért is pityeregsz.

És mégegyszer, a nem gyakran az állati szubjektív, lehet neked a heti 2 nem sok, neki meg az évi 2 is az.


Én személy szerint pl. nem tudok mit kezdeni egy síró emberrel, hiába mondok neki bármit, nem lesz jobb, + én magam sem szeretem, ha ilyenkor hülyeségeket beszélnek hozzám, amitől nem lesz jobb.

Szerintem az okozhatja, hogy sok neki. Nem jelent rosszat szerintem és félni sincs okod emiatt.

2019. febr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ah, pedig annyit segít egy jó sírás. Utána könnyű leszek, nem vagyok stresszes, ideges.
2019. febr. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"többször" = 3 vagy 4 alkalom fél év alatt, én ezt nem számolom gyakorinak.

Régen gyakrabban fordult elő, amikor mindig megvigasztalt.

2019. febr. 4. 12:18
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi de a valos ok nelkuli siras szanalmas irritálo es gyerekes.

Legy felnott es beszeljetek meg normalisan ha faj vmi.

2019. febr. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4

Elolvastad a kérdést?

Írtam benne: "ha mégis előfordul, akkor azért van rá valódi okom (pl hozzátartozóm halála, vagy hasonló, nem a semmin bőgök)"

2019. febr. 4. 12:50
 6/9 anonim ***** válasza:

"3 vagy 4 alkalom fél év alatt" de ez elég gyakori....


Nem tudom milyen volt az adott szituáció, mert például nálunk volt olyan hogy engem hibázzatott jogtalanul valamiért a párom, és azért kezdett el bőgni....

Naná hogy nem éreztem jogosnak és nem bújtam oda hozzá!


De ha mondjuk ilyesmi van hogy meghal valakid miért nem bújsz te oda hozzá közben? Feltételezem nem lökne el, hanem megölelne, vígasztalna.

Jó értem én hogy neki magától is oda kéne menni..

2019. febr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

""többször" = 3 vagy 4 alkalom fél év alatt, én ezt nem számolom gyakorinak.


Régen gyakrabban fordult elő, amikor mindig megvigasztalt."


Tök szubjektív, neki ez állati sok.

Régen ennél is gyakrabban fordult elő- aztán már elege van belőle.

2019. febr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Most mindenki ezen fog fennakadni, hogy néha sírok, ha pl meghal valakim?

Kár volt kiírni a kérdést, úgy tűnik...

2019. febr. 4. 13:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk volt ilyen,és már nem szeretett,ez volt az oka.Amikor szeretett azonnal jött,bújt,vígasztalt...Aztán nem jött mert már nem érdekelte...
2019. febr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!