Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak, ha a párod már nem szeret téged?

Figyelt kérdés
2019. febr. 4. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Nics szex, nem akar veled időt tölteni, nem érdekli, mi van veled, rád se néz, gorombán beszél veled, leráz, ha kerdezel tőle valamit, minden közös program elől kitér valami kifogással, későn jár haza, nem ölel meg "csak úgy", megfeledkezik szülinapról, névnapról, évfordulóról (úgy, hogy korábban nem tette). Stb stb stb.
2019. febr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Az exemhez már hozzá sem akartam érni, igyekeztem elkerülni a vele való találkozást, amikor nem volt muszáj látnom, ha meg véletlenül összefutottunk, akkor hülyén viselkedtem, igyekeztem távolságtartó maradni, és minél hamarabb elküldeni a dolgára. Nem töltöttem már azzal az időt, hogy napközben chaten tartsam vele a kapcsolatot, nem akartam vele telefonon sem beszélni (csak ha muszáj volt ebben az esetben is). Viszont ő annyira nem látott a szerelemtől, hogy hónapok teltek el így, és ő mégis kijelentette később, hogy én vagyok neki az igazi, és össze akar velem költözni. Persze sajnálom, hogy így alakultak a dolgok, de sajnos akkor már késő volt változtatni, és végre szakítottunk.
2019. febr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem keresi a társaságod, nem igényli a testi érintkezést. Nincs semmi mondanivalója, nem ossza meg veled az élményeit csak ott van melletted. Nem kezdeményez semmit, vagy ha igen akkor nem veled és ha mégis elvisz magával akkor sem veled foglalkozik. Összefoglalva nem rajtad járnak a gondolatai csak megtűr maga mellett.
2019. febr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyesmik...
2019. febr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
az ágyban ugyanolyan, de már nem mosogat:)
2019. febr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%
2-es gerinctelen vagy! Meg kellett volna mondanod neki, hogy így érzel. Nem neki kell rájönni. Kicsinyes dolog amit csinálsz/csinálnak a nők! szánalom..
2019. febr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!