Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után meddig bánkódik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után meddig bánkódik egy férfi és miket szokott gondolni? Nem nosztalgiázik egy cseppet sem?

Figyelt kérdés

Legtöbbször azt tapasztaltam, hogy hetekre eltünik és hamarosan más nők ölelik már, megbánásnak semmi jele nincs.

Ha pasi lennék, akkor szakítás után biztos, hogy érdeklődnék az exem hogyléte felől másnap és egy-egy kicsit átölelném. Soha de soha nem hagynám magára a másikat.



2014. máj. 3. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Még szerencse, hogy nem vagy pasi.
2014. máj. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor te egy érzelmes, ragaszkodó nő vagy. Milyen kár, hogy mégis az olyan fazonok után futsz, akik távolról sem szarnak le!
2014. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

A nők az elején érzik nagyon rosszul magukat .

De a férfiak később 1 vagy több hónap után amikor rájön hogy mennyire rossz nélküle

2014. máj. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hülye nyálas kamu duma :D nincs értelme ha vége vége ennyi.
2014. máj. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van kiért akkor nagyon sokat. én több mint egy év után sem tudtam áttenni magamat telyesen a dolgokon. de ha nincs kiért akkor nincs is miért. ez ilyen egyszerü.
2014. máj. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!