Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy ennyit beszél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyit beszél a gyermeke anyjával?

Figyelt kérdés

Más fél éve vagyunk együtt a párommal, akinek van egy kisfia. Az kisgyerek anyjával tartják a kapcsolatot nyilván, de napi szinten trécselgetnek nem gyerekkel kapcsolatos dolgokról is, pl az ex rá ír páromra random, hogy milyen napja volt, miújság teszem hozzá ezt este 8-kor. Szerintem ez annyira nem oké. A gyerekkel kapcsolatos dolgokat nyilván beszéljék meg, tiszta sor. De már nincsenek együtt, miért érdekli egyáltalán, hogy ki mit csinált aznap vagy hogy érzi magát. Vagy csak nekem fura ez? Főleg, hogy miután ők szét mentek alig egy-két szót beszéltek csak a gyerekről. Most meg teljesen ledöbbentem, hogy szinte regényeket írnak egymásnak. Aggódjak? Páromnak szóvá tettem, de azt mondta ő örül, hogy normális hangnemben beszélnek egymással, amivel önmagában nincs baj, de szerintem ez sok már. Van valaki még hasonló helyzetben?

25L



2018. dec. 22. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Igen, normális! A gyerekének az anyja, örök kötelék közöttük. Az a nő többet jelent neki, mint te. Lehet jobb lenne félreállni, hogy próbálják meg újra együtt a gyerek miatt is.
2018. dec. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hidd el nem akar visszamenni hozzá. Szörnyű egy ember az a nő :)
2018. dec. 22. 10:59
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

ezt úgy képzeld el, hogy ez már csak barátság

hidd el jobb ha beszélgetnek így és ilyen a hangulat, mintha kiabálva egymás kezéből tépnék ki a gyereket

2018. dec. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Gondolom, már régóta külön élnek. Elcsitultak a viharok, nincs már utálat se, és a gyerek miatt tartják a kapcsolatot. Egyszer régen szerették egymást, jól megvoltak, tehát esélyes, hogy van bennük sok közös a gyereken kívül is. Újra tudnak beszélgetni, emberi hangnemben, barátilag.

De ez nem azt jelenti, hogy valaha az életben akarnának egymástól ennél többet is. Oka van, ha elváltak, ahol van közös gyerek is, ott nem adják be a válást egy veszekedés után, ott már tényleg nincs értelme együtt maradni a gyerek miatt se.

Legtöbb esetben a szülők jobban odateszik magukat, akkor is ráhúznak még, ha gyerek nélkül már kiléptek volna a kapcsolatból.

Ahol ennek ellenére válás van, ott szerintem már nyugodtan össze is zárhatnád őket egy lakatlan szigetre, akkor se lesz köztük újra semmi.

2018. dec. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem az exem anno alig beszélt a gyerekei anyjaval, most eltelt kb 15 ev, mintha egy család lennének. Kiderült a nő 20 éve imádkozik hogy újra együtt legyenek :-) mar 66 mindkettő, hidegen hagy...amugy is mar ex :-)
2018. dec. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom... Az en ferjem nem beszel az exevel csak amit nagyon muszaly, pedig aztan engem nem zavarna,sokszor en szolok ra ,h vegye fel a telot neki.
2018. dec. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Szörnyű egy ember az a nő :)"


Mazochista a párod, hogy napi szintén trécsel?

Ez szerintem is sok.

2018. dec. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amugy sok. A gyerek dolgai OK de a tobbi?
2018. dec. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hat sztem sem oké ez.... amúgy megértelek kedves kérdező, én is ebben a szituban vagyok, bár itt tényleg csak akkor beszélnek ha a gyerekről van szó ami épp eleg is. Nem nagyon szeretne látni azt a nőt....

Én ki is tepnem neki az összes hajat :) olyanokat csinált.....


25/L

2018. dec. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik a párod mégsem tartja olyan szörnyűnek, ha napi szinten beszélget vele.
2018. dec. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!