Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A családom és én is nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A családom és én is nagy tiszteletben tartjuk a hagyományokat. Hogyan értessem meg az új párommal, hogy addig nincs szex, ameddig össze nem házasodtunk? 22/L

Figyelt kérdés
2019. febr. 4. 23:55
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

A válaszolóknak nem tűnt fel, hogy NEM az a kérdés, hogy ki ért egyet a kérdező elveivel? Szerintem is baromság várni az esküvőig, de irreleváns, nem ez a kérdés.


#Kérdező:

Hogyhogy hogyan értesd meg? Nyisd ki a szád (MINÉL ELŐBB), és egy mindkettőtök által beszélt nyelven közöld vele, amit szeretnél.

2019. febr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
66%

Elmondod neki, hogy esküvő előtt nincs szex, aztàn higgadtan vàrod a vàlaszt, ami szerintem egyenlő lesz a szakítàssal.

Nem értem, hogy mi lesz abban a jó neked, hogy nulla tapasztalattal bele ugrasz egy hàzassàgba, és ha kiderül, hogy nem jó, akkor úgy éled le az életed, vagy elvàlsz?(ami gondolom szintúgy nem hagyomàny a családodban)

Ne legyél màr ilyen hülye!

2019. febr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Miért kéne megértetni vele? Biztos vagyok benne, hogy érti, csak nem fogadja el. Hogy hogyan fogadtasd el vele? Nem tudom, sehogy. Add fel a hülye hagyományaidat, mert nem közvetítenek olyan értékeket, amiket ne lehetne sokkal kevésbé korlátozó és egészségtelen módon közvetíteni.
2019. febr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

"Itt nem igen találnak maguknak erkölcsös nőt, csak lotyókat, ezért kimennek Erdélybe feleségért."


Magyarország és Európa tele van román (magyarul beszélő) curvakkal. Szó szerint, a kuplerajokban.

2019. febr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy megmondod neki, hogy "figyi, az elveim miatt nem fogok házasság előtt szexelni". Ha nem akarja megérteni, akkor keress egy szintén hagyománytisztelő férfit.
2019. febr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%

Bizonyos ideig nálam sincs szex - azért, hogy jobban megismerjük egymást, figyeljünk, vágyjunk egymásra, olvassuk egymás gondolatait és az apró jeleket...


De ez 1 max 2 hónap, a vadászat izgalma miatt - és sokkal jobb mint rögtön beleugrani a dologba, de házasságig várni... ne csodálkozz, ha a pasi lelép.

28/F

2019. febr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Hàt te se csodàlkozz 28 F ha a nő elhajt mint a magzatvizet!

Tudod mikor vàrnék egy hapsira...

Szerintem egy 30+ nőnek màr nem elég ha megsimogatja a kezemet.

(nekem 18 évesen, 20 évesen se volt elég)

Én biztos langyosnak hinnélek, nem vicc.

2019. febr. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

#26 vagyok


Párkapcsolatra hajtok, így tapasztalatom szerint jobb 1-2 hónapot ismerkedni - ha rögtön a megismerkedés napján ágyba bújunk, utána nem tűnik olyan érdekesnek a másik, valahogy közömbösnek, unalmasnak látszik, nem figyelünk egymásra, és max pár hónap után szakítás lesz...

2019. febr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!