Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha valaki az exbarátn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha valaki az exbarátnőjéről így beszél?

Figyelt kérdés
Nyilván senki se dicséri az exeket. De a barátom azt mondta a volt barátnője nem tartotta be a szabályokat. Elmondta róla hogy sose volt orgazmusa. Meg előttem lejárta a az exének a volt barátnőit is, akiket állítása szerint vitt össze-vissza, de azok még arra se voltak képesek hogy neki ajándékot vegyenek. Meg hogy volt olyan hogy az exével nem volt szex, és másnap a volt barátnője elhívta ebédelni, talált kifogást hogy valamiért nem megy. Meg hogy a volt barátnőjét azzal heccelte, hogy más lányokra a jelenlétében rámosolygott, aki erre féltékeny lett. Meg hogy ő megérdemelte ha ő átverte.
2019. febr. 4. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokat lehet ebből tanulni. Például hogy miket mondhat a te hátad mögött is
2019. febr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális, amennyiben az illető 12 éves.
2019. febr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az illető 28 éves.
2019. febr. 4. 12:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3.: akkor készülj fel, hogy majd teged is jól "megleckéztet" azzal, hogy más csajokra kacsintgat, meg kibeszéli a szexuális életeteket es ezek alapján mérlegelj. Nem véletlenül mondják azt, hogy abból lehet igazán megtudni milyen valaki, ahogy másokról beszél akkor, amikor azok nem hallják.
2019. febr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy igazi hulladék beszél így az exéről vagy igazából bárkiről ismerkedés közben. De neked se lehetnek valami magas elvárásaid, ha még azután is szóba állsz vele, hogy láthatod, hogy jellemileg mekkora egy utolsó senki.
2019. febr. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Szép kapcsolat az ahol az ex a téma. De hogy 28 évesen se tudja hogy ez tabu? Íratlan szabály! Valaki felvilágosíthatná végre. Mondjuk te.
2019. febr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az vall felnőtt érett viselkedésre ha tabu az ex. Szerintem sokat elmond valaki személyiségéről az, hogyan beszél mondjuk az exeiről és az is hogy mit. Nyilván az teljesen természetes, hogy az embernek volt már kapcsolata, de nekem eszembe sem jutna lejáratni egyikőjüket sem az aktuális párom előtt. Ha témába kerül elmondom mi miért nem működött és ennyi. Volt olyan exem aki megbántott, de túl tettem magam rajta, nem voltunk egymáshoz valók ennyi.
2019. febr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!